Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
MIejsce na serwerze - site naszej szkoły.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XtraVert
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 23
Skąd: łomża

PostWysłany: 27 Gru 2005 09:35 am    Temat postu: MIejsce na serwerze - site naszej szkoły. Odpowiedz z cytatem

Małe pytanie. Czy ktoś ma postawiony własny serwerek, albo dostęp do takowego z obsługą php i mysql (lub postgresql), żeby postawic własny portalik?

Tutaj jesteśmy przyklejeni do Częstochowy, a warto byłoby mieć site na którym można by wrzucać własne informacje. Chyba że tutaj byłoby miejsce na wydzielenie obszaru dla nas?
_________________
-
Piotr G. Gryko
Matura '93 - B
(nie pamiętasz? taki kudłaty Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 30 Gru 2005 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra myśl.Marzy mi się jakaś galeria ze zdjęciami z licka.Przyznam szczerze, że ja z powodu mojego półanalfabetyzmu komputerowego się tego nie podejmę.Ale podobno co niektórzy mają na codzień doczynienia z informatyką Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 30 Gru 2005 05:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają,mają z jednym z nich nawet dziś rozmawiałem{Robertem}i chyba będzie miał nawet niedługo u mnie mały dług wdzięczności... Laughing
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 01 Sty 2006 07:34 pm    Temat postu: Re: MIejsce na serwerze - site naszej szkoły. Odpowiedz z cytatem

XtraVert napisał:
Małe pytanie. Czy ktoś ma postawiony własny serwerek, albo dostęp do takowego z obsługą php i mysql (lub postgresql), żeby postawic własny portalik?

Tutaj jesteśmy przyklejeni do Częstochowy, a warto byłoby mieć site na którym można by wrzucać własne informacje. Chyba że tutaj byłoby miejsce na wydzielenie obszaru dla nas?

Stronkę z OLW Olsztyn przecież mamy - opanowaną przez rocznik 92. Tylko częściej siedzimy tutaj niż tam. Czy jest sens tworzyć jeszcze jedną. Tutaj przynajmniej jest cała społeczność OLW spora grupa nas olsztyniaków. Z wrzuceniem jakiejś galerii itp. nie byłoby problemów, przecież temat był poruszany i administrator tego forum wyraził zgodę i chęć. Tylko ten który miał się tym zająć -Drzewko- zaginął w akcji. Jak będziemy bardziej aktywni to wydzielą dla nas obszar jak dla Lublina.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 05 Sty 2006 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoto to to... tylko kto i kiedy? Laughing
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group