Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Witam po latach...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Zmywak
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avant-garde
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 Sty 2006 07:24 am    Temat postu: Witam po latach... Odpowiedz z cytatem

witam Szanowni Koledzy...
aż się łezka w oku kręci jak to się wszystko czyta Smile

mieszkałem w pokoju 109 klasa D /przez pierwszy rok/

byłem w pokoju z Mariuszem Latkowskim, Piotrkiem łukasiewiczem, Darkiem łydzińskim, Ryśkiem Lewińskim, Mariuszem z Radomska

pamiętacie jak którejś nocy /nie pamiętam ale to musiał być Luniak/ zrobił wszystkim pobudkę bo któryś z chłopaków zesra.... się do pisuaru !!!

Smile
cały internat postawił na nogi...
do końca życia tego nie zapomnę !!!

tylko bez głupich domysłów - nie ja to zrobiłem Smile

z Kolegów z mojego rocznika pamiętam:
Marcina Cabaka, Marcina Jędrycha, Sławka Szczotkę, Artura Bratka, Adama Gawrońskiego, Roberta Pawłoskiego, Mieczysława Janusa, Grześka Nowaka, Marka Pryczkę, Sławka Warelisia, Mariusza Latkowskiego, Darka łydzińskiego, Darka BARANA Smile, Roberta Zimoląga, Ciesielskich...

nie zostałem żołnierzem Smile
mam prywatną firmę i zawodowo zajmuję się handlem antykami...

kiss
_________________
pozdrawiam
p.k.

rocznik 1971 klasa D pokój 109
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Zmywak Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group