Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zjazd 2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 20 Mar 2006 08:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Wieczorek napisał:
Rafał Plewiński napisał:
Jakieś grillowe imprezy już się tam odbywały - ja to lubię...
ja też Wink jak puszczą śniegi l lody a będziesz w kraju to daj znać ... może by coś "zmontował " Wink Twisted Evil


OK, jeśli tylko będę w kraju na dłużej, a pogoda będzie sprzyjać, obowiązkowo się odezwę
Ludzie z moich trzech poprzednich firm nie narzekali, więc uważam, że potrafimy się zabawić - poza tym - mieszkam akurat w połowie drogi pomiędzy Nałęczowem i Kazimierzem, więc Ci, którym się będzie nudzić zawsze znajdą coś ciekawego.
Ja jestem raczej mało mobilny jak juz utkwię na wsi - na swoim człowiek czuje się całkiem inaczej i odpoczywa...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 22 Mar 2006 05:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, jeśli tylko będę w kraju na dłużej, a pogoda będzie sprzyjać, obowiązkowo się odezwę
Ludzie z moich trzech poprzednich firm nie narzekali, więc uważam, że potrafimy się zabawić - poza tym - mieszkam akurat w połowie drogi pomiędzy Nałęczowem i Kazimierzem, więc Ci, którym się będzie nudzić zawsze znajdą coś ciekawego.
Ja jestem raczej mało mobilny jak juz utkwię na wsi - na swoim człowiek czuje się całkiem inaczej i odpoczywa...[/quote]
Rafałku więc spotykamy się w pociągu relacji Warszawa-Lublin lub dalej w wyznaczonym przez nas terminie. Ja sam osobiście pomogę wnosić Ci Produkty, które będziemy spożywać na spotkaniu
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 22 Mar 2006 06:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Wieczorek napisał:
Rafał Plewiński napisał:
Jakieś grillowe imprezy już się tam odbywały - ja to lubię...
ja też Wink jak puszczą śniegi l lody a będziesz w kraju to daj znać ... może by coś "zmontował " Wink Twisted Evil


Tym razem jeszcze odpowiedź otwartym tekstem Razz - zapraszam wszystkich zainteresowanych - najpierw jednak na rekonesans, by potem nie było rozczarowań Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 22 Mar 2006 07:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafałku więc spotykamy się w pociągu relacji Warszawa-Lublin lub dalej w wyznaczonym przez nas terminie. Ja sam osobiście pomogę wnosić Ci Produkty, które będziemy spożywać na spotkaniu[/quote]

Radek, daruj, ale chyba nie w pełni to rozumiem - ta trzecia runda z Kliczkami jednak daje sie we znaki, również od strony graficznej - napisanie tego kawałka tekstu poprawnie trwa znacznie dłużej, niż poprzednio.
DLACZEGO MAMY SIĘ SPOTYKAĆ W POCIĄGU Question Question Question Question
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomasz Dylewski
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 11

PostWysłany: 25 Mar 2006 04:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem - Ci co byli we wrześniu na zjeździe, w porównaniu z tymi co będą w czerwcu, mają troche zadanie ułatwione. Dla nowych uczestników zjazdu zabawa zacznie się od nowa, kto jest kto. życzę miłej zabawy!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 31 Mar 2006 05:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Rafał Plewiński"]
Tomek Wieczorek napisał:
Rafał Plewiński napisał:
Jakieś grillowe imprezy już się tam odbywały - ja to lubię...
ja też Wink jak puszczą śniegi l lody a będziesz w kraju to daj znać ... może by coś "zmontował " Wink Twisted Evil


Tomek, niestety, moje nowe gadu-gadu juz znów nie działa - instalacja wyszła, za to nowa lokalizacja gadu-gadu.net jest nie do przyjęcia przez ukraińska firmę telekomunikacyjną "fotakom" - ilekroć próbuję wejść na gadu-gadu, wyrzuca mnie z internetu - odinstalowuję "gada"'. Znów pozostaje tylko forum lub e-mail
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirosław Sugier
Major
Major


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 176

PostWysłany: 31 Mar 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstaluj sobie Rafał Skypa lub Messengera, choć ten ostati jest podobno dosyć "dziurawy" Embarassed , zresztą jak wszystko produkcji B.Geitsa (chyba tak się to pisze?)
_________________
Diesel klasa E matura 1989 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group