Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co obecnie porabiasz ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Sty 2006 05:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafran pogadaj z chłopakami z W-wy z naszej klasy to Cię oświecą. Nie zostałem upoważniony do podawania takich informacji na forum więc nie piszę.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sebastian Zasada
Gość





PostWysłany: 23 Lut 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ja należę do tych nieszcześników ,którzy byli w Olw tylko chwilę - najmłodszy rocznik, a potem uczyłem się na Kalinie w XX LO. Następnie walczyłem na Wacie aż wreszcie trafiłem do Siemirowic gdzie obecnie służę. (Czarek Szarpak wie gdzie to jest Smile Olw bardzo mile wspominam choć byłem tak krótko. Grałem w sekcji tenisa stołowego z Mariuszem Szafrańcem, Jarkiem, Tomkiem Kulińskim, Bogdanem Kuderą, Zulusa też pamiętam (4 rocznik zrobił nam świetne otrzęsiny, a my zrobilismy podobne na Kalinie aż piszczeli Smile Tomka kiedyś spotkałem w Sandomierzu. Macie jakiś kontakt z Mariuszem Szafrańcem, kiedyś był chyba na majdanku tak przynajmniej słyszałem. Pozdrawiam wszystkich z OLW.
Powrót do góry
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 24 Lut 2006 03:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Sebastan. Jak dobrze poczytasz to forum to zauważysz że nieśmiertelny oportunista Szafran senior jest tu stałym gościem i możesz napisać do niego za pośrednictwem skrzynki priv. Poza tym nie wiedziałem że rodzina Szafrańców była uzdolniona w grze w ping-ponga. Szafran to pogrywał i pogrywa ale w ping-ponga ale z rękami w kieszeni i na małe bramki Smile

Pozdrawiam i zachęcam do częstszego zaglądania Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 28 Lut 2006 02:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian Zasada napisał:
Cześć. Ja należę do tych nieszcześników ,którzy byli w Olw tylko chwilę - najmłodszy rocznik, a potem uczyłem się na Kalinie w XX LO. Następnie walczyłem na Wacie aż wreszcie trafiłem do Siemirowic gdzie obecnie służę. (Czarek Szarpak wie gdzie to jest Smile Olw bardzo mile wspominam choć byłem tak krótko. Grałem w sekcji tenisa stołowego z Mariuszem Szafrańcem, Jarkiem, Tomkiem Kulińskim, Bogdanem Kuderą, Zulusa też pamiętam (4 rocznik zrobił nam świetne otrzęsiny, a my zrobilismy podobne na Kalinie aż piszczeli Smile Tomka kiedyś spotkałem w Sandomierzu. Macie jakiś kontakt z Mariuszem Szafrańcem, kiedyś był chyba na majdanku tak przynajmniej słyszałem. Pozdrawiam wszystkich z OLW.


Pamiętam cie doskonale Sebastian. Mimo młodego wieku łoiłeś mi dupe w pingla. Wopadaj częściej na forum.

A co do uwag Zulusa to tradycyjnie nie wdaję się w polemikę z ludzmi negatywnie nacechowanymi intelektualnie jak np Przewodniczący Andrzel Lepper. i jeden z moderatorów którego pseudonimu nie wspomne gdyz może mnie oskarżyć o zniesłąwienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 28 Lut 2006 06:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafran ja się krytyki nie boję Smile

Ale że byłeś niedoszłym następcą Andrzeja Grubby to nie wiedziałem !!!! Sorki ale lepiej pasujesz do Kucharskiego Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 01 Mar 2006 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla starych koni z OLWLublin szczególnie dla Zulusa, Szafrana i Tadka oraz dla Rojka od Adama Galanta z kursu angielskiego w Dęblinie
Powrót do góry
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 03 Mar 2006 09:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam cie Galuś. Co tam u ciebie bo jużna twój temat krążą legendy. Daj znak jak bedziesz w Lublinie to siorpniemy po piwku. Najlepiej natentychmiast.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 06 Mar 2006 05:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Adamie. Dobrze że zajrzałeś na tą stronkę ale następnym razem pamiętaj o zalogowaniu się bo wtedy przestaniesz być tajemniczym gościem Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 Kwi 2006 06:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dalej jak wczoraj zdałem egzaminy.

Jestem aktualnie najmłodszym w MON specjalistą psychiatrą i prawdopodobnie jako pierwszy ze swojego rocznika (promocja WAM'1999) w ogóle zakończyłem specjalizację.

Nie piszę tego, coby się tu chełpić i nadymać, ale raczej dla orientacji - kiedy to się kończy zawodową edukację, jak człowiekowi w okolicy 1993 roku do głowy przyszło biały fartuch wdziać.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shapyr
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 30
Skąd: Nowy Glinnik

PostWysłany: 10 Kwi 2006 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wpadnę do Ciebie jak Afganistan opędzę (w przyszłym roku oczywiście) Wink. A tak na poważnie, to gratuluję i dalszych sukcesów mogę tylko życzyć. Pozdrawiam.
_________________
Marcin Szpyruk "Shapyr"
OLW Lublin klasa 'A'
Matura '93
obenie: 7 dlot 25BKPow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group