Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Spotkanie czerwiec 2006 Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 05 Maj 2006 04:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Wieczorek napisał:
Piotr Podgajny napisał:


Podaję numer konta :
32 1240 2382 1111 0010 0728 0923
a w jakim banku Question Laughing
PS. czy zapraszamy nauczycieli bo jest namiar na Chudzika / a przez niego jeszcze na kilka osób/ ale myślę, że wtedy trzeba by było zwiększyć stawkę wpisowego.... Rolling Eyes


Bank PKO S A ale to nie jest potrzebne , identyfikuje po NRB .

Z nauczycielami to dajmy sobie narazie spokój , musimy byc lepiej zorganizowani . jako , ze do trzech razy sztuka to myślę że następnym razem zrobimy Zlot z nauczycielami ale zaczniemy go organizować wcześniej i na innych zasadach.
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 05 Maj 2006 04:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha ,
Tomek Dylewski i Wojtek Witek dokonali wpłat , brawo Exclamation

Wreszcie cos drgnęło Very Happy
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wuwu
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 05 Maj 2006 04:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie . To konto to firmowe czy prywatne bo babka w banku mi zadała pytanie i nie wiedziała czy ma ściągać opłatę. Ale uznała że prywatne i nie ściągneła haraczu;).
Pozdrowionka.
_________________
klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 07 Maj 2006 04:21 pm    Temat postu: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

o widzę że Kominiarz jeździ w te same strony co ja, a tak w ogóle to w tym roku bedę we Władysławowie pierwsze dwa tygodnie lipca. Dzagod będziesz w tym czasie w Trójmieście bo jestem ci jeszcze krewny wizytę w tej świetnej knajpce koło opery Question Kominiarz a ty w jakim terminie będziesz Question może i da się coś zgrać Very Happy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jarek Jagoda
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 21

PostWysłany: 07 Maj 2006 06:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marecki, początek lipca to niezły termin a gdyby jeszcze dołączył Robert...i ewentualnie ktoś jeszcze to byłoby całkiem super. PS. Jak bedziesz teraz...to najpierw pójdziemy na świeżutką, przepyszna rybke smażoną do takiej milej malej knajpki nad samym morzem. Bywamy tam czesto i naprawde warto. Ostatnio mieliśmy przyjemnośc gościć tam Sławka Lisa z rodziną. Trzeba was...Śródlądowców trochę rybami nakarmić:). Pozdrawiam Dżagod.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 07 Maj 2006 08:20 pm    Temat postu: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Jarek jestem jak najbardziej za teraz czekamy na termin Kominiarza, no i myślę że w tym roku będzie trochę lepsza pogoda. w Ustroniu to byłem już trzeci raz tylko teraz znowu była kiepska pogoda więc pojeździliśmy po górach Wisła, Szczyrk, Zwardoń trochę do Czech trochę do Słowacji więc pozwiedzaliśmy te wyższe góry ale tam widoki niesamowite więc jestem zadowolony mimo pogody ale to nie przeszkadza Very Happy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 08 Maj 2006 09:34 am    Temat postu: Re: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Właśnie dzwonił do mnie Sławek Lis , niestety go nie będzie , nie bedzie również z tego co mi powiedział Marka Szczepaniuka Sad

Info dla Pawła Baruchy : spróbuj tylko nie przyjechać Twisted Evil to ja wtedy pojadę do Krakowa i w przeciwieństwie do Mareckiego szybko Was znajdę i bede bezlitosny , bierz Rypulaka i przyjeżdżajcie - to rozkaz Exclamation

W lipcu będę jechał przez Kraków a więc to nie ściema Exclamation

Panowie czasu coraz mniej .....podejmujcie męskie decyzje Exclamation
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 08 Maj 2006 11:18 am    Temat postu: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Pączek ale nam towarzystwo szwankuje Sad może teraz po wypłacie się polepszy więc również apeluję o wpłaty żeby jednka się spotkać w szerszym gronie Exclamation
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 08 Maj 2006 11:21 am    Temat postu: Re: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Marecki napisał:
Pączek ale nam towarzystwo szwankuje Sad może teraz po wypłacie się polepszy więc również apeluję o wpłaty żeby jednka się spotkać w szerszym gronie Exclamation


Mam nadzieje , że Ci którzy sie zdeklarowali wpłacą i będą , niepokoją mnie Ci z nas , którzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji Sad

Koledzy to tylko jeden weekend w roku , stańcie wiecie na czym , żeby być Exclamation
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 08 Maj 2006 11:27 am    Temat postu: Re: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie : dlaczego koledzy z Wawy , Diesel , Gluś , nie uczestnicza w dyskusji ?

Uaktywniać się Exclamation
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 08 Maj 2006 03:52 pm    Temat postu: Re: spotkanie czerwiec 2006 lublin Odpowiedz z cytatem

Piotr Podgajny napisał:
Mam pytanie : dlaczego koledzy z Wawy , Diesel , Gluś , nie uczestnicza w dyskusji ?

Uaktywniać się Exclamation

Ja jestem! W tym tygodniu ukatywnę warszawkę.
Ps. Dzwonił do mnie przed chwilą Dominik Jurczak - BĘDZIE - UUUUUUUUUra jak to mówią czekiści

_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 08 Maj 2006 03:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotruś uaktywnij PUKLUKA co by zaktualizował listę osób które wpłaciły kasę to napewno zmobilizuje naszych kolegów
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 08 Maj 2006 07:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław Marciniak napisał:
Piotruś uaktywnij PUKLUKA co by zaktualizował listę osób które wpłaciły kasę to napewno zmobilizuje naszych kolegów


Śpiesze donieść ( to przez tych Glusia czekistów ) że wpłat dokonali kolejni koledzy : Grześ Głuszek i Dominik Jurczak .
W sumie mam juz 9 wpłat Exclamation

Oby tak dalej druzja Exclamation
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mirosław Sugier
Major
Major


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 176

PostWysłany: 08 Maj 2006 09:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro lub pojutrze dołącza do grona tych, którzy "wpłacili" - muszę się trochę "obrobić" bo mam właśnie "wejście" na dwie roboty.
_________________
Diesel klasa E matura 1989 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomasz Piecak
Major
Major


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 135

PostWysłany: 09 Maj 2006 07:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie wpłaciłem, ale wpłacę niebawem i będę na pewno. W zeszłym roku było nas chyba 23 i zabawa była niezła. mam nadzieję, że w tym roku będzie nas zdecydowanie więcej. Dla niezdecydowanych mam zapewnienie, że warto będzie przyjechać. Tak więc nie ma co zwlekać, trzeba podjąć decyzję na TAK!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 21 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group