Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wysługa a nauka w OLW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
remikp
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 12 Lut 2005
Posty: 1

PostWysłany: 24 Mar 2006 08:54 pm    Temat postu: off topic Odpowiedz z cytatem

a może tak poszukamy w IPNenie tam też są ciekawe rzeczy na nasz temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radca WP
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 3
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: 30 Maj 2006 07:02 am    Temat postu: W sprawie wysługi w LW Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie !!!

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy odezwali się do nas i zechcieli napisać kilka informacji na temat funkcjonowania LW oraz wspomnianych obietnic, że lata spędzone w ławkach LW zostaną doliczone do wysługi wojskowej.
W odpowiedzi na pytania, które do mnie docierają pragnę naświetlić na jakim etapie sprawa jest w chwili obecnej. Otóż jak wiecie było już kilka prób ze strony różnych zainteresowanych osób, aby lata te odzyskać - próby również na linii sądów. Z różnych względów walka ta jak dotychczas nie przyniosła pozytywnych efektów. Stąd też naczelnym zadaniem w chwili obecnej jest zebranie jak największej ilości dokumentów i dowodów, które mogłby posłużyć jako materiał, na którym wypracujemy linię ataku w przedmiotowej sprawie.

Pisałem już, że bardzo cennymi dowodami będą oświadczenia waszych rodziców o treści potwierdzającej deklaracje jakie były składane przez wojsko w omawianym okresie oraz narzucane swoistego rodzaju zobowiązania jakim musieliście się podporządkować.
Z przykrością muszę stwierdzić, że jak dotąd na adres mojego biura nie dotarły żadne dokumenty w formie skanów, kserokopii czy w innej formie poza elektronicznymi wiadomościami potwierdzającymi istnienie niektórych z nich.
Wszelkie namiary na mnie uzyskacie pod adresem Biura Konsultingowego Egida lub na stronie internetowej www.nfow.pl - jestem tam pod nickiem Radca WP.

Jeszcze raz pragnę podkreślić, że w chwili obecnej zebranie dokumentów jest bardzo istotne (oświadczenia, treści lub linki do ustaw z omawianego okresu, inne dokumenty ze szkoły, wszystko co tylko uda wam się znaleźć).

Gdyby ktoś z was chciał skontaktować się ze mną bezpośrednio proszę o przesłanie wiadomości na skrzynkę kontaktową poradyegidy@interia.pl lub kontakt telefoniczny na numer telefonu 0 606-767-160.

Pozdrawiam Robert
_________________
Radca WP
Sekretarz Stowarzyszenia Niezależane Forum O Wojsku


www.nfow.pl/stowarzyszenie/
www.nfow.pl
www.nfow.pl/egida/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group