Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
KRYTYKA !!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 Wrz 2006 01:21 pm    Temat postu: Ciemne strony OLW Odpowiedz z cytatem

Cześć Jurku!
Tacy ludzie-chorągiewki to zwyczajni oportuniści, ludzie bez własnych zasad, zmieniający poglądy w zależności od okoliczności i nie ma to nic wspólnego z adaptowaniem się do nowych warunków, tylko chęcią osiągnięcia jakiś korzyści lub uniknięcia konsekwencji własnych dotychczasowych postaw. Szkoda tylko,że ta ich niedojrzałość miała często przykre konsekwencje dla ich podopiecznych. Czasem te konsekwencje były bezpośrednie a czasem dopiero po latach okazywało się jaki wpływ na psychikę młodego człowieka miało takie lub inne doświadczenie
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 17 Wrz 2006 02:14 pm    Temat postu: Panie Kapitanie,pusc nas do domu Odpowiedz z cytatem

Witaj Sergiusz, w 100 % sie z Toba zgadzam ,wystarczy sie przygladac naszym politykom krzycza.......krzycza na inna opcje polityczna a jak sie pali grunt pod nogami to zmieniaja zdanie i przechodza do innej partji, w armii jest to samo,w roznych jednostkach sluzylem i duzo widzialem co sie dzieje .Co do mlodych ludzi ,sam wiesz jak bylo i co z nami robili[robili co chcieli], a urazy w psychice mlodego czlowieka niestety pozostaja na zawsze mimo ze pozornie o nich zapomnielismy.[kiedys moze jeszcze bedzie okazja ze osobiscie przy kawce i ...... nie tylko porozmawiamy] Pozdrawiam Jurek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17 Wrz 2006 06:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że okazja się trafi. Np. kolejny Zjazd Absolwentów, chociaż patrząc na ten "ogromny ruch" na naszym forum, to zastanawiam się czy to będzie kiedyś możliwe. A a'propos tego "nie tylko" do tej kawy Laughing to bardzo chętnie powspominam stare, "mimo wszystko" dobre czasy Very Happy
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 17 Wrz 2006 07:15 pm    Temat postu: Panie Kapitanie,pusc nas do domu Odpowiedz z cytatem

Mam taka cicha nadzieje , ze chyba jeszcze bedzie rozganizowany zjazd, wtedy na 100% porozmawiamy i ................napijemy sie kawy[.....]. Pozdrawiam Jurek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Paź 2006 05:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy miał jakąś przykrą historie w tej szkole. Ja do aniołów nie należałem, parę razy byłem mocno "potępiony". Tylko tak się zastanawiam czy my będąc na ich stołkach, mając wypalone w zwojach mózgowych pewne odruchy zachowywalibyśmy się inaczej. Jak mówię pare razy miałem naprawdę mocno przej.. i między innymi przez ww pułkownika wyleciałem z tej szkoły , ale oni przed sobą mieli młodych (raczej głupawych w tym wieku chłopaków) , których musieli utrzymać w ryzach.Byłem tzw. drugim rocznikiem i tak naprawdę to cieszę się że kpt. Ujma był opiekunem naszego roku bo w wielu naprawdę poważnych sprawach był jak piorunochron.

PS. Czy aż tak Was raził widok pijanego oficera? Czy nadal Was razi? Co w takim razie robicie aby to się zmieniło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Podsadny
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 3

PostWysłany: 25 Paź 2006 08:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raził i nadal razi, i o ile mogę dopuścić sytuację nietrzeźwości rozrywkowej to "dowodzenie" po pijanemu jest dla mnie żenujące a byłem świadkiem takich rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group