Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1973
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laska
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 31 Mar 2007 07:52 am    Temat postu: dobre sobie Laska - Alaska Odpowiedz z cytatem

Ja wam k... dam przeje... Nie dzwonię, na maile nie odpisują i marudzą. Tak poważnie to sorry, Panowie sorry. Mały awansik i jestem doje... na całego. Wychodzę rano i wracam wieczorem. Ale do zorganizowania kawki (spotkania)- stoję na baczność. Maciuś jak zwykle czuły na punkcie Kalisza - to się chwali, jak bęę tam kiedyś prezydentam, dam Ci honorowe obywatelstwo, Sokoła jak zwykle nie chce się spotkać - Skiba nie licz na niego, mnie też obiecywał i co? i nic. Ani widu ani słychu o naszym Arturze na Sląsku. Ziutek cieszę się, że Cię docenili bo jesteś tego warty. Pasta Ty ośle nie jedź do Afganistanu. Z Twoimi zdolnościami marketingowymi, jesteś w stanie tego uniknąć a na dodatek pamiętasz chyba naszą rozmowę o Twojej przyszłości?.
Reasumująć witam Was serdecznie Osiołki.
WRóCIłEM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 31 Mar 2007 06:28 pm    Temat postu: Laska-Alaska Odpowiedz z cytatem

Czesc chlopaki ,Laska gratulacje z awansu,ja tez smigam nauka i do tego teraz swieta i łosie przynosza zwolnienia no i trzeba za tych łosi tyrac ,zreszta sam pracuje w Wielkanoc .Pozdrawiam wszyskich i wszyskiego dobrego z okazji swiat.Pasta wykrecaj sie od Afgana.
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Sokoła
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 Kwi 2007 02:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laska - ty to jednak jesteś cwaniaczek nie lada - nieobecny byłeś co faktem wielu tu że jest zaświadczy - wpadasz z nagła, awansikiem jak firaneczką się tłumaczysz (gratulacje!!! choć wiem od Ciebie że na dwoje babka wróży ale intencje w powinszowaniach mam jak najbardziej szczere czemu lepiej nie zaprzeczaj bo przyjade!), że cały dzień teraz harujesz to następna firaneczka (wiesz w koncu co to znaczy pracować Wink i ... dostaje mi sie żem domator, a inni marudzą... taa...
Skiba widział mnie na żywo dni temu cztery i nie zaprzeczy, żem do spotkań chętny i na towarzyskie sety w zacnym gronie łasy.
Za miesiac będę w Jeleniej Górze, za dwa w Gdyni i okolicach - może nasze drogi się gdzieś tam przetną? Pamiętam co mówiłem o wizycie na Śląsku - cierpliwości Laska. Pozdrawiam Was!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Darek Pastuszak - Pasta
Major
Major


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz, obecnie: NCSA Heidelberg - Niemcy

PostWysłany: 02 Kwi 2007 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laska,
To milo, ze awansik goni awansik! Daj mi strzalke na telefon ktoregos wieczoru to przynajmniej oblejemy ten awansik na laczach! Jak to mozliwe? Przygotuj czteropaka, ja zrobie to samo i gotowe Wink

Dzieki za slowa wsparcia i pewnie niejedna zdrowaske w moim imieniu. HURA - obecne stanowisko przelozonych: nie jade na Wielka Przygode w jeszcze wieksze piaskownicy Wink.

Pozdrawiam
_________________
PASTA1973_M-92(klasa C-pokój 107)
"Iza co to wszystko...?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darek Pastuszak - Pasta
Major
Major


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz, obecnie: NCSA Heidelberg - Niemcy

PostWysłany: 04 Kwi 2007 05:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie, pięknie... Cisza jak nigdy, albo jak ostatnio (zabrzmi lepiej).
Co Wy? Pochłonięci Świętami jesteście? Laska, pewnie jajka maluje... byle tatu nie rób bo się nie zmyje Wink.

Skoro o Świętach, Sympatycznych jak nigdy dotąd Wam i rodzinom Waszym życzę Smile

Pozdrawiam
_________________
PASTA1973_M-92(klasa C-pokój 107)
"Iza co to wszystko...?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ninja
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 14
Skąd: sosnowiec

PostWysłany: 04 Kwi 2007 09:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziomale!
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt! Dla Was, waszych najbliższych, znajomych, najbliższych Waszych znajomych, znajomych Waszych najbliższych, znajomych znajomych ich najbliższych i w ogóle wszystkich Waszych interesariuszy. Wszystkiego najlepszego dla tego forum bo choć nie zbyt często się pojawiam to jak już się pojawię to jakoś tak mi się humor poprawia i wielki banan objawia mi się na twarzy.

ps.
czy ktoś może wędkuje? wiosna już i ryby się budzą po zimie, czas sezon rozpocząć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sokoła
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 Kwi 2007 09:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołanczam sie do życzeń - by było gdzie trzeba mokro, gdzie trzeba z jajami, gdzie trzeba z refleksja. Odkupienia!!!
Rzecz jasna kieruję te słowa do wszystkich wskazanych przez ninje (vide set powyzej) ze szczególnym uwzględnieniem sympatyków byłych miast wojewódzkich Wink
Wiosna Wam w serca / tym za granicą z dubeltówki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 05 Kwi 2007 05:59 pm    Temat postu: podobny Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim. Laska dawno Cie nie było. Gratuluję awansiku.. Awans na wiosnę to cos pięknego. Wiem coś o tym , bo własnie się dowiedziałem, że w maju zmieniam kier. na dyr. zajebista sprawa, ale robory od rana do wieczorka. Ale spoko spoko, znajdę czas na forum. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Smacznego jaja itd.
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kapral
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 22
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 05 Kwi 2007 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszyskich !

Późno troche, także będzie krótko: Ciepłych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich starych kumpli i Waszych rodzin, życzy Pawełek.

ps:
Chłopcy, pamiętajcie: zanim zaczniecie drapać jajka, dokładnie je umyjcie
( ptasia grypa ponoć nie śpi). Laughing
_________________
Czas umyka jako woda, a wraz z nim naszych Pań uroda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 06 Kwi 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Witam, Wszystkim życzę wesołych i radosnych świąt z bliskimi , wielkiej wyżerki i dużo picia Wink Jaj w majonezie i podrapanych - trzymajcie sie Chłopy!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GUZU
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 17
Skąd: Elbląg

PostWysłany: 07 Kwi 2007 09:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Wesołych Swiatecznych jajeczek życze wszystkim Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 11 Kwi 2007 09:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Wszystkim jak po swiętach - jajka umyte z majonezu??
Darek no to czekamy!!! Jask wypijemy to i pośpiewamy:) Laughing
Pozdrawiam Legionowską Brać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 14 Kwi 2007 06:05 pm    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

witam , swieta , swieta i ........Panowie co sie dzieje,ja akurat pracowalem w swieta no a po trzeba troche nadrobic i sie troszke pouczyc.Laska spotkanie ,spotkaniem tylko Sam wiesz ze zanim dojdzie co do czego to trzeba walnac termin bo od daty do spotkania to dluga droga ,a may juz polowe kwietnia * MYSL* .......Pozdrawiam Wszyskich.
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Sokoła
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Kwi 2007 08:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no jestem rozczarowany :-0 Maciej - myslałem że w taki dzień jak dziś to odezwiesz się tu z jakimś gromkim wiwatem ;( Ziutek też właśnie DZIŚ zawodzi? Laska chyba bardziej się obecnie interesuje skłoszem albo podobnie akwariowym sportem...
Panowie kibice - śpicie? Mam nadzieję że to raczej nie sen a SZOK.
Do usłyszenia jak się otrzaśniecie Wink
Pozdrowienia dwie przecznice od ul Bułgarskiej w Poznaniu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zdybek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: ino

PostWysłany: 19 Kwi 2007 04:40 pm    Temat postu: POLSKA, BIAŁO-CZERWONI!!!!! Odpowiedz z cytatem

SIEMKA WAM!!!!!!!!!
SORY, ŻE TAK DŁUGO MNIE NIE BYŁO, ALE BYŁEM BARDZO ZAJĘTY (RÓŻNE KURSY WOJNY I TE SPRAWY). ALE ŚLEDZĘ WAS CO JAKIŚ CZAS.
WŁAŚNIE OBLEWAM EURO 2012! ALE BĘDZIE IMPREZKA.
SOKOŁA - ZDOPINGOWAŁEŚ MNIE DO NAPISANIA KILKU WERSETÓW - WIĘC TWOJE ZDROWIE! WIELKOPOLSKIM LESZKIEM!
PRZEPRASZAM WSYSTKICH ZA BRAK ŻYCZEŃ ŚWIĄTECZNYCH, ALE BYŁEM JAKIŚ TAKI ZAMOTANY. POSTANAWIAM POPRAWĘ.
SKOŃCZYŁA MI SIĘ WENA - NO TO DO NASTĘPNEGO RAZU.
TRZYMAJCIE KCIUKI ZA NASZYCH!
_________________
KKS 1925 KALISZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 47 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group