Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Irak..kolejna śmierć
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz Gajec 1975
Szeregowiec
Szeregowiec


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 139

PostWysłany: 23 Kwi 2007 01:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Egzotyczny??? "\

użyłem takiego słowa tylko przez grzeczność, gdybym użył właściwego mógłbyś poczuć się urażony


"i dziwię się że kolega tak łatwo napisał:
"zawsze będę miał szacunek dla tych, którzy służą ponieważ dzieki takim kolesiom wiem, że gdyby co to oni zrobią co do nich należy jak w przeszłości." "
co Cię tak zdziwiło?

"Tzn "że gdyby co" to kolega głowię w piasek i czeka aż "kolesie " zrobią co do nich należy?? No tak..... i wszystko jasne"

skąd ta pewność? życie to nie rozmowa handlowa na temat FMCG (dla nie akwizytorów szybko rotujący produkt) w życiu powinno się wygłaszać opinie oparte na faktach - ty mnie nawet nie znasz, nigdy mnie nie spotkałeś...

..............
śledząc Twój tok "myślenia" miałem nadzieje że tym razem doczepisz się mojej pasywnośći-tchórzostwa

chodzi o to, że żołnierze przygotowują się na wypadek wojny przez całą swoją służbę po to aby bronić takich jak ja -cywili szkoda tylko, że giną na obcej ziemi w imię jakiś zagrywek politycznych


czy teraz jest Ci latwiej zrozumieć co mam na myśli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 23 Kwi 2007 05:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Ty rozumiesz co ja piszę?? Czytasz ze zrozumieniem czy masz jakieś trudności?? Cool
Ty też mnie nie znasz, nie wiesz co robię i czym się zajmuję... ale odnoszę wrażenie, ze "akwizytorzy" czy też handlowcy to dla Ciebie są ludzie drugiej kategorii. Wyraźnie napisałem że każda bezsensowna śmierć jest niepowetowaną stratą i czy ginie żołnierz od kuli czy górnik pod ziemią czy ten wykpiwany przez Ciebie akwizytor... Nie ma śmierci lepszych i gorszych...

I brutalnie teraz powiem.... nikt temu chłopakowi tam nie kazał jechać, miał wybór!!!!
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz Gajec 1975
Szeregowiec
Szeregowiec


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 139

PostWysłany: 23 Kwi 2007 06:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:

Ty też mnie nie znasz, nie wiesz co robię i czym się zajmuję... ale odnoszę wrażenie, ze "akwizytorzy" czy też handlowcy to dla Ciebie są ludzie drugiej kategorii.
I brutalnie teraz powiem.... nikt temu chłopakowi tam nie kazał jechać, miał wybór!!!!


Tak nie znam Cię i dlatego w żadnej z moich wypowiedzi nie znajdziesz słowa krytyki wobec Twojej osoby, a także wobec akwizytorów.

może poprostu tak bardzo nie lubisz swojej roboty, że odbierasz moje słowa jako drwinę z tak bardzo potrzebnej profesji, która odgrywa kluczową rolę, w tak ważnej gałęzi gospodarki jaka jest handel.

życzę Ci wszystkiego dobrego, wykonania wysokich planów oraz większych limitów na rozmowy przez komórkę
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Kwi 2007 08:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Pan, Panie Gajec... ja nie jestem handlowcem... a te kpiny z wykonania palnów, limitów na komórkę.... daruj sobie bo są one nie na miejscu... temat dotyczy czego innego. Ale widać czytanie ze zrozumieniem to chyba za dużo... Uważaj!! Stany odmóżdzają!! Very Happy

I na tym kończę tę bzdurną rozmowę i chylę czoło Very Happy
Życzę miłego dnia i powodzenia Very Happy
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz Gajec 1975
Szeregowiec
Szeregowiec


Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 139

PostWysłany: 24 Kwi 2007 02:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:
Ale widać czytanie ze zrozumieniem to chyba za dużo... Uważaj!! Stany odmóżdzają!! Very Happy

Dziękuję serdecznie za słowa krytyki, ponieważ jedną z kilku rzeczy, jakiej nauczyłem sie od "odmóżdzonych" Amerykanów jest to, że lepiej usłyszeć słowa krytyki niż niż 10 pochwał.

Z wielkim szacunkiem odnoszę się także do lekcji o "Stanach" - jestem tu ok. 9 lat i nie czuję się jeszcze w roli przewodnika i znawcy tutejszych zwyczajów.



Artur Obstój napisał:
ja przez wiele lat byłem handlowcem i 75% czasu spędzałem za kierownicą. Jak wiadomo na drodze ginie mnóstwo ludzi, ale to mnie jakoś nie odwiodło od wykonywania zawodu. Jeździłem nadal (zresztą cały czas to robię) i oczywiście, gdy widzę na drodze "śmierć" to nachodzi człowieka refleksja "co ja tu robię". Ale odpowiedź jest jedna PRACUJĘ i zarabiam na chleb. Ten żołnierz też zarabiał na chleb, a różnica jest taka, że zginął od kuli a nie w czołowym zderzeniu z ciężarówką.


Słowa Twe są dla mnie tym bardziej cenne, iż pochodzą z ust człowieka, który w przeszłości wykonując swoją prace akwizytora - znaczy się przedstawiciela handlowego - kierowcy stykał się ze śmiercią tak samo jak nazwani przez niego pracownicy firmy zwanej wojskiem, na delegacji w Iraku.


W ramach odprężenia zapraszam do działu z dowcipami

http://olw.artg.pl/forum/viewtopic.php?p=14873&highlight=#14873
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 27 Kwi 2007 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenię zdanie każdego z Forumowiczów.
Skończyliśmy naszą Alma Mater i to pozwoliło nam osiągnąć pewien poziom intelektualny.
Temat dotyczy śmierci żołnierza. Proszę o uwzględnienie powagi sytuacji.
Wiem, że doskonale wszyscy rozumiecie tę sytuacje i potraficie okazać należny szacunek.
Obyśmy w tym temacie nie musieli więcej postów zamieszczać. Sad
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group