Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1973
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sokoła
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 Cze 2007 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie cisza taka, że pewnie mogę śmiało coś tu skrobnąć, bo i tak nikt nie zauważy. Nikt przynajmniej nie da tego po sobie poznać :-/
Jeszcze trochę a z forum `73 zrobi się skromny, kilkuosobowy priv...
Ziutas - daj spokój namowom, jak ktoś ma ochote i jeszcze to "coś", to czas się zawsze znajdzie, zresztą po ilości wejść na tę stronę można zobaczyć że oglądajacych jest więcej niż piszących (oglądanie nic nie kosztuje, he, he, he).
Pamiętam te czasy jeszcze niedawno, że też potrafiłem się szarpać po 200 godz miesięcznie, ale dałem sobie z tym spokój i... zadziałało! Pracuję mniej a ... o tym innymn razem Wink
Ziutas pozdrawiam cię Wytrwałego, niosącego kagan motywacji i na puszczy milczenia forumowiczów donośnie jeszcze wołającego!!!
...dla tych lubiących taniochę też serdeczne pozdro!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zdybek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: ino

PostWysłany: 07 Cze 2007 09:33 pm    Temat postu: cisza Odpowiedz z cytatem

MOŻE NAPISZĘ COŚ JUTRO - MAM DYŻUR.

DOZO!
_________________
KKS 1925 KALISZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
S.Króliszewski-Cronos
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 34
Skąd: Zakopane

PostWysłany: 25 Cze 2007 05:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Tych piszących i tych co to obserwują co się tu dzieje(może wreżcie się ujawnią), Ja się ujawniam. Byłem tu parę razy ale od jakiegoś czasu mało się tu dzieje, pewnie tematy się wyczerpały?? Lato mamy i połowa ludzi wyjechała na urlopy kto jeszcze w pracy i przy komputerze niech napisze parę słów.
Pozdrwiam z gorącego jak na tą porę roku Podhala Seba "cronos" Króliszewski
_________________
Cześć chłopaki miło że was zobaczyłem po tylu latach. Aktualnie mieszkam pod Zakopanem. Proszę o kontakt.Sebastian Króliszewski- CRONOS rocznik 73 klasa "d"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 27 Cze 2007 11:10 am    Temat postu: Lato Odpowiedz z cytatem

Melduję się Cronos. Bywam tu często i wstyd przyznać ale tylko obserwuję.. Pozdrawiam wszystkich. Może po wakacjach będzie większy tłok.
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sokoła
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 05 Gru 2004
Posty: 46
Skąd: Poznań

PostWysłany: 27 Cze 2007 05:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Michał - jakiego tłoku się spodziewasz - piszących czy obserwujących? Cenie Twoją szczerość. Ja nie mam wakacji więc tym tej ciszy nie tłumaczę, ale męczy mnie obserwowanie pustki i czasu szkoda... Dam odetchnąć moderatorowi Wink Chyba dołącze do Pasty i Ziutka - oni już na "wakacjach" od pewnego czasu...
Pozdruff`ka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 10 Lip 2007 11:32 am    Temat postu: spotkanie Odpowiedz z cytatem

witam PANOWIE koniec wrzesnia lub pocztek pazdziernika spotykamy sie w czestochowie ,Sokola Maciej i Cronos wyrazili swoj akces , oczywiscie ja Takze i mam nadzieje ze reszta takze ,czekam na od[powiedzi.Panowie tylko zero sciemy dupa w troki i chce slyszec same konkretne odpowiedzi.
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
zdybek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: ino

PostWysłany: 20 Lip 2007 07:08 pm    Temat postu: cze!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

AHEJAHO!

WITAM PANÓW, NO, I PANIE TEŻ.

LASKA, CZEMU CISZA? WŁAŚNIE POPIJAM PIWKO SŁUCHAJĄC PERFEKTU "OBJAZDOWE NIEME KINO" (JAK PRZED POLSKIM - NIE PYTAJ MNIE, WIEM TYLE CO I TY), A OD CIEBIE CISZA !?!
ZIUTAS - W SPRAWIE KOM... - NIE BYŁEM W BTDGOSZCY.
DARCZEEK COŚ UMILKŁ - SIEDZI W SCHRONIE CZY CO? NIE MA ŁĄCZNOŚCI?

MAM URLOPIK, CHOĆ I TAK TRZEBA TROSZKĘ PORABOTAC',
ALE NIEZADŁUGO JUŻ POCIĄGAM W GÓRKI, MOŻE PRZY OKAZJI CZECHY I SŁOWACJA? PIWKO MAJĄ GIT, CO NIE?

SOKOŁA NIE WYBIERASZ SIĘ NA JAROCIN? WŁAŚNIE MORDUJĄ KOMARY.
ZDRÓWKO DLA MISIA I KRONA - COŚ PISZCIE!
_________________
KKS 1925 KALISZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
S.Króliszewski-Cronos
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 34
Skąd: Zakopane

PostWysłany: 28 Lip 2007 03:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich
Oj posucha na tym forum, ale to zrozumiałe jeśli pare osób ma wakacje to tak jest. Ja wciąż jestem na miejscu, wiec jeśli ktoś odwiedza kurort Zakopane, to prosze o kontakt telefoniczny. Mój nr 600 809 813. Pozdrawiam Seba Cronos Króliszewski
_________________
Cześć chłopaki miło że was zobaczyłem po tylu latach. Aktualnie mieszkam pod Zakopanem. Proszę o kontakt.Sebastian Króliszewski- CRONOS rocznik 73 klasa "d"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maksymilian Kajdan
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 37
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 20 Sie 2007 07:22 pm    Temat postu: Szukam takich dwóch z Knurowa Odpowiedz z cytatem

Cześć poszukjuę kontaktu lub informacji na temat "takich dwóch z Knurowa" czyli Darku Grabarczyku i Tomaszu Boguckim. Czy ktoś posiada jakieś informacje na ich temat?
Pozdrawiam MAX rocznik 1972
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 20 Sie 2007 07:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksiu, kurna pogubiłeś roczniki???
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 30 Sie 2007 06:56 am    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

witam Panowie , kazdego dnia czy w pracy ,czy tez w domu obserwuje forum i NIC, ZERO ,moze wakacje , wszysko rozumiem, ale odrobina dobrej woli i spotkanie moglo by sie udac tylko trzeba chciec , kto jest chetny na pazdziernik to pisac , przeciez z noclegiem nie bedzie problemubo cos znajdziemy , a jakas flaszke w dobrym gronie mozna zrobic .Czekamna odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
S.Króliszewski-Cronos
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 34
Skąd: Zakopane

PostWysłany: 30 Sie 2007 07:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich tych piszących i tych oglądających lub przeglądających się w forum.
Ziutek jak tylko my się zgłosimy to przecież nic wielkiego się nie stanie. Zawsze możesz zawitać w góry. Najazd na Tatry powoli się kończy, zacznie się czas trudnych miesięcy i spokoju od natłoku. A jeśli nie to napewno odwiedzę Częstochowę w październiku...
Pozdrowienia z podtatrza Seba cronos Króliszewski
_________________
Cześć chłopaki miło że was zobaczyłem po tylu latach. Aktualnie mieszkam pod Zakopanem. Proszę o kontakt.Sebastian Króliszewski- CRONOS rocznik 73 klasa "d"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 30 Sie 2007 07:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cronos... przyjedź, przyjedź... przepraszam że wtedy jak byłem w galerii nie wpadłem na następny dzień, ale dzieciaki, wycieczki.... chyba rozumiesz
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
S.Króliszewski-Cronos
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 34
Skąd: Zakopane

PostWysłany: 03 Wrz 2007 07:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Arturze!
Przecież mamy dzieci w podobnym wieku, także wiem, że odwiedziny kolegów Taty to nudy na pudy. Przyjadę do Częstochowy to się zkontaktujemy.
_________________
Cześć chłopaki miło że was zobaczyłem po tylu latach. Aktualnie mieszkam pod Zakopanem. Proszę o kontakt.Sebastian Króliszewski- CRONOS rocznik 73 klasa "d"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darek Pastuszak - Pasta
Major
Major


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz, obecnie: NCSA Heidelberg - Niemcy

PostWysłany: 25 Wrz 2007 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie wszystkich porwanych za mlodu.

Tym, ktorzy tak jak ja przekroczyli prog 15 letniej sluzby zycze wszystkiego co najlepsze na przyszlosc ( w koncu przysluguje "urlop dziadkowy Smile" ).

Tym, ktorzy rozeszli sie z armia juz wczesniej niekonczacych sie sukcesow w cywilu.

Tym, ktorzy juz we mnie zwatplili - wrocilem powiadam. Tak sadze.... Wink

P.S. Mialem okazje na spotkanie wyjazdowe z naszym Lesiem-Laska. Dalko bo daleko stad, ale milo zawsze zobaczyc ta morde z szelmowskim usmieszkiem Smile

Pozdro
_________________
PASTA1973_M-92(klasa C-pokój 107)
"Iza co to wszystko...?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następny
Strona 49 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group