Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Następne spotkanie! Tak ale kiedy???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W którą sobotę września mamy się spotkać
2 września
0%
 0%  [ 0 ]
9 września
60%
 60%  [ 3 ]
16 września
20%
 20%  [ 1 ]
23 września
0%
 0%  [ 0 ]
30 września
20%
 20%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 18 Cze 2006 11:11 am    Temat postu: Następne spotkanie! Tak ale kiedy??? Odpowiedz z cytatem

Może na tej stronie zbierzemy preferenecje wszytkich z naszego rocznika, w którą sobotę września się spotkamy.
PS. Podobno rzecznik naszego rządu też jest po Liceum Wojskowym

_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
wuwu
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 13 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 19 Cze 2006 08:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Panowie podeś Laughing lijcie zdjęcia z imprezki.......
_________________
klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 20 Cze 2006 06:42 am    Temat postu: następne spotkanie! tak ale kiedy Odpowiedz z cytatem

hmm może i dobry termin chociaż ja nie wiem jeszcze jak będę miał szkółkę, więc w tej chwili trudno mi coś powiedzieć
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 21 Cze 2006 12:07 pm    Temat postu: Re: następne spotkanie! tak ale kiedy Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie : o wrześniu w którym roku myslicie 2007 czy 2008 czy 2009 ?
Ja myslę , po ostatnim spotkaniu , że powinnismy teraz zorganizowac zlot z prawdziwego zdarzenia a nie pomieszanie imprezy z tancbudą i burdelem .

Zawsze oczywiscie możemy się spotkac mniej oficjalnie , prawda Radziu , Diesel , Pukluk i Marecki ? czyli grupo organizacyjna Very Happy
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 21 Cze 2006 12:30 pm    Temat postu: następne spotkanie! tak ale kiedy Odpowiedz z cytatem

zgadza się Pączek ja często jestem w Lublinie, blisko twojej pracy więc zawsze coś można obgadać Very Happy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 21 Cze 2006 04:16 pm    Temat postu: Re: następne spotkanie! tak ale kiedy Odpowiedz z cytatem

Piotr Podgajny napisał:
A ja mam pytanie : o wrześniu w którym roku myslicie 2007 czy 2008 czy 2009 ?
Ja myslę , po ostatnim spotkaniu , że powinnismy teraz zorganizowac zlot z prawdziwego zdarzenia a nie pomieszanie imprezy z tancbudą i burdelem .

Zawsze oczywiscie możemy się spotkac mniej oficjalnie , prawda Radziu , Diesel , Pukluk i Marecki ? czyli grupo organizacyjna Very Happy

[b]Oczywiście, że tak ja starm się tylko rozpocząć rozmowę na ten temat. Np. Jacek Bilski już mnie pili na następne spotkanie w tym roku!!! Co ja biedny chłopczyk mam z tym fantem zrobić?[/b]
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Szymon LEPIARZ
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 4

PostWysłany: 15 Cze 2007 09:11 pm    Temat postu: WITAM WSZYSTKICH MOICH KUMPLI Z OLW LUBLIN LATA 1985-89 Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Nie wien czy mnie wszyscy pamietają, chodziłem do klasy F i mieszkałem razem z Bobasem, Krzyśkiem Szalą, Markiem Szwedem i Ryskiem Iwanejką.
Ostatnio nie miałem czasu ale teraz ociecuję że będę czynnie uczestniczył na FORUM oraz w zjazdach absolwentów naszego rocznika
Szymon LEPIARZ
_________________
Simon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 15 Cze 2007 10:30 pm    Temat postu: Następne spotkanie! Tak ale kiedy??? Odpowiedz z cytatem

siemka czyżby powoli cos ruszało w sprawie jakiegoś zjazdu (do bazy Wink ) Radziu z tym fantem to trzeba działać dalej tylko najpierw trzeba forum rozruszać ale nie jest tragicznie skoro odezwał się Szymon który zapewne mumumuły ma Very Happy to i starzy bywalcy się odezwą co Question
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szymon LEPIARZ
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 4

PostWysłany: 17 Cze 2007 07:27 pm    Temat postu: Spotkanie po latach Odpowiedz z cytatem

Witaj, mnie nie trzeba do niczego namawiać dwa razy bardzo chetnie się z Wami spotkam. Siemanko
_________________
Simon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 04 Sie 2007 08:41 pm    Temat postu: Następne spotkanie! Tak ale kiedy??? Odpowiedz z cytatem

no i dalej cicho na forum jakby co będę kilka dni w Krynicy może ktoś będzie w okolicy planuję od 11 do 15 sierpnia Question
dajcie znać Laughing
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 06 Sie 2007 06:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, chłopaki (Panowie),
Ja żyję, ale życie nabiera tempa i czasu na forum ostatnio nie miałem.
Moje zakładane cztery lata minęły, teraz ciągnę piąty rok bez ustawowego przedłużenia.
Podaję jeszcze raz swoją komórkę - +48693549431, gdybyście mieli jakieś newsy to dajcie znać, mam w tej chwili mnóstwo roboty, bo dwóch już zjechało, dwóch już za chwilę zjedzie i tylko ja na razie wiszę na placówce.
Pzdr
Rafał

W kwestii tegorocznego spotkania to jestem "na nie", bo urlop mi wyszedł, generalnie jednak jestem za spotkaniem i ewentualne sms-sugestie rozważę pozytywnie.
Pzdr
Rafał
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 03 Paź 2007 05:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś nowy Konsul Generalny "pchnął" zajawkę na moje przedłużenie. Nie wiem, czy to wytrzymam, ale na razie jakoś jest... Luziku to tu nigdy nie było, za to teraz czekamy na Schengen. Pzdr.
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group