Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kurs prawa jazdy w OLW!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eios
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 16
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 02 Lut 2006 05:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze w moim egzaminie na prawko bylo zachowanie Edka. Gdy mi szlo, na placu stal spokojnie z egzaminatorami, ale pamietam jak schrzanilem wjazd tylem. Spojrzalem w ich strone, a tam Major wskazywal przeciwny do mojego kierunek i cos zywo gestykulowal! Wiec spokojnie juz swoje dokonczylem, jakby nigdy nic.
_________________
Irek Stach
obecnie Krakow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Lut 2006 06:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz miałbyś problem z zaparkowanie bo na mieście trzeba wykazać się tą sztuką. Widziałem ostatnio że najwięcej " L " jeździ po parkingach supermarketów. Dobrze że ja nie robię tam zakupów Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 15 Lis 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale teraz to te L-ki przynajmniej wyglądają jak samochody, a nie te nasze 125 P, przecież to istna masakra, konieczna specjalna technika naciskania pedałów, zmiany biegów, a jak przez przypadek coś zazgrzytało to instruktor mało gardła nie przegryzał ...
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 30 Lis 2007 01:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i oszczędne były bo sam wywoziłem wraz z instruktorem pełne kanistry za Lublin do znajomego SmileSmileSmile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group