Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rekrutacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
komis
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1

PostWysłany: 12 Maj 2009 05:51 pm    Temat postu: Rekrutacja Odpowiedz z cytatem

Witam !! Mógłby mi ktoś pomóc ?? Jak można się zapisać do tej Szkoły Ale przez internet, albo podał by mi ktoś link do strony tej szkoły!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 259
Skąd: będzin

PostWysłany: 12 Maj 2009 07:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Rekrucie. Ta szkoła jako Ogólnokształcące Liceum Wojskowe już niestety nie istnieje...Przykre ale prawdziwe...a oto treść z pierwszej strony :

Dyrekcja Zespołu Szkół im. gen. W. Andersa
Ul. Legionów 58, 42-200 Częstochowa

Szanowni Państwo,
My, absolwenci Ogólnokształcącego Liceum Wojskowego w Częstochowie, pragniemy przypomnieć, iż Zespół Szkół im. gen. W. Andersa jest spadkobiercą tego co pozostało po naszej ukochanej szkole. W wyniku przemian jakie nastąpiły w naszym kraju Ogólnokształcące Liceum Wojskowe powstałe w 1986 roku przekształciło się w XI Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Dopiero później po połączeniu tegoż Liceum z Zespołem Szkół im. gen. W. Andersa powstała dzisiejsza placówka, w której do dziś sporą cześć rady pedagogicznej stanowią nasi nauczyciele.
POZDRAWIAM
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 30 Kwi 2013 06:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co myślę?? Że gdyby ktoś się pokusił o założenie takiej szkoły na brak chętnych by nie narzekał. I żadne tam niże demograficzne i tego typu pierdoły. Jest spora grupa dzieciaków, która bardzo chętnie uczęszczałaby do takiej szkoły. Warunkiem koniecznym jest aby w jakiś sposób powiązana była faktycznie z MON-em, aby dzieciaki czuły że to jest "to" Smile Bo te klasy o profilu wojskowym to jakiś śmiech... I jeszcze mówią na siebie Licea Wojskowe SmileSmileSmile Polewka Smile
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group