Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Poszukiwany gość o ps. " Wężu "

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 03 Sty 2005 10:27 pm    Temat postu: Poszukiwany gość o ps. " Wężu " Odpowiedz z cytatem

Chłopaki czy ktoś pamięta gościa przeniesionego z OLW Lublin rocznik 1973 ps. " Wężu ". Gość znany był z niekonwencjonalnych zachową itp itd Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Carlos
Gość





PostWysłany: 10 Lut 2005 07:22 pm    Temat postu: gdzie jest Wężu? Odpowiedz z cytatem

Cześć.Jestem z rocznika 73.zapewne chodzi ci o Marka z D klasy. plotka chodziła że faceta wsadzili-ale na ile w tym prawdy-nie wiem. na razie nic więcej nie wiem.
Powrót do góry
DRZEWKO
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 87
Skąd: wybrzeże

PostWysłany: 11 Lut 2005 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze ze coś o nim słyszałem............ale tylko tyle!!!
_________________
AREK DRZEWIECKI ps."DRZEWKO"-
OLW OLSZTYN 90-92
OLW CZESTOCHOWA 92-94-KLASA "C"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 16 Lut 2005 11:49 am    Temat postu: WĘżUSIEMAN Odpowiedz z cytatem

SIEMANO ZULUS JA PAMIĘTAM WĘZA GOŚĆ BYł NAPRAWDE MOCNY TYLE,ZE O ROK STARSZY ODE MNIE I POWINIENEŚ POSZUKAĆ KONTAKTU Z CHłOPAKAMI MATURA 92 TO GOŚĆ TÓREGO NIE łATWO ZAPOMNIEĆ NAPEWNO SIE KTOŚ ODEZWIE POD WARUNKIEM,żE WIE O TEJ STRONIE. MACH
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DRZEWKO
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 87
Skąd: wybrzeże

PostWysłany: 18 Lut 2005 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACH-U DUżO WIESZ O LUDXZIACH Z OLSZTYNA MIłO SłYSZEĆ -TRZEBA ICH WSZYSTKICH ZNALEżĆ I NA WZORZE CZĘSTOCHOWY ZORGANIZOWAC U OLSZTYNIE ZJAZD
_________________
AREK DRZEWIECKI ps."DRZEWKO"-
OLW OLSZTYN 90-92
OLW CZESTOCHOWA 92-94-KLASA "C"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rychu
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 58
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 21 Lut 2005 09:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wężu miał u nas ksywkę MALINIAK czy coś wtym rodzaju, był ze starszego rocznika, chodził do klasy z Mułkiem i Gisbernem. Mułek mieszka w Międzyrzeczu Wlkp. a służy w Skwierzynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 21 Lut 2005 09:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rychu wyrwałeś mi to z ust. Maliniak to jego ksywka. Podobno kręcił się w Wa-wie ale ładnych parę lat temu.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 23 Lut 2005 03:37 pm    Temat postu: Re: Poszukiwany gość o ps. " Wężu " Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Chłopaki czy ktoś pamięta gościa przeniesionego z OLW Lublin rocznik 1973 ps. " Wężu ". Gość znany był z niekonwencjonalnych zachową itp itd Exclamation Exclamation Exclamation
No widzisz Piorun kolesie z mojej klasy go pamiętają o by nie wszystkie doniesienia okazały się prawdziwe.
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 28 Lut 2005 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki machu wel Pytonie ale dalej nie wiem gdzie biedaczysko sie podziewa. A warto byłoby z nim pogadać i powspominać stare dobre czasy. Bo jest co Laughing Embarassed Laughing Embarassed
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group