Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Osobisty list

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kula
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 18 Sie 2004
Posty: 23
Skąd: Myszków

PostWysłany: 14 Kwi 2005 09:08 am    Temat postu: Osobisty list Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem list od Ewy. Rozumię, że również go otrzymaliście. Pewnie jak większość z Was mam podobny pogląd na tę sprawę. Uważam, że postępowanie niektórych naszych kolegów tam opisane jest chamstwem.
Spora grupa ludzi poświęciła swój czas na to aby zorganizować zjazd dla nas wszystkich. Niejednokrotnie wykładając własną kasę nie mając żadnych gwarancji na jej zwrot. Co więcej na bieżąco wyliczają się z każdej otrzymanej złotówki, napisali co mamy otrzymać za wpłaconą kasę. O wszelkich planach jesteśmy informowani na bieżąco.
O zjeździe wiemy już od jakiegoś czasu. Nie mogę uwierzyć, że ludzie trzydziestoletni, których stać na piwo nie mogą w ciągu pół roku odłożyć 150 zł.
W związku z tym proszę o podanie nazwisk osób, które zadeklarowały przyjście na zjazd bez wpłacania kasy. Chcę wiedzieć komu nie podawać ręki. Poza tym mam nadzieję, że uda się zrobić coś abym osób tych nie musiał spotykać wogóle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luck
Kapral
Kapral


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: 14 Kwi 2005 01:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie;
Kolega Kula chyba nieco się zapędził w tym ostracyźmie...
Owszem trzeba uszanować pracę tej grupy ludzi, którzy organizują ten zlot, ale z drugiej strony czemu inna grupa ludzi nie miałaby się spotkać "poza zlotem"?? Może nie wszyscy do wszystkich "pałają miłością" i wolą spotkać się w swym określonym gronie??
Co w tym złego??

Pozdrawiam serdecznie
łukasz

ps. Mnie niestety na tym zlocie nie będzie-szkoda ale sytuacja mi nie pozwala...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewa
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 64
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 14 Kwi 2005 01:57 pm    Temat postu: Zjazd Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nic złego, tylko ten termin jest już zarezerwowany.
W innym proszę bardzo, inaczej jest to wykorzystanie naszej pracy.
Bo to my zrobiliśmy stronę i my nagłośniliśmy informacje o zlocie,
a ktos próbuje to wykorzystać na swoje potrzeby.
Poza tym nie widzę sensu brania udziału w dysusji jeśli temat Cię nie dotyczy.
z szacunkiem
_________________
Ewa Tatarowicz
Matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 14 Kwi 2005 02:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko chciałem Ewie dziś przyklasnąć. Nic więcej.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 14 Kwi 2005 04:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałem że wśród bractwa OLW mogą trafić się takie kreatury. Cóż mój sympatyczny kolega z OLW mawiał " Są ludzie i taborety ". Wszyscy którzy wypowiadają się na tym forum i uczyli się w którymkolwiek OLW mówią że to były lata do których miło wracają dlatego czegoś tu nie rozumiem. Mam nadzieję że ci wszyscy co boją się lub nie chcą podać po dziesięciu latach koledze/koleżance ręki mają na prawdę ważne powody. Ale nie dawno zmarł największy Polak i to on nauczył nas że nie ma krzywdy której nie można wybaczyć. Ludzie zastanówcie się od wieków mówi się że można liczyć tylko i wyłącznie na przyjaciół. Jeśli nie macie ich to tak jakbyści nie istnieli.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 15 Kwi 2005 07:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen.

Temat zakończony.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group