Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Garbus !!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 23 Sie 2004 09:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam akcję z garbusem-sam w niej uczestniczyłem Very Happy Chyba był wtedy jeszcze Fero z C klasy i ktoś jeszcze. Nie jestem pewien, ale na 100% pamiętam datę-6 grudzień wczesnie rano- jakoś miedzy zaprawą poranną a śniadaniem-bo to był prezent od Św.Mikołaja dla Luniaka-Najśmiejniejsze wtedy było to, że jak juz dopchalismy tego garbusa pod budynek szkoły, to z mgły wyłonił się sam obdarowny,czyli Luniak. Był troche zdziwiony-my nie mniej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 Wrz 2004 07:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

garbusa zapchała na plac klasa IV A (matura 2003) z tabliczka"od św mikołaj dla OLW" była draka niezła. tan garbus był własnością palacza i stał pod kotłownią (za klubem)
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 30 Wrz 2004 03:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotr Kwiędacz"]garbusa zapchała na plac klasa IV A (matura 2003) z tabliczka"od św mikołaj dla OLW" była draka niezła. tan garbus był własnością palacza i stał pod kotłownią ( za klubem).
Garbus stał pod kotłownią-zgadzam się, tabliczka i owszem była, ale jak juz wcześniej pisałem-"od sw. Mikołaja dla Luniaka"-nie pamiętam w który to było roku, ale wiem na pewno że w akcji nie brał udziału nikt z twojego roku.........chyba że to była zupełnia inna akcja w innym czasie!!
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Kwiędacz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 28 Wrz 2004
Posty: 41
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 Wrz 2004 05:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może akcja była inna....., ja na pewno pchałem tego trupa, kierował Jacek Stochel, a na pewno padał gęsty śnieg. A Luniak i jego piesek Baset na pewno się wściekł (i o to chodziło). Wink
_________________
ps. "uśmiech"
rocznik 1974
matura 1993
klasa IV A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group