Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kto z grona tzn pedagogicznego zaszczyci nas obecnoscia

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 07 Maj 2005 05:15 pm    Temat postu: kto z grona tzn pedagogicznego zaszczyci nas obecnoscia Odpowiedz z cytatem

moze ktos wie kto z tzw szerokiego grona bedzie na imprezie?mam na mysli kadre wojskowa ,wychowawcow ,nauczycieli nie zapominajmy tez o ludziach ktorzy tam pracowali np.pani wozna ktora jest saiadka OLW.Izba chorych , Stolowka (np. pan mjr .Slysz) i wielu innych ktorzy byli znami w tym czasie.
pozdrowienia dla P.Jacka sle rocznik75
_________________
jastrzab


Ostatnio zmieniony przez jastrzab dnia 08 Maj 2005 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 07 Maj 2005 07:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewniakami są póki co:
płk. Nita
płk. Kowacki
kpt. Urbaniak
kpt. Ujma
Wiesław Wiatrak
reszta .... nie wiadomo. Na pewno większość wie. Wysłaliśmy do wszystkich zaproszenia z prośbą o potwierdzenie udziału w imprezie biesiadnej do 15 maja. Zobaczymy co będzie 15 maja i zaczniemy coś myśleć aby ich ściągnąć na zjazd. Ale ... pomyślcie, są na miejscu, dobrze wiedzą o zlocie ... ja myślę, że będą !! p. Hetmanowska pisała do mnie maila, że się cieszy itd. A. Małasiewicz ... też będzie. Będzie dobrze.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 08 Maj 2005 07:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 07 Maj 2005 07:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musimymy ich zachecic wiem ze ja sam nie bylem grzecznym chlopcem ,zachecmy ich jakos niech wiedza ze ich praca nie poszla na marne
_________________
jastrzab
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Radom
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 202
Skąd: Radom

PostWysłany: 08 Maj 2005 06:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz Paweł Ty nie byłeś grzecznym chłopcem? To co ja mam powiedzieć o sobie. Zastanawiam się dlaczego tak dopytujesz o Izbę Przyjęć? hmm.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maks75
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 13
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 17 Maj 2005 08:17 pm    Temat postu: kto z grona tzn pedagogicznego zaszczyci nas obecnoscia Odpowiedz z cytatem

Czy nie dałoby się umieścić ogłoszenia o zjeździe w pokoju nauczycielskim obecnego liceum nr XI? Byłby to najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do nauczycieli wciąż tam pracujących.
_________________
Maks Grzegorzek, matura 1994, klasa C
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 17 Maj 2005 08:23 pm    Temat postu: Re: kto z grona tzn pedagogicznego zaszczyci nas obecnoscia Odpowiedz z cytatem

maks75 napisał:
Czy nie dałoby się umieścić ogłoszenia o zjeździe w pokoju nauczycielskim obecnego liceum nr XI? Byłby to najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do nauczycieli wciąż tam pracujących.


oni wiedzą o stronie, o spotkaniu i o wszystkim co się dzieje w naszym Wirtualnym OLW.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 17 Maj 2005 08:26 pm    Temat postu: Re: kto z grona tzn pedagogicznego zaszczyci nas obecnoscia Odpowiedz z cytatem

maks75 napisał:
Czy nie dałoby się umieścić ogłoszenia o zjeździe w pokoju nauczycielskim obecnego liceum nr XI? Byłby to najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do nauczycieli wciąż tam pracujących.


spokojnie, spokojnie, żeby nam tylko kasy starczyło

ps. Ogłoszenie wisi od 3 tygodni.
W poniedziałek byliśmy w szole
Przed chwilą miałem 3 telefony.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Radom
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 202
Skąd: Radom

PostWysłany: 18 Maj 2005 05:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby liczba nauczycieli chętnych do udziału w zlocie wzrastała. No i wielkie brawa, tak powinno być. Zapraszamy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group