Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
04.06.2005r - ZJAZD ABSOLWENTÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marek Polus
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 94
Skąd: Piastów

PostWysłany: 16 Kwi 2005 03:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Marcin.
Cos sie taki malostkowy zrobil. Wstydz sie Embarassed jest szczytny cel i po 15 latach chyba warto spodkac sie z kolegami / nie sknerzyc Embarassed /

Pozdrawiam
_________________
Matura 1990
Klasa B Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Beneś Joanna
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 33

PostWysłany: 20 Kwi 2005 07:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam zamiar przyjechać i dobrze się bawić...myśle że dobrym pomysłem były by jakieś przypinki dla tych co wpłacili..a jak nie będzie, to trudno..a jak kogoś nie stać na 150 to może niech zadeklaruje ile może dać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27 Kwi 2005 04:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko było mi uwierzyć ,żę ktoś chce się wbić na impreze na krzywy ryj, biorąc pod uwage ,że lat nam wszystkim przybyło, a jak widać nie wszystkim rozumu, co wydawać by się mogło logicznym duetem,bardziej przekonany byłem,że ktoś naprawde nie ma na taki wydatek i takich naszych koleżanek i kolegów mi żal,można by coś z tym zrobić!!
CAłEJ RESZCIE OSÓB ,KTÓRE NIE CHCĄ ZAPłACIĆ, BO POPROSTU NIE CHCĄ
proponuje przejście na kolanach z Jasnej Góry na Legionów i podziękować Naucz. Wych. Koleg. i Koleż.że przez cały czas spędzony w szkole miały ochote oglądać i tolerować was !!!!!
Smile Pozdrawiam wszystkich
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74


Ostatnio zmieniony przez Rzepa dnia 29 Kwi 2005 02:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paweł klekotka
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 302
Skąd: Opole

PostWysłany: 28 Kwi 2005 05:41 pm    Temat postu: zjazd Odpowiedz z cytatem

Brawo Rzepa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
SłONIU
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 49
Skąd: MYSZKóW/Portlaoise(Irlandia)

PostWysłany: 28 Kwi 2005 10:03 pm    Temat postu: zjazd Odpowiedz z cytatem

Brawo,brawo Rzepa Exclamation (z takimi oracjami może będziesz kiedyś prezydentem).A całkiem poważnie-ludzie uszanujcie cały "Sztab Dowodzący" zlotem, ich wysiłek i pracę włożoną w organizację tegoż zlotu.Chociaż mnie nie będzie,jestem pełen podziwu dla zaangażowania tych kilku osób( Admin,Ewa,Baca,Szczepan oraz kadry,która również udziela się w organizacji zlotu).
I jeszcze jedno:z tego co mi wiadomo,na zjazd umówieni byli absolwenci rocznika '76.Podziękujcie im za to,że Was zaprosili-róbcie wpłaty a nie zamieszanie!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Radom
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 202
Skąd: Radom

PostWysłany: 30 Kwi 2005 06:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałem, że ludzie z OLW dadzą się zabić za taki zjazd, a tu jeszcze tyle osób niezdecydowanych.Na zjazd przybędą wszystkie wybitne/ w różnym tego słowa znaczeniu/ jednostki reprezentujące Naszą Szkołę, a reszta która się nie zdecyduje, poprostu była niegodna jej reprezentowania a i Naszej uwagi. Apeluję ludziska wpłacajcie jak najszybciej kasę, bo to bardzo ułatwi organizację zjazdu.Pozdrowienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zibi
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 11
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: 30 Kwi 2005 03:24 pm    Temat postu: SUPER POMYSł!!! Odpowiedz z cytatem

Gratuluje pomysłu, bede na pewno Smile Pozdrawiam wszystkich.
_________________
kl IV D matura 93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 17 Maj 2005 07:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dniem 25 maja zamykamy listę uczestników Zjazdu, gdyż podpisujemy umowę na usługę cateringową. Po tym terminie chęć wpłaty i uczestnictwa proszę skonsultować z Komitetem Organizacyjnym, gdyż nie ma gwarancji, że będą jeszcze wolne miejsca.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Radom
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 202
Skąd: Radom

PostWysłany: 17 Maj 2005 06:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i bardzo dobrze, że jest już ostateczny termin. Ludzieeeeeeeeeee macie jeszcze parę dni, zastanówcie się. Okazja, żeby się spotkać w takim gronie może się już nigdy nie nadarzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek Polus
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 94
Skąd: Piastów

PostWysłany: 02 Cze 2005 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał Radom napisał:
No i bardzo dobrze, że jest już ostateczny termin. Ludzieeeeeeeeeee macie jeszcze parę dni, zastanówcie się. Okazja, żeby się spotkać w takim gronie może się już nigdy nie nadarzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I tutaj się muszę z Tobą Rafale zgodzić czekałem na to 15 lat, i jeśli miało by to nie wypalić to była by tragedia Sad
_________________
Matura 1990
Klasa B Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
andżelika
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 74
Skąd: konopiska

PostWysłany: 03 Cze 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielki i tak długo oczekiwany dzień juz jutro Exclamation Very Happy Exclamation Zycze NAM WSZYSTKIM abysmy bawili sie najlepiej jak potrafimy i jak najwiecej zapamietali z tej wyjatkowej imprezy Exclamation Wink Exclamation

pozdrawiam i do jutra Very Happy



IKA matura '95 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mario
Major
Major


Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 113
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: 03 Cze 2005 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy Koleżanka napomknąwszy o kłopotach z pamięcią miała to samo na myśli, co i ja.... Rolling Eyes
_________________
Mariusz "MARIO" Kur
Klasa A
Rocznik 1972
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group