Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zjazd absolwentów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiero
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 91
Skąd: Świeradów Zdrój - Góry Izerskie

PostWysłany: 24 Paź 2005 04:36 pm    Temat postu: Zjazd absolwentów Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Właściwie to nie miałem po maturze dłuższego kontaktu z nikim z OLW. Może poza kilkoma wyjątkami. Najbliżej jest mi do Przemka Baranowicza.8 lat temu byłem u Kruchego.Raz czy dwa widziałem się z Arkiem Chyłą w Jeleniej Górze ale było to z 10 lat temu a może lepiej.Parę razy natknąłem się na Tomka Kopca na przejściu granicznym w Zgorzelcu. Raz przypadkowo spotkałem Krzyśka Cichego. I to właściwie byłoby wszystko.

Dlatego bardzo się cieszę, że będę mógł znowu się z Wami spotkać po latach i powspominać te stare, dobre czasy, które przecież były najlepszym okresem w życiu większości z nas.

W tym miejscu pozdrawiam wszystkich licealistów, a szczególnie klasę F, a jeszcze szczególniej Baranka,Kataniego,Kruchego,Mitura,Magillę,Kaczego,M.Kunca,Izika,Szmitka,Piotrka Sajewicza.
Do zobaczenia Tomasz Miakienko Laughing [/quote]
_________________
Każdego dnia zwiększa się liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupĘ.

Pierwsza Izerska Kolej Gondolowa
http://www.kolejgondolowa.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Albert Respondek
Kapral
Kapral


Dołączył: 12 Gru 2004
Posty: 8
Skąd: augustów/sawbridgeworth

PostWysłany: 31 Paź 2005 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek (miakienko nie pajacuj), czołem i pozdrawiam .A gdzie Sajewicza można znaleźć ? Albert
_________________
Albert Respondek M'89(D) Wrocław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group