Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
OLW Wrocław M'89 szukam
Idź do strony 1, 2, 3 ... 94, 95, 96  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Albert Respondek
Kapral
Kapral


Dołączył: 12 Gru 2004
Posty: 8
Skąd: augustów/sawbridgeworth

PostWysłany: 13 Gru 2004 10:38 am    Temat postu: OLW Wrocław M'89 szukam Odpowiedz z cytatem

Na wstępie chciałbym podziękować autorom strony za wspaniały pomysł.Szukam kolegów z wrocławskiego liceum , szczególnie z pierwszego rocznika działalności szkoły ( preferowana klasa D). Dzięki.
_________________
Albert Respondek M'89(D) Wrocław
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 25 Gru 2004 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci znalazłem stronke absolwenta OLW Wrocław, jest to jego prywatna strona, zastrzegam, iż w przypadku sprzeciwu autora strony post ten wraz z linkiem zostanie usuniety :


http://www.benny1.friko.pl/olw.html


a takze drugi link gdzie należy wejść na link DALEJ i potem swoje OLW, jest tam kilka adresów :

http://sunik.wip.pw.edu.pl/~jziembin/
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Szczepanik
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Bytom

PostWysłany: 28 Lut 2005 12:57 am    Temat postu: Szukam kolegów M 89 (klasa C) Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Pozdrawiam wszystkich absolwentów OLW Wrocław. Szukam kolegów M 89, szczególnie z klasy C. W tym roku jest 20-ta rocznica utworzenia naszej szkoły, więc myślę, że trzeba zorganizować jakieś spotkanie po latach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
FIDYK
Kapral
Kapral


Dołączył: 05 Maj 2005
Posty: 7
Skąd: OLW WROCłAW / DĄBROWA GÓRNICZA

PostWysłany: 05 Maj 2005 09:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM I POZDRAWIAM OLW WROCłAW A W SZCZEGÓLNOŚCI MATURA 89.JESTEM ZA POMYSłEM ADAMA ABY ZORGANIZOWAĆ JAKIŚ ZJAZD. MAM KONTAKT ZE SZMIDTKIEM WIDUJE NIERAZ SYROPA I KURASIA. MEDYK MIESZKA W KATOWICACH. POZDRAWIAM DAREK PEłKA KLASA E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cichacz
Kapral
Kapral


Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 8
Skąd: Kostrzyn nad Odrą

PostWysłany: 24 Maj 2005 06:25 pm    Temat postu: IVD Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich
Do wszystkiego co związane ze zjazdem dokłada się "Cichacz" Krzysiek Cichy IVD. Mam też kontakt z kilkoma osobami ze starej paki.
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Szczepanik
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Bytom

PostWysłany: 16 Sie 2005 07:25 pm    Temat postu: Spotkanie po latach Odpowiedz z cytatem

Cześć! Organizujemy "spęd" w dniu: 02 grudzień 2005 roku (piątek). Spotkanie odbędzie się o godzinie 15-stej w XV O.L. przy ul. Wojrowickiej ( dzielnica: Nowy Dwór ).
Pdaję telefony kontaktowe:
Adam Szczepanik 503 074 268;
Jerzy Piestrak 605 058 490;
Sławek Pieniuta 502 075 265.
Pozdrawiam Adam.


Ostatnio zmieniony przez Adam Szczepanik dnia 11 Lis 2005 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Cichacz
Kapral
Kapral


Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 8
Skąd: Kostrzyn nad Odrą

PostWysłany: 18 Sie 2005 08:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze chłopaki, jak to dobrze złapać kontakt ze "starymi" znajomymi.
Oczywiście "wchodze" w temat zjazdu, możecie mnie wciągnąć na liste obecności. Powiadomiłem już Alberta Respondka, Darka Bieguna, Sławka Szumielewicza, Mariusza Sobotnickiego, info dostanie też Grzesiek Marcińczak. Jakby co to 504 229 738.
Pozdro dla wszystkich Krzysiek Cichy "Cichacz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kot adam
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 10
Skąd: kraków

PostWysłany: 23 Sie 2005 09:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć pracy! Pozdrawiam wszystkich z E klasy rocznik naj....... 89'
Mam kontakt z Gejem Pitalą, Baranowiczem, Szczypułą i jeszcze się ktoś znajdzie. Pozdrawiam z Krakowa i czekam na info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
guwange
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 10 Paź 2005
Posty: 1

PostWysłany: 10 Paź 2005 06:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej chłopaki! Pozdrawiam wszystkich z klasy A. Jedyna osoba z którą mam kontakt to Arek Block i pośrednio Arek Hyła oraz Dobek Jabłoński. Gdzieś tam w Krakowie prawdopodobnie się szlaja Norbert Szczypuła. Pozdrowienia - Marek Pieniak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Szczepanik
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 29
Skąd: Bytom

PostWysłany: 21 Paź 2005 02:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
W dniu spotkania 2-go grudnia Jurek Piestrak organizuje mecz 20-lecia, w którym zmierzy się klasa F z reprezentacją pozostałych klas. Spotkanie to będzie okazją do rewanżu za wszystkie porażki jakich doświadczyły inne klasy od mocarzy z klasy F. Chętni do wzięcia udziału w meczu powinni zabrać ze sobą strój sportowy. Proszę chętnych do meczu o potwierdzenie udzału Jurkowi tel. 605 058490 e-mail: jerzy.piestrak@metraco.pl
W związku z dużą ilością chętnych wzięcia udziału w spotkaniu po latach i konieczną rezerwacją sali z tej okazji prosimy o potwierdzenie przyjazdu pod numerami tel.:
Jerzy Piestrak 605 058490 e-mail: jerzy.piestrak@metraco.pl
Sławek Pieniuta 502 075265 pieniuta@op.pl
Adam Szczepanik 503 074268 adam-bytom@o2.pl
Podaję listę osób, które potwierdziły przybycie:
Jerzy Piestrak; Sławek Pieniuta; Adam Szczepanik; Tomasz Kopiec;
Jacek Mikietyński; Robert Waszak; Ireneusz Gołąbek; Tadeusz Bicz;
Krzysztof Cichy; Darek Pełka; Szmidt; Bajda; Moryto; Baranowicz; Bartoszewicz; Atłas; Dadusz; Kołomyjec; Krajewski; Kunc; Milak; Miturski; Pieńkowski; Pitala; Białek; Gałązka; Pomykała; Panasiuk; Figura; Rybka; Miakienko; Kazanowski; Sznajder; Zawal; Tański.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
janusz szmidt
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 14
Skąd: OLW WROCłAW

PostWysłany: 23 Paź 2005 06:09 pm    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich którzy pamiętają dobre czasy "Zdrzewiela" i innych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiero
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 91
Skąd: Świeradów Zdrój - Góry Izerskie

PostWysłany: 24 Paź 2005 04:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Właściwie to nie miałem po maturze dłuższego kontaktu z nikim z OLW. Może poza kilkoma wyjątkami. Najbliżej jest mi do Przemka Baranowicza.8 lat temu byłem u Kruchego.Raz czy dwa widziałem się z Arkiem Chyłą w Jeleniej Górze ale było to z 10 lat temu a może lepiej.Parę razy natknąłem się na Tomka Kopca na przejściu granicznym w Zgorzelcu. Raz przypadkowo spotkałem Krzyśka Cichego. I to właściwie byłoby wszystko.

Dlatego bardzo się cieszę, że będę mógł znowu się z Wami spotkać po latach i powspominać te stare, dobre czasy, które przecież były najlepszym okresem w życiu większości z nas.

W tym miejscu pozdrawiam wszystkich licealistów, a szczególnie klasę F, a jeszcze szczególniej Baranka,Kataniego,Kruchego,Mitura,Magillę,Kaczego,M.Kunca,Izika,Szmitka,Piotrka Sajewicza.
Do zobaczenia Tomasz Miakienko
Laughing
_________________
Każdego dnia zwiększa się liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupĘ.

Pierwsza Izerska Kolej Gondolowa
http://www.kolejgondolowa.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MEDYK
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 20
Skąd: Katowice

PostWysłany: 25 Paź 2005 02:35 pm    Temat postu: zjazd OLWM89 Odpowiedz z cytatem

cześć wita MEDYK to jest mój wstepny kontakt.Ciesze sie na spotkanie
Jak powiadomie reszte kumpli to sie odezwe.Mam kontakt z Kurasiem , Krokusem ,Syropem,rozmawiałem z Maliniakiem
Pozdro dla wszystkich.[Podobno żur już mnie pogrzebał, a ja jeszcze zyje]
Pare lat temu piłem z Jasiem Szmitem i Darkiem Pełką,bardzo mnie interesuje kontakt z Magillem i Florianem, ostatni raz widziałem sie z nimi w Monachium[dawno temu]
_________________
MEDYK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Mazurkiewicz
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 1

PostWysłany: 25 Paź 2005 07:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Już się ciesze z tego spotkania. Miło znowu słyszeć znajome nazwiska. Aż mi się nie chce wierzyć, że mineło 20 lat od powstania OLW. Miałem nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy. Adres forum mam od Mariusza Gałązki ( dzięki Mariusz za info ). Pozdrawiam wszystkich.
Piotrek Mazurkiewicz
Mój adres:
piotr.mazurkiewicz@have.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maliniak
Major
Major


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 165
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 26 Paź 2005 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim! TuMaliniak z kl C pozdrawiam i ciesze sie ze nareszcie jest jakis kontakt z prawie wszystkimi! Oczywiscie na zjezdzie sie zjawie.Wpisuje sie juz drugi raz bo nie wiem czy pierwszy dobrze zrobilem
_________________
Ryby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 94, 95, 96  Następny
Strona 1 z 96

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group