Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
nasze foty `92
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2004 12:07 am    Temat postu: nasze foty `92 Odpowiedz z cytatem

moze je jakos tu podlinkowac. czy my tez mielismy takie tablice jak goscie z czestochowy... mialem w tych latach sporo wlosow Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 26 Gru 2004 01:55 am    Temat postu: Re: nasze foty `92 Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
moze je jakos tu podlinkowac. czy my tez mielismy takie tablice jak goscie z czestochowy... mialem w tych latach sporo wlosow Smile


Byłoby fajnie obejżeć zdjęcia. Ja swoje niestety gdzieś posiałem, przemieszczając sie z całym dobytkiem w torbie z miejsca w miejce. Może ktoś jeszcze pojawi się i podzieli zdjeciami i wiadomościami o innych.
pozdrawiam
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2004 02:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukam swoich i poskanuje i podlinkuje ale to w przyszlym roku bo mi sie nie chce szukac teraz i nie mam skanera Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasze foty
Gość





PostWysłany: 04 Sty 2005 03:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ma zrobiony mały albumik ze zdjęciami. Jednak muszę wyjechać do domu Crying or Very sad Crying or Very sad aby przywieść je z dalekich Wiżajny. Mam całą klasę IVD rocznik 1973 w czasie lekcji matmy oraz dużo innych ciekawych zdjęć. Mam też całą kasetę ze studniówki. To były dopiero fotosy Razz Razz Razz
Powrót do góry
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Sty 2005 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze foty napisał:
Ja ma zrobiony mały albumik ze zdjęciami. Jednak muszę wyjechać do domu Crying or Very sad Crying or Very sad aby przywieść je z dalekich Wiżajny. Mam całą klasę IVD rocznik 1973 w czasie lekcji matmy oraz dużo innych ciekawych zdjęć. Mam też całą kasetę ze studniówki. To były dopiero fotosy Razz Razz Razz

moze sie zalogujesz??
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Sty 2005 06:18 pm    Temat postu: nasze foty Odpowiedz z cytatem

Jurek to ja zulus tylko mam problem z wiadomościami. Jak chcesz to dam ci namiar na pięknego a on ma sporo naszych zdjęć
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Sty 2005 11:52 pm    Temat postu: Re: nasze foty Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Jurek to ja zulus tylko mam problem z wiadomościami. Jak chcesz to dam ci namiar na pięknego a on ma sporo naszych zdjęć

w sobote jade do kolesia to podskanuje to co mam (albo to co znajde, podlinkuje je) do pieknego sie odezwlalem ale nie jestem do konca przekonany czy to piekny Smile moge miec stara komorke.
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 09 Sty 2005 02:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam skaner ale ngatywy sa w oplakanym stanie Sad mam znajama fotograf moze cos poradzi Wink wyciagnie pomocna dlon
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 11 Sty 2005 08:41 pm    Temat postu: nasze foty Odpowiedz z cytatem

Byłem w domu i przywiozłem skaner. Teraz tylko trochę chęci i już prześlę zdjęcia do administratora. Mam tylko kilka grupowych i to naszą klasę D ale jest teżkilka fajnych zdjęć np. z " Letniej zadymy w środku zimy " itp.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 16 Sty 2005 09:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



    to nie pamietam co za "wycieczka" ale jedzie z tego co widac 2p (klasa c i d)
    [br]

    dalej studniowka, mam kilka fot ale wiekszosc to ja i a na focie marks i engels czyli wojtek sosnowski (kogut) i batek kopania (.)

    szukam dalej...


    jeszcze jest to Smile to jest fota zawadzkiego... chyba byl na zmechu ale nie jestem pewien, nie jestem pewien tez na ktory to na zdjeciu Smile nie wiem czy wrzucac foty z liceum czy odpalic nowy watek foty po olwu?





mam laczyc posty kolejne po sobie Rolling Eyes
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa


Ostatnio zmieniony przez jot dnia 09 Lut 2005 11:26 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 22 Sty 2005 09:29 pm    Temat postu: Zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Juras prześlij mi je na prywatny adres
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 23 Sty 2005 01:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff ale ten skaner mnie denerwowac. foty z orzysza... chyba

na focie od lewej jacek szadkowski alias szadok, potem slawek zawadzki alias glowotolw, dalej pol jarka wiaka alias wiaku a jako janek kos miroslaw ... (od palenia g... to zapomnialem - sorry) alias czub. A!!!! wiem mirek sudol :*

szadok przykeil sie do pancarza pojawil sie tajemniczy komandos w pozie napoleona a twarze pokazali beny (imienia i nazwiska nie pamietam) oraz jurek (piekne imie) ksywy nie pomne

sprawdzaja czy czegos nie za.....i?

tu nic nie widac - slepy robil zdjecie Smile nie bylo aparatow co robia foty z uwzglednieniem slepoty a o kontakatach chyba nikt nie myslal ale o okularach telewizorach i bialych skarpach to alez oczywiscie Smile

mam nadzieje ze nie ujawniam jakis tajemnic wojskowych, jezeli ktos ma o tym pojecie to niech powie bo nie chce byc posadzony o terroryzm albo cos takiego Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa


Ostatnio zmieniony przez jot dnia 23 Sty 2005 02:31 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 23 Sty 2005 01:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w miedzy czasie poogladam sobie dupeczki w internecie... Very Happy
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 23 Sty 2005 02:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teksty potem bo padam z nog...

pieknie skadrowany domek a panieka z okienka to... nie mam pojecia - moze krzysiek schwech zwany benym (?)

fote robilem jako konkurencyjna Smile

czub w pelnej krasie...

cywil czyli mjr jurkan Smile fota pokazuje moja dusze artysty - przejaw oczywisty

baaaasen w obrzyszu Smile jak widac na obrazku niektorzy bali sie skakac do wody (nie pamietam czy to byl ten walek z wodowstretem ktory nieprzeszedl:))

maly (nie pamietam nazwiska i imienia chociaz mieszkal drzwi naprzeciwko z szfrancem i wilczkiem) niepokorny nie wczol sie w klimat zabawy w czolg w przeciwienstwie do slawka zawadzkiego. no chyba ze maly pokazuje tera takie gesty ze swojego malego czolgu:)
ok zulus powiedzial ze pamietam - sorry

hmmm nie wiem, nie znam sie, nie orietuje

ladne...

!!!norbert tarkowski!!! alias piekny (gdzie jestes moje sloneczko?? Sad)
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa


Ostatnio zmieniony przez jot dnia 23 Sty 2005 05:52 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 23 Sty 2005 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JUras tych zdjęć nie można zobaczyć. Co się dzieje ??????
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group