Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nauczyciele OLW Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 28 Gru 2005 03:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocek napisał:
Czarek Szarpak napisał:
To dobrze, że mu wyszło w innej dyscyplinie.

Do zarzadzania (wydawania Wink ) cudzych pieniedzy nie trzeba mieć specjalnych umiejetności Laughing


On je raczej pozyskiwał dla bamku, w którym w owym czasie razem pracowaliśmy...
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 02 Sty 2006 02:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregor90 napisał:
Yacoob napisał:
Wiesz, moja wypowiedź nie miała na celu zmniejszania jego osiągnięć. Szczególnie, że ich nie znam.


Nie stresuj się - przecież nic Ci nie zarzucam Wink Napisałem po prostu, że Mirkowi dobrze szło w bankowości i pewnie dalej tak mu idzie Smile


Hihi - mało rzeczy mnie w życiu stresuje, więc sprawy związane z panem M. Gajewskim - tym bardziej nie, szczególnie, że we wspomnieniach nie darzę go sympatią.
Na (bardzo szerokim) marginesie mogę tylko wspomnieć, że o ile nie szło mu (moim zdaniem) na polu wychowawstwa w klasie (wówczas) II F, to osiągał całkiem dobre wyniki w podbijaniu serc niewieścich samotnych panien z pokoju nauczycielskiego i wychowawczyń w internatach. Przynajmniej do czasu, gdy te nie poznały się, że jego zamiary nie są bynajmniej poważne i długofalowe....
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 02 Sty 2006 06:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż samotne kobiety ze szkoły i internatu zawsze miały wzięcie. Niektórzy z nas Cool Cool Laughing spędzali w ich pokoju nazbyt dużo czasu Wink Wink
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 03 Sty 2006 07:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Cóż samotne kobiety ze szkoły i internatu zawsze miały wzięcie. Niektórzy z nas Cool Cool Laughing spędzali w ich pokoju nazbyt dużo czasu Wink Wink


Oj nie czepiaj się - to normalne, że młodzi mężczyźni budzący się do życia Very Happy biorą wszystko, jak leci - nawet wychowawczynie w internatach Smile A i kobiety do pracy w takich warunkach muszą mieć przecież odpowiednie predyspozycje... Jak np. ta jedna z naszego internatu, która wcześniej (podobno) pracowała w więziennictwie i to broń Boże nie przy kuchni Very Happy
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 03 Sty 2006 02:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Cóż samotne kobiety ze szkoły i internatu zawsze miały wzięcie. Niektórzy z nas Cool Cool Laughing spędzali w ich pokoju nazbyt dużo czasu Wink Wink


Masz na myśli jakieś konkretne przypadki? Czy tak tylko napisałeś? Mr. Green
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: 03 Sty 2006 08:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie Zuilek sam tam bywał podrywając panią Ok....sę.
Powrót do góry
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 12 Sty 2006 07:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
pewnie Zuilek sam tam bywał podrywając panią Ok....sę.


I zobacz, jaka cisza... Nie skomentował tego Smile
Ale nie darmo się mówi, że "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi..."
Very Happy
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
łysy MN
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 27
Skąd: OLW Lublin - Francja

PostWysłany: 12 Sty 2006 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Cóż samotne kobiety ze szkoły i internatu zawsze miały wzięcie. Niektórzy z nas Cool Cool Laughing spędzali w ich pokoju nazbyt dużo czasu Wink Wink


A pamietasz Zulus jak na pierwszym roku sprawdzaly czy ma sie umyte nogi? Chodzily od sali do sali i zadzieraly koldry Smile Coz...,w miare rozwoju cywilizacji,metody zapoznawania sie na szeczescie sie zmieniaja Smile
_________________
Miras / łysy - matura 1992 , klasa D , pokój 201
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 12 Sty 2006 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łysy MN napisał:
A pamietasz Zulus jak na pierwszym roku sprawdzaly czy ma sie umyte nogi? Chodzily od sali do sali i zadzieraly koldry Smile Coz...,w miare rozwoju cywilizacji,metody zapoznawania sie na szeczescie sie zmieniaja Smile


U nas też coś takiego było. Nie pamiętam tylko, czy to Małpa była, czy któraś inna, ale też miała zwyczaj zaglądania pod kołdry. No i jeden z nas (mniejsza o to, który...) błysnął klejnotami... Uciekła, jakby zobaczyła nie wiem, co Wink Więcej już nie zaglądała pod kołdry Smile
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
łysy MN
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 27
Skąd: OLW Lublin - Francja

PostWysłany: 12 Sty 2006 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas tez byli tacy,co blyskali klejnotami,ale takie chwyty dzialaly jak magnes i naloty byly czestsze (szczegolnie,gdy dyzur miala pewna... bardzo dokladna wychowawczyni ) Wink

jot napisał:
"iz w zasadzie w rzeczy samej ze tak powiem"

To była P. R.łukomska. Możecie wierzyć lub nie, ale z Jej przedmiotu wyszedłem nieźle wyedukowany.
Na jednej z lekcji pozwoliła nam zaprezentować nasze wynalazki: "oranżadkę Radzikowskiego" i "cygaro Nowaka". W klasie, która miała lekcję bezpośrednio po nas, przytrafił się wówczas "pawik" ...[/quote]

łukomskiej nie lubilem,chemii takze.Na zakonczenie IV klasy postawila mi i Rojkowi - kolejnemu z licznych przyjaciol Szafrana 3 na koniec roku.Uznalismy wiec z Rojkiem,ze nie ma sensu chodzic juz na chemie,bo mamy oceny,a do konca roku zostalo "tylko" 2 tygodnie.Tak tez zrobilismy...
Dopiero na swiadectwie maturalnym zobaczylismy,ze z chemii zamiast 3 na koniec mamy... 2. Okazalo sie,ze wczesniejsze oceny p. łukomska wystawila jedynie olowkiem Smile


zulus napisał:
Ale czy normalnym było kazać na pamięć pamiętać np. całą dynastię piastów czy też wszystkich ludzi z rządu RP prze II wojną światową Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Wlasnie,mnie tez wpienialo to,ze Ponton kazal wkuwac na pamiec przerozne pierdolY: dynastie krolow,daty,bitwy itp.
Po co to komu?Nie dosc,ze oczywiscie nie pamietam tego co kazal sie uczyc,to jeszcze sam oprawca przewija mi sie w glowie jak przez mgle.


Macul napisał:
zulus napisał:
Zostawmy Pontiego w spokoju. Czas zabrać się za PIĘKOSIA ( polityczny ). Ten człek to dopiero narozrabiał w swoim życiu.

Osobiście wywalał mnie zs szkołi i internatu chyba z pięć razy. AleJurkam przyjmował mnie z powrotem ( porządna Jednostka ). Pretekstem było wszystko lub nic. Np. Kiedyś z RIP Rojkiem ogoliliśmy się na zero. Przychodzę do szkoły w swojej super czapecce z ponaszywanymi kapselkami a Piękoś już na sam mój widok ryczy zdejmij to gałganie. Więc ja posłusznie zdejmuję. A tu konsternacja. I okrzyk do dyrektora. Cóż lepszy widok czapeczki z kapselkami niż łysej czachy Laughing Laughing Laughing


A pamiętam
Ale potem Piękoś się zmienił nie do poznania. jak odeszliśmy ze szkoły to potem wspominał nas z sentymentem


Fakt,Pienkos pod koniec zachowywal sie jak swoj czlowiek.A po maturze...,pilismy nawet z nim piwo w kantynie i w kiosku przy siatce.A pamieta ktos jego obficie zaopatrzona wypozyczalnie kaset o ... bardzo meskiej tematyce... i dlaczego nie wojskowej...? Razz


wojtek napisał:
jot napisał:
to byl nauczyciel a nie jakis tam kogut Very Happy kogut jakim jestes nauczycielem?? czy to prawda co mowil o tobie szadok?? Wink

Nie wiem co mówi szadok ale jak zwykle on pewnie konfabuluje Smile (ale słowo).
Jakim jestem belfrem? Trzeba by o to zapytać moich uczniów (oby się nie dowiedzieli o tym forum)
Mam nadzieje ze mają o mnie lepsze zdanie niż większość z nas o Pontonie.
Po szkole krąży zagadka "Kto to jest? W zimie czy w lecie chodzi w berecie?"
Nie musze chyba dodawać, że berecik jest moim ulubionym nakryciem głowy. Chociaż ostatnio się poprzecierał tu i ówdzie. Ale beret taki klasyczny nie jakaś tam podróba. Czarny, ze skórzaną oblamówką, troczki z tyłu no i oczywiście antenka.
zulus napisał:
Kogut mam nadzieję że nie jesteś jak Michael jackson dobrym wujkiem Question

Zulus byś sie wstydził. Takie mysli krążą ci po tej łepetynie Smile
A jak na Jacksona to mam za ciemną karnacje i za mało pieniędzy. O!


Wojciech,chlopie...,do Paryza Cie,do Paryza...,bylbys niezlym kreatorem mody Smile Berety dopiero od niedawna zyskaly ponowne uznanie w spoleczenstwie (mocherowe), a Ty tak od lat.... Smile Ale twoj beret nie ma nic wspolnego z tym tam... radiem M ? Smile


Juz koniec... Ale sie napisalem... A dopiero przejrzalem 6 stron tego tematu Smile

5 w 1 zulus + wiadomość na priva
_________________
Miras / łysy - matura 1992 , klasa D , pokój 201
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 Sty 2006 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w TV pokazali "Kapuśniak" z Lous de Funes'em.

Przypomniałem sobie, jak to na chemii z P. łukomską Kol. "Ali" wywołany do odpowiedzi wykonał ruch ręką oraz wydał odgłosy dokładnie na wzór ufoludka z tegoż filmu (takie blelelelelele). Dalszego biegu wypadków nie pamiętam. Strat w ludziach, zdaje się, nie było.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 09 Lut 2006 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Zostawmy Pontiego w spokoju. Czas zabrać się za PIĘKOSIA ( polityczny ). Ten człek to dopiero narozrabiał w swoim życiu.


Pieńkoś, Zulus, Pieńkoś.
Chciałbyś, żeby Ciebie pisać Zólós? Razz
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 14 Lut 2006 05:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok nie mu będzie Pieńkoś a i tak nie zmienię o nim zdania Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lip 2006 08:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namierzyłem w Sieci:

- P. Małgorzata Krupska jest polonistką w ZSZ w Białej Podlaskiej.

- A TEGO PANA poznajecie? Bohater artykułu.

- P. Barbara Staniak uczy geografii w 8 LO w Lublinie. FOTO

- P. Zofia Skiba nie para się już geografią - strona www.

- W prywatnym gimnazjum i LO im. Królowej Jadwigi w Lublinie dyrektoruje P. Małgorzata Grzechnik, a uczy P. Lidia Zimoląg .

- P. Małgorzata Jurak-Chwalińska uczy pracy techniki i informatyki w SP nr 18 w Lublinie, ponadto zbiera laury w ... hodowli drobiu.

- Na stronie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Lublinie znajdziecie parę znajomych nazwisk.


Ostatnio zmieniony przez Andrzej K. Radzikowski dnia 08 Cze 2007 08:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 17 Lip 2006 01:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany Boskie, łatwiej go przeskoczyć niż obejść. Ale się biedaczek postarzał. Był taki smukły jak wrócił swoim Passatem z roboty w REICHU.

pozdro

KS
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Strona 17 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group