Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zjazd absolwentów w roku 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Zlot 2007
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 20 Lis 2005 08:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, czytam wasze posty i włos mi się jeżemy ( tu pozdro dla Zulka, jemu też sie jeży) Panowie, my robimy zlot czy szkółke niedzielną? Jeżeli to pierwsze to pomysł z rodzinami jest chyba nie na miejscu. Co niektórzy nie widzieli się 15 lat i jeszcze będą sobie brać rodzine. Sory ale ja i moja grupa na coś takiego się nie piszemy. O ile miejsce jesteśmy w stanie zaakceptowąc to zlotu z rodzinami KATEGORYCZNIE NIE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 21 Lis 2005 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafran!
Chłopie ty się tak nie stresuj, a włosów nie naduzywaj, bo mogą Ci się jeszcze przydać.
Pogadać o różnych sprawach chyba można, im więcej zdań opinii teraz padnie to moze tuż przed samym zjazdem sie nie pokłócimy i cos z tego na szerszą skalę wyjdzie. A ty juz z secesyją wskakujesz. Nikt się przeciez kategorycznie nie upiera przy zonach i dzieciach. Wiadomo, że jak będzie potrzeba z zonami to sie jakiś bal zrobi, te garnitury czy inne szlafmyce założy, jaki porządny chotel z wyszynkiem zamówi, redakcje Gali i Vivy zaprosi i będzie kultura (... jego mać).
Osobiście raczej też bym małżonki na ten nasz aktualny zjazd nie brał.

A moze założymy nowy post Szafran np. pt. GRUPA TRZYMAJĄCA WłADZĘ?
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 Lis 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szafran ja nie wiem kto rzucił tekst o żonach i dzieciach, ja jestem przeciw niezmiennie Smile
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 23 Lis 2005 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ja rzuciłem temat o żonach, ale to było tylko pytanie - może trochę prowokacyjne. Jeśli chodzi o miejsce to tez przeciez nie jest jeszcze zaklepane.
Może trzeba by było zapytac Zulka, jak on to sobie wyobraża organizacyjnie (pozdrowienia Zulek Very Happy gdziekolwiek jesteś). Jak to wszystko wypali, to zwali mu się na głowę ze sto chłopa.
A właśnie, czy sympatycy (bo takowi zdaje sie tez istnieją), tacy oczywiście zasłużeni tez by mogli?
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BIAłY
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: OLW Lublin / znowu Lublin

PostWysłany: 30 Lis 2005 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajta cynk jak będzieta jechać.
O poprzednich zjazdach dowiadywałem się po...
Na ten przyjadę na pewno.
A Mazury i Pojezierze Suwalskie w lecie są zajefajne. Wiem, bo mieszkam tam od 10 lat. A może, jeżeli bez rodzin to ogniska i namioty?
Pozdrawiam.

A rodziny zaproponowal Zulus...
Może i nie głupi pomysł?

2 w 1 zulus
_________________
PAWłOWICZ Mariusz
92'D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 13 Gru 2005 05:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie co do miejsc noclegowych to nie ma problemów bo u nas kwitnie agroturystyka w standarcie europejskim. Natomiast jeśli chodzi o słynne rodziny ( Szafran jej nie ma więc nie ma kogo zabierać - chyba że dmuchaną lale ) to sprawa otwarta i do dyskusji. Miejsce też !!!!!! Ja się nie nażucam ale mam dość imprez nad Białym i w takiej szacie jak ostatnio ( na jednej byłem o drugiej słyszałem ). Jest na suwalszczyźnie parę fajnych miejsc które możnaby przy okazji zobaczyć, zorganizował bym czas aby nie spędzić go tylko i wyłącznie przy beczce piwa lub na trawce po wypiciu kilku piw. Temat otwarty i do dyskusji. Szerokiej.

Jeśli chodzi o sympatyków to nie widzę problemu bo im więcej ludzi tym lepsza impreza. !!!!!!!
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
uczen2olw
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Cze 2005
Posty: 16
Skąd: OLW LUBLIN I CZESTOCHOWA

PostWysłany: 20 Gru 2005 01:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile mnie zaprosicie to przyjade chetnie poplotkuje o tym i owym a przede wszystkim was zobacze rezerwujcie dla mnie miejsce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: 23 Gru 2005 08:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Słuchajcie co do miejsc noclegowych to nie ma problemów bo u nas kwitnie agroturystyka w standarcie europejskim. Natomiast jeśli chodzi o słynne rodziny ( Szafran jej nie ma więc nie ma kogo zabierać - chyba że dmuchaną lale ) to sprawa otwarta i do dyskusji. Miejsce też !!!!!! Ja się nie nażucam ale mam dość imprez nad Białym i w takiej szacie jak ostatnio ( na jednej byłem o drugiej słyszałem ). Jest na suwalszczyźnie parę fajnych miejsc które możnaby przy okazji zobaczyć, zorganizował bym czas aby nie spędzić go tylko i wyłącznie przy beczce piwa lub na trawce po wypiciu kilku piw. Temat otwarty i do dyskusji. Szerokiej.

Jeśli chodzi o sympatyków to nie widzę problemu bo im więcej ludzi tym lepsza impreza. !!!!!!!

Zulek, jak z2wykle myślisz tylko o sobie. Co do zjazdów to 1szy był zajebisty i każdemu sie podobał, aty widocznie byłeś na innym (np z gumowa lala), drugi był niewypałem z powodu organizatora Pana EJ. Tobie sie po prostu dupy nie chce ruszyc i dlatego wymysliłeś zjazd pod siebie czyli u siebie ale niestety nie każdy mieszka w wiżajnach dlatego ja i moja grupa trzymająca władzę obstawia lubelszczyzne lub eweentualnie oklice stolicy żeby każdy miał róne szanse dojazdu. A jezeli nie będziesz mół przyjechać to cóż, będzie nam cię brakowało.
Powrót do góry
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 24 Gru 2005 09:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z powyzsza opinia ktokolwiek ją napisał . Zulek zawsze myśłi tylko o sobie, zwłaszcza w czasie sexu ( tak mi mówiły jego partnerki z młodości). I tak mu zostało. Zlot powinien być w centrum Polski. mam pare pomysłów ale nie chce sie wpierdzielac przed orkiestre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Gru 2005 08:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja pasuję i oddaję organizację Zlotu 2007 w ręce " GRUPY TRZYMAJĄCEJ WłADZĘ " ( Szafran tylko pamiętaj że za to można siedzieć Laughing Laughing ).
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 29 Gru 2005 03:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie unoś się Zulus jestem po twojej stronie. Zlot poważnych facetów przed wiekiem średnim w garniturach i rozmawiających o literaturze i polityce międzynarodowej w przyjemnej atmosferze u zbiegu trzech granic państwowych to jest to! Nie jestem pewien czy wątroby wszystkich uczestników zlotu mogą wytrzymać ekstremalne wyzwania.
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 30 Gru 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zulus, nie mów jeszcze kategorycznie nie.
Też sądzę, że gdyby spotkanie odbyło się w Twoich okolicach, to byłoby bardzo przyjemnie.

Natomiast chyba warto zobaczyć, jakie są inne propozycje.
Ja jestem ciekaw (tym bardziej że mieszkaniec Warszawy), jakie są propozycje Szafrana odnośnie okolic stolicy.
Chyba dużo też zalezy od tego, ile ludzi gdzie by przyjechało.

Szafran, jeśli uważasz, że możesz to podziel sie swoimi myślami na ten temat.
No chyba że masz taka koncepcję, że najpierw miejsce, potem ukonstytuowanie grupy organizacyjnej i dopiero wtedy szczególy.
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 Gru 2005 04:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja popieram lokalizacje okolic znanych Zulusowi.. Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 30 Gru 2005 07:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafran gdzie jesteś ??????


Jak do szczegółów to Cię nie ma ????

_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 02 Sty 2006 01:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak - dla mnie w ogóle miejsce może być dowolne. Ponieważ darzę sentymentem szeroko pojętą suwalszczyznę, więc - subiektywnie - mogą być i Wiżajny. Szczególnie, że nie byłem nigdy, a może i sympatycznie jest Razz .
Jeśli chodzi o konstytuowanie się grupy trzymającej władzę to niestety odpadam, z trywialnego powodu braku czasu. Tym bardziej odpowiadałoby mi (również subiektywnie), by znalazła się osoba (osoby), które wzięłyby to na siebie. Może być Zulus.
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Zlot 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group