Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
"żołnierz Polski"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 Sty 2005 08:41 pm    Temat postu: "żołnierz Polski" Odpowiedz z cytatem

Na Forum "Polski Zbrojnej" oficjalnie potwierdzono zaprzestanie wydawania "żołnierza Polskiego". Ostatni numer ukazał się we wrześniu 2004.

Z uwagi na to, że niejednemu z nas to pisemko paręnaście lat temu pomagało rozwijać zainteresowania obronnością, było pierwszym źródłem informacji o OLW, postanowiłem zamieścić tutaj to info.

Szczegóły:
http://polska-zbrojna.pl/dyskusja/read.php3?num=1&id=122424&loc=0&thread=122424

Nie jestem chyba odosobniony w opinii, że dopuszczenie do redagowania pisma "cywilbandy" na początku lat 90-tych stało się początkiem końca gazety.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 08 Sty 2006 12:57 pm    Temat postu: Off topic Odpowiedz z cytatem

To prawda czytajac to czasopismo mozna sie bylo wielu zeczy dowiedziec ale co sie dziwicie ze cywile to redagowali-i czas pisma sie skonczyl teraz cywile zadza w MON ,przyjmuja cywili zielonych do armii a reszte mozecie sobie sami dopowiedziec do czego to doprowadzi w niedalekiej przyszlosci....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> O f f T o p i c Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group