Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wydarzenia na lekcjach i maturze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 31 Sty 2005 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mordę, coś mi świta ale tak sie pewnie zabierali do obniżania sprawowania jak pies do jeża i uleciały mi zdarzenia. Zresztą piętnaście lat i kilka mogło pozacierać wspomnienia.
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 Sty 2005 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


    To akurat pamiętam, bo jak poinformowaliśmy biologiczkę o naszej absencji to wpadła w histerię


    Z wydarzeń maturalnych to pamiętam jak nasz dyro latał wokól mnie na pisemnej z matmy jak satelita. co chwila zaglądał podejrzliwie i pytał ile mam zadań. Wprowadzał lekki stres i nie można było ściągać

mam laczyc posty kolejne po sobie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 31 Sty 2005 07:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie ostatnie 24h w internacie?
Jak wyjeżdzałem pamiętam że padał deszcz i do Warszawy jechałem sam i było mi naprawdę żal wyjeżdżać (nawet łezka w oku się zakręciła).
Ostatnia noc to była jedna wielka balanga tylko biedny Jurkan patrzył żeby wszyscy przetrwali do rana. Pioterek (Marek Pioterczak - czy skończył INż?) taki był chory po ruskiej wódce że myslałem że umrze.

pozdr
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 31 Sty 2005 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wracalem do domu, (szkda ze nie bylo 5 roku Sad), wracalem chyba albo z rojkiem albo z szadokiem, mielismy mase bagazu, powiekszalik, klamoty, plecaki. byla noc, szlismy z buta przez jakies chaszcze az tu nagle wyskakuje patrol w niebieskich kombinezonach i akcja, trzeba bylo sie wytlumaczyc ze nie zaje....y tego wszystkiego Smile




Krzysztof Szwech napisał:
Pamiętacie ostatnie 24h w internacie?
Jak wyjeżdzałem pamiętam że padał deszcz i do Warszawy jechałem sam i było mi naprawdę żal wyjeżdżać (nawet łezka w oku się zakręciła).
Ostatnia noc to była jedna wielka balanga tylko biedny Jurkan patrzył żeby wszyscy przetrwali do rana. Pioterek (Marek Pioterczak - czy skończył INż?) taki był chory po ruskiej wódce że myslałem że umrze.

pozdr

ja tam rozsmakowalem sie w winach...



2 w 1 moderator Twisted Evil
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 31 Sty 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyjeżdżałem dzień po wszystkich bo tak mi pasował słynny autobus Lublin-Giżycko. Wieczorem wypiliśmy na małpim gaju parę jabcoków, póxniej noc na gołych materacach, a później to już tylko wspomnienia.

A było tak fajnie
Jest co wspominać!!!!!!!
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Lut 2005 09:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Szwech napisał:
Pamiętacie ostatnie 24h w internacie?
Jak wyjeżdzałem pamiętam że padał deszcz i do Warszawy jechałem sam i było mi naprawdę żal wyjeżdżać (nawet łezka w oku się zakręciła).
Ostatnia noc to była jedna wielka balanga tylko biedny Jurkan patrzył żeby wszyscy przetrwali do rana. Pioterek (Marek Pioterczak - czy skończył INż?) taki był chory po ruskiej wódce że myslałem że umrze.

pozdr


Pioterek chyba skończył inż. Jak już odszedłem z Inż-u to chłopaki prychodzili do mnie do knajpy na piwko. Kiedyś przyszedł Pioterek razem z Kużmą. Marek tak się skuł że przez trzy godziny spał w klopie. Za cholere nie można było go z tamtąd wywalić Laughing

A z imprezy pożegnalnej topamiętam jak jeden z naszych kolegów "przyspawał" się do materaca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 05:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętacie dyskoteki organizowane w świetlicy na 2 piętrze a pózniej w piwnicy. To były dopiero imprezki po których wiele dziewczyn zostało kobietami Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 06:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
A pamiętacie dyskoteki organizowane w świetlicy na 2 piętrze a pózniej w piwnicy. To były dopiero imprezki po których wiele dziewczyn zostało kobietami Laughing Laughing

ja stalem na sztani i wsickalem sie ze musze sluchac tych zblazowanych panienek (nawet ktos chcial sie bic jak wyrazilem swoja opinie na temat co sadzie o wybrance serca Very Happy) i tej komercyjnej do zezygania muzy, potem tym nad glowa mialem 2 czesc imprezy to znaczy przemarsz zdesperowanych mrowek - slyszalo sie tylko jakis ch....y bas i kroki, kroki, kroki... i tak na opor...
nie wiem co w tym bylo takiego fajnego Very Happy zulsu a masz nowa plyte mandaryny?? Wink
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 06:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurek za nadal słucham pożądnej muzyki czyli AC/DC i dobrego rocka. Ale udało mi się z Szafranem prowadzić kilka dyskotek. Oczywiście taniec pogo był na początku dziennym Laughing Laughing Laughing Kobitki nazywały to wariackim tłumem zwyrodnialców. Może i tak było Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 08:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Jurek za nadal słucham pożądnej muzyki czyli AC/DC i dobrego rocka. Ale udało mi się z Szafranem prowadzić kilka dyskotek. Oczywiście taniec pogo był na początku dziennym Laughing Laughing Laughing Kobitki nazywały to wariackim tłumem zwyrodnialców. Może i tak było Laughing Laughing

nie wiem w zyciu tam nie bylem, do klubow Cool chodzilem potem, wolalem bardziej kameralne otoczenie... - nas 2 konkurencji praktycznie zadnej... Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 01 Lut 2005 08:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście był niezły i bardzo sie starał ale niestety 21 a potem 17 leniwych facetów nie było łatwym terenem do pracy. Chyba jak sie ożenił to zrezygnował z pracy w szkole i zaczął pracę w prywatnej firmie. Zawsze na lekcjach wychowawczych było usprawiedliwianie nieobecności i dyskusje o kłopotach z historią.

pozdr


Macul napisał:
Pamiętam dosyć dobrze. Był niezłym pedagogiem tylko z nami mu nie wyszło. Dziwie się że nie pamiętasz imprezek z video bo były u ciebie w pokoju. a zadyma była bo chcieli nam wszystkim obniżyć oceny z zachowania.

_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie najlepszym wychowawcą w internacie był dziadek ( obecnie już śp. ) Cały czas przychodził i opowiadał nam jak to było wcześniej ( czytaj przed wojną ) i nigdy nie wyszedł od nas z pokoju jeśni nie strzelił gatki moralizatorskiej
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Piękny
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 16
Skąd: Obecnie Warszawa, OLW Lublin.

PostWysłany: 07 Lut 2005 11:33 pm    Temat postu: Historia Odpowiedz z cytatem

Quiz.
Jaka prawidłowa odpowiedź u naszego Pana profesora P była premiowana oceną niedostateczną?
_________________
"Piękny" nie zawsze oznacza piękny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piękny
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 16
Skąd: Obecnie Warszawa, OLW Lublin.

PostWysłany: 08 Lut 2005 11:34 am    Temat postu: Ostatnie 24h Odpowiedz z cytatem

Mi się to śni do dziś, jak rozjeżdżamy się każdy w swoją stronę. Pieprzony koszmar. Jurek, dobrze wiem co czułeś!
_________________
"Piękny" nie zawsze oznacza piękny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 08 Lut 2005 04:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam kosznara związanego z maturą.
Po obronie na rozdaniu dyplomów mówią mi że nie mogę go dostać bo mam kupioną maturę i nie ma takiego liceum z jakiego mam świadectwo.

dobre
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group