Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
życie w internacie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Lut 2005 10:52 pm    Temat postu: życie w internacie Odpowiedz z cytatem


Tu wpisujmy wszystkie ciekawe zdarzenia z internatu np.
Pamiętam jak na podwieczorek były słodkie bułki. Chodziło się po nie około 17.00 i zawsze ktoś miał dyżur. Raz poszedł Galant o wiele wcześniej i zanim go znależli to jeba..... zjadł chyba z 12 z 21 pączków na domiar złego zamknął się w szafie Laughing Laughing Laughing
Cóż zawsze z nim były same problemy

_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 Lut 2005 08:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pozyskiwałem pączki z podwieczorku w bardziej wyrafinowany sposób. Potrafiłem je bowiem bardzo szybko pożerać (na czas) i koledzy, by być świadkiem bicia kolejnego rekordu, udostępniali mi swoje egzemplarze.

A że nauka nie poszła w las - zajrzyjcie tutaj:
http://www.ostrowmaz.com/teksty/tekst_wyswietl.php?numer=1402
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 03 Lut 2005 08:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje malutka pyzo. Brzuch cię nie bolał Question Question

Pamietam jak kiedyś chłopaki przez cały wieczór wchodzili do pokoju Galiego i pytali się go czy nie wie gdzie są kasety. Ten oczywiście nic na ten temat nie wiedział. Po chyba setnej wizycie pogonił chłopaków z nożen kuchennym w ręku. Miał słabe neryw abo co Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 03 Lut 2005 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Tu wpisujmy wszystkie ciekawe zdarzenia z internatu np.
Pamiętam jak na podwieczorek były słodkie bułki. Chodziło się po nie około 17.00 i zawsze ktoś miał dyżur. Raz poszedł Galant o wiele wcześniej i zanim go znależli to jeba..... zjadł chyba z 12 z 21 pączków na domiar złego zamknął się w szafie Laughing Laughing Laughing
Cóż zawsze z nim były same problemy

Very Happy taaaa z paczkami zawsze byl problem... moze dlatego teraz tak lubie paczki



Andrzej K. Radzikowski napisał:
Ja pozyskiwałem pączki z podwieczorku w bardziej wyrafinowany sposób. Potrafiłem je bowiem bardzo szybko pożerać (na czas) i koledzy, by być świadkiem bicia kolejnego rekordu, udostępniali mi swoje egzemplarze.

A że nauka nie poszła w las - zajrzyjcie tutaj:
http://www.ostrowmaz.com/teksty/tekst_wyswietl.php?numer=1402

staaaary, wypas Very Happy hehehehe swojego czasu dalem rade 2 duzym pizza ale to tutaj naprawde Smile


zulus napisał:
Moje gratulacje malutka pyzo. Brzuch cię nie bolał Question Question

Pamietam jak kiedyś chłopaki przez cały wieczór wchodzili do pokoju Galiego i pytali się go czy nie wie gdzie są kasety. Ten oczywiście nic na ten temat nie wiedział. Po chyba setnej wizycie pogonił chłopaków z nożen kuchennym w ręku. Miał słabe neryw abo co Laughing Laughing

u nas byl rk, naprzeciwko twojego (zulus) pokoju. i byla akcyjka (jak czesto) i bylo chodu, ja akurat zalapalem sie na drzwi ktore zamknal za soba uciekajacy kogut. odbilem sie od nich i wpadlem pod oszalalego rk. dopadl do mnie dziki i wbil mi w udo olowek Smile. grafit zostal w nodze a blizny pozbylem sie dopiero kilka lat temu Very Happy dobrz ze nie zalapalem sie na opcje nozyczki albo inne noze Wink
ale w sumie rk to rowniacha, cos zaczal potem dziwnego kombinowac ale w koncu nie wiem co sie z nim stalo :/




3 w 1 Moderator Twisted Evil Evil or Very Mad
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa


Ostatnio zmieniony przez jot dnia 04 Lut 2005 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04 Lut 2005 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamiętacie Panią Wilczyńską

To była dopiero..... Evil or Very Mad Pamiętam żę była wychowawcą klasy A. Wszyscy się jej bali( przynajmiej na początku)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 04 Lut 2005 04:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem taki zwyczaj że zawsze wieczorem jednałem się z Wszechmogącym. Wchodzi kiedyś sorka Wilczyńska i mówi " modli się pod figurą a diabła ma za skórą ". Tu chcę poruszyć temat wyjść do kościoła i takie tam sprawy wiary i przynależności partyjnej. A jest co opowiadać. Byliśmy na pielgrzymce do Częstochowy ( w klasie maturalnej ) i wtedy to poraz pierwszy posmakowałem trawki i innych używek ( nie licząć alkoholu, który znałem już wcześniej ). Tam się dopiero działo. Byliśmy tacy głodni ( efekty uboczny palenia sktów ) że chcieliśmy jednej spokojnej staruszce zjeść psa. Ale dziewczyny z innego liceum poczęstowały nas kanapkami. Znamy się z dziewczynami do dziś. Moja żona nie może uwieżyć że to przyjaźń. Wink Wink
_________________
Zulus


Ostatnio zmieniony przez zulus dnia 06 Lut 2005 10:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: 05 Lut 2005 06:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm Zulek co Ty ? Chyba juz wiecej do Ciebie nie przyjade.... Twoja Basienka nie ma racji, choc bardzo ja lubie....
Powrót do góry
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 05 Lut 2005 07:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu przedstaw się.
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 05 Lut 2005 08:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam cię i wiem kim jesteś nie znajoma. Porozmawiamy na łączach TPsa
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 06 Lut 2005 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Znam cię i wiem kim jesteś nie znajoma. Porozmawiamy na łączach TPsa

no ladnie Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 06 Lut 2005 06:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko można powiedzieć na forum ( tu ukłony dla nowego administratora Laughing Laughing Laughing )

Pewnego razu po powrocie z miasta Wink zauważyłem że nasz wspólny zRojkiem szczurek nie może chodzić. Po przeprowadzeniu śledztwa niczym kpt. żbik i Hans Klos ujawniłem ciemną stronę tego zdarzenia.Maksym postanowił nauczyć naszego białego szczurka latać. Przywiązał mu do łapek chusteczkę do nosa i spóścił go eksperymentalnie z 2 piętra. No cóż spadochron się nie otworzył. Próbował go ratować poprzez elektrowstrząsy wkładając jego ogon do kontaktu ale to nie pomogło. Biedne zwierze żyło jeszcze parę godzin lecz póżniej odeszło do Walhali. Widocznie tak musiało być.
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Anita
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: 06 Lut 2005 09:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Szwech napisał:
Gościu przedstaw się.


Witaj Krzysiu!
Jestem Anita - Fanka OLW Cool
Ty tez mnie kiedys znales.... hehehe
_________________
Fanka OLW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 Lut 2005 09:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to forum się nam powiększa. Serdecznie witam fanki naszego wspaniałego OLW Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 07 Lut 2005 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Anito wybacz mi bardzo ale nie pamiętam żadnej Anity z czasów LUBLINA (dobre wspomnienia). Jedyną Anitę którą znam to moja żona.
Wybacz.

pozdr
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 07 Lut 2005 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czwartej klasie Jace Wójcik (tak mi sie wydaje) i jeszcze ktoś tak popili że pogotowie przyjechało i tego drugiego wywieźli karetką. Widziałe jak go wynosili, był żółty i nie żywy. Ponoć zatrół sie rybą na mieście. To chyba było przed studniówką.
A propos studniówki - Macul pamiętasz nasze laski? jak się one nazywały? (sprawdź wiadomość prywatną wysłałem tam coś do Ciebie)

pozdr
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group