Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
życie w internacie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klemens
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 12
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 27 Paź 2005 01:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocek napisał:
Krzysztof Szwech napisał:
W czwartej klasie Jace Wójcik (tak mi sie wydaje) i jeszcze ktoś tak popili że pogotowie przyjechało i tego drugiego wywieźli karetką. Widziałe jak go wynosili, był żółty i nie żywy. Ponoć zatrół sie rybą na mieście.


Ja z Leszkiem Janasem wtedy (chyba?) nie piłem. Zdaje mnie się, że to Jędrek Kmiecik Very Happy


Rety! Ludzie to było po mojej osiemnastce!!! Dziekuje Bogu, za to że Lechu przeżył Very Happy , a Pieńkosiowi za to, że nas nie wyciepli ze szkoły mimo, że Jurkan tak się starał.... Wink

A tak by the way - pozdrawiam Jocę i Krokodyla - widzę, ze z Czarem to już 317 w komplecie (choć był chyba jeszcze Krzyś Wereszczuk?)
_________________
... pozdroofki
KLEMENS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 27 Paź 2005 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klemens napisał:
A tak by the way - pozdrawiam Jocę i Krokodyla - widzę, ze z Czarem to już 317 w komplecie (choć był chyba jeszcze Krzyś Wereszczuk?)


Krzyś nazywał się Weremczuk, ale długo nie pobył, niestety. Potem na jego miejsce na kilka ostatnich miesięcy I klasy przyszedł Dyzma, czyli Nikodem... No właśnie - jak Nikodem miał na nazwisko? (Czarek, Jacek - pamiętacie?)
Za pozdrowienia dziękuję (chociaż krokodyle wyginęły Wink ), i również pozdrawiam
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jocek
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 Paź 2005 06:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yacoob napisał:
No właśnie - jak Nikodem miał na nazwisko? (Czarek, Jacek - pamiętacie?)
na zawołanie nie pamiętam, ale musze sie z tym przespać Wink na zawołanie to Czarek będzie wiedział Wink
_________________
Jacek Wójcik
'92, F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31 Paź 2005 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yacoob napisał:

- puszczanie kilkudziesięciu papierowych samolotów z okna trzeciego piętra (kto to potem wszystko sprzątał??),

No nic nie powiem ale ten jakże cudowny rejon należał chyba do mojej klasy i klasy A (może Krzychu i Rączka pamiętaja lepiej Wink )
w końcu sie wydało... Laughing
a ramach głupot to kiedys z Wężem se popiliśmy i rzucaliśmy butelkami przez okno.. Embarassed strasząc kolegów ze starszych roczników Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 23 Lis 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jocek napisał:
Yacoob napisał:
No właśnie - jak Nikodem miał na nazwisko? (Czarek, Jacek - pamiętacie?)
na zawołanie nie pamiętam, ale musze sie z tym przespać Wink na zawołanie to Czarek będzie wiedział Wink

Na zawołanie to pamietam tyle, że był z Nieledwi, a nazwisko miał cghyba tak samo oryginalne jak imie.

A pamiętacie DKF? Pare ciekawych filmów sie obejrzało. Bynajmniej nie mam na myśli pokojowych DKF-ów, takich z wypozyczonym na noc telewizorem i magnetowidem typu wash and go Wink
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 Lis 2005 01:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie bo należeliście Laughing baaardzo ciekawa była Pani prowadząca;)
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 29 Lis 2005 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macul napisał:
Pamiętacie bo należeliście Laughing baaardzo ciekawa była Pani prowadząca;)


Kurcze, wyciągacie rzeczy, o których zupełnie pozapominałem...
Rzeczywiście - był DKF. Rzeczywiście - była jakaś ciekawa Pani prowadząca (wychowawczyni w internacie rocznik wyżej? tak mi się kojarzy). Z tego co pamiętam - i wyglądała ciekawie, i muzyki ciekawej słuchała....
Ale niewiele więcej pamiętam.
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jocek
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 Lis 2005 03:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yacoob napisał:
Ale niewiele więcej pamiętam.

Bo to w ogóle jakas efemeryda była. Ale nie powiem, na "Lśnieniu" to sie postrachałem Wink
_________________
Jacek Wójcik
'92, F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BIAłY
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: OLW Lublin / znowu Lublin

PostWysłany: 30 Lis 2005 09:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może i ja się dorzucę ze wspomnieniami.
Pamiętacie, kto przywlókł do internatu mieszankę perhydrolu i wybielacza do tkanin?
I jak potem Artur Zdunek poparzył sobie tą mieszanką jaja. Leżał na izbie chyba z dziesięć dni.
Ty Zulus napewno to pamiętasz, bo tego smrodu u Ciebie w pokoju nie da się zapomnieć Laughing
_________________
PAWłOWICZ Mariusz
92'D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 06 Gru 2005 01:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak! Jescze tego brakuje, żeby sobie ktoś z waszeg piętra przypomniał, że przechawywał trotyl albo granaty. A ja 4 lata nad wami mieszkałem ... Exclamation Confused Wink
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 12 Gru 2005 08:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ostatnio z Irkiem Stachem na ten temat rozmawiałem. Dobrze że Zdunek go nie wydał bo by i tak pewnie wyleciał. Tylko ciekawi mnie jak tam jego jajka czy sprawne Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 20 Gru 2005 01:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek Szarpak napisał:
jocek napisał:
Yacoob napisał:
No właśnie - jak Nikodem miał na nazwisko? (Czarek, Jacek - pamiętacie?)
na zawołanie nie pamiętam, ale musze sie z tym przespać Wink na zawołanie to Czarek będzie wiedział Wink

Na zawołanie to pamietam tyle, że był z Nieledwi, a nazwisko miał cghyba tak samo oryginalne jak imie.


Jacek jednak sobie kiedyś przypomniał, że Nikodem nazywa(ł) się Kowalczyk.
A tego, że był z Nieledwi też nie pamiętałem....
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 21 Gru 2005 01:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieledew utkwiła mi w pamięci, ponieważ Nikodem kiedyś tłumaczył, że tam jest taka bocznica kolejowa, na której stoja cysterny z winem wyrabianym z tamtejszych jabłek i truskawek. I ze są sposoby żeby do tego wina się dobrać. Obiecywał, że kiedyś tego wina przywiezie ale już nie zdążył.
Z żalu po tej obietnicy kiedys próbowałem czy na zamiennik nie nadaje się sfermentowany sok jagodowy. Prawie sie nadaje.
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
łysy MN
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 27
Skąd: OLW Lublin - Francja

PostWysłany: 12 Sty 2006 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na osiedlu był duży sklep typu SAM. Tam oczywiście o 6 ramo dostarczali świeżutkie kefiry i jogurty. Chłopaki wpadli na pomysł żeby kupować je tam i później sprzedawać w szkole z malutkim zyskiem ( 100 % Laughing Laughing ) Wielu było takich którzy sen cenili bardziej niż wartości materialne. W pobliskiej budce takich specyfików nie było. Więc interes kwitł do momentu nie powstania mafi jogurtowo-kefirowej. Skończyło się na tym że wlaścicielka sklepu zamawiała dwa razy tyle jogurtów i innych takich tam specyfików a OLW nie kupowało towaru bo nie było popytu i klapa. Więc baba na skargę do dyra i ten zabronił handlu obnośnego na terenie szkoły. ( zresztą i tak się już sami zaczęli wykńczać )[/quote]

Ha,ha,ha... Smile Zulus,pamietam te akcje z jogurtami...Ale byly jaja,faktycznie Smile To swojego czasu byl hit OLW. Po pewnym czasie byly juz nawet zamowienia na konkretne smaki Smile

A inne inicjatywy to nagrywanie kaset z muzyka,gdzies w dalekich studiach nagran (bo oczywiscie porzadnych kaset nie mozna bylo w sklepie dostac) i handel sucharkami ze stolowki Smile Swojego czasu nawet sie od nich uzaleznilem Smile
_________________
Miras / łysy - matura 1992 , klasa D , pokój 201
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
łysy MN
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 27
Skąd: OLW Lublin - Francja

PostWysłany: 12 Sty 2006 11:23 am    Temat postu: Re: Pokój 102 Odpowiedz z cytatem

Piękny napisał:
A czy ktoś jeszcze pamięta jak to "czterech przyjaciół z boiska" (Rojek,Zulus,Piękny i jeszcze jeden, którego nazwiska już nie pamiętam hehe) zostało rozdzielonych po różnych pokojach po tym jak pewna książka meldunków została nazwana literaturą science fiction? Jeżeli tak to liczę na odzew.


Czesc Piekny,tym czwartym bylem ja - Miras Smile Ach, dzialo sie dzialo w tym naszym pokoju.... Szafran,ktory z Wilkiem byl czestym u nas gosciem w 201,najmilej wspomina krecenie wora Rojkowi Smile A co u Ciebie Stary?Skrobnij cos na PW.
_________________
Miras / łysy - matura 1992 , klasa D , pokój 201
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group