Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Najczęściej zadawane pytania ...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Lut 2005 09:06 am    Temat postu: Najczęściej zadawane pytania ... Odpowiedz z cytatem

Czy zjazd jest dla wszystkich roczników?

Tak. Zjazd jest oficjalnym zjazdem absolwentów OLW.

Co z noclegami?


Będziemy dysponowali ok 150 miejscami w internacie byłej "budowlanki". Najbardziej potrzebujący i ludzie z daleka na pewno będą mogli się przespać.



czekamy na pytania.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 05 Cze 2005 06:40 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 10 Lut 2005 02:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to są same odpowiedzi :

- każdy roczniki MUSI wyłonić ze swojej grupy odpowiedzialnego za utrzymanie kontaktów z organizatorami, będzie on wymieniał sugestie, uzyskiwał i przekazywał niezbędene informacje,

- utworzymy posty osobne dla każdego rocznika w którym będziemy wpisywać liste osób, które dokonały wpłaty,

- dowód wpłaty jest potwierdzeniem zgłoszenia i uczestnictwa w zjeździe,
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 10 Lut 2005 07:48 pm    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem

Chyba jedno z waszych podstawowych pytań, które na początku sie pojawia to:

Na co jest te 150zł? Co za to 150zł bedzie?

Odpowiadam:
Przede wszystkim chcemy was nakarmić. Na pewno będzie obiad. Impreza biesiadna; 3-4 gorące posiłki, zimna płyta, zakąski, napoje itd. Z pieniędzy zebranych musimy zabezpieczyć nocleg dla przyjednych i najbardziej potrzebujących. Wszelkie sprawy organizacyjne, logistyczne, nieprzewidziane koszty. Z nadwyżki zostaną zakupione napoje Smile. Ze swojej strony mogę zapewnić, iż impreza nie jest imprezą komercyjną, nikt z organizatorów na tej imprezie nie zarobi, cała kwota po zjeździe zostanie rozliczona co do złotówki. Jest jeszcze jeden koszt, o którym nie będę tutaj pisał, a o którym poinformuję każdego zainteresowanego poza forum. Całe wydatki opierają sie na frekwencji, im większa frekwencja tym więcej będziemy mogli przygotować. Informuję również, iż pełnomocnikami do konta bankowego są kol. Ewa Tatarowicz (Ewa) i Konrad Grzela (Baca)

Od siebie prywatnie mogę powiedzieć tylko tyle, że dla mnie spotkanie z koleżankami i kolegami jest bezcenne.

Czy w kwocie 150 zł/os przewidziany jest również nocleg - jeśli tak, to bardzo proszę o podanie ceny bez noclegu.

150zł jest równa dla wszystkich. Być może jest to niesprawiedliwe w jakimś stopniu, ale nie będziemy rozdzielali tej kwoty, gdyż nikt z nas nie ma zamiaru po nocach pilnować i sprawdzać czy pod kołdrą są właściwe osoby. Też jesteśmy absolwentami i to, że organizujemy tą imprezę nie zwalnia nas z przywileju świetnej zabawy. Będziemy posiadali ok 130-150 miejsc noclegowych w internacie byłej "Budowlanki", za które zapłacimy jakąś symboliczną cenę z zebranych od wszystkich pieniędzy i jesteśmy pewni, że Ci którzy będą tego potrzebowali znajdą dla siebie miejsce. Ja nie mam zamiaru spać ani minuty bo pewnie będzie mi szkoda czasu, a potrzebującym nie mam zamiaru się stać Smile . Impreza jest planowana do białego rana, oczywiście rano kto będzie miał problem z powrotem do domu prześpi się w internacie.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 16 Mar 2005 02:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z nauczycielami, opiekunami i wychowawcami ?

Z tego co się orientuję, to wśród grona pedagogicznego jest duże zainteresowanie imprezą. Wiem też, iż wiele osób wie co się dzieje ... .
Ja nie wyobrażam sobie zjazdu absolwentów bez nich, na pewno zostaną zaproszeni wszyscy z którymi będzie kontakt. Już teraz zwracam się z prośbą do naszych pedagodów aby odświerzyli stare znajomości ...
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Malinowski Mirosław
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 3
Skąd: Toszek

PostWysłany: 07 Kwi 2005 07:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za stronę.Pytanie krótkie czy będzie gdzie postawić bezpecznie auto.
_________________
Malina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 07 Kwi 2005 08:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malinowski Mirosław napisał:
Wielkie dzięki za stronę.Pytanie krótkie czy będzie gdzie postawić bezpecznie auto.


Obecnie parking jest na placu apelowym, teraz wjeżdża się na teren szkoły bez problemu
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 17 Kwi 2005 06:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy będzie opublikowana lista osób, które wpłaciły na zjazd ?

Nie.
Lista jest dostępna tylko, dla osób które są już na tej liście w forum "Forum uczestników zjazdu" Tam jest lista aktualizowana codziennie.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 19 Kwi 2005 07:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie stroje obowiązują ? Czy żołnierze w mundurach ?

Wg mnie stroje sa dowolne. To nie będzie zabawa taneczna lecz biesiadna. Oczywiście zorganizujemy jakąś muzykę ale nie zamierzamy płacić za zespół. Myślę, że jest to najmniejszy problem jaki mamy do rozwiązania o ile on występuje. Miło mi bedzie zobaczyć kolegów w mundurach, ale każdy zrobi jak uważa. Ja sam nie wiem czy garnitur czy jeansy Wink
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej Skowronek
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 23
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 20 Kwi 2005 08:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie przyjadę w dresie ale w garniturze też nie będę, mam go na codzień w pracy

pozdr
_________________
Maciej Skowronek
"Skowron"
Matura 95' Klasa A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 22 Kwi 2005 05:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy opiekunowie i nauczyciele dostaną imienne zaproszenia ?

Tak, przygotowuję wysyłkę do nauczycieli, opiekunów i wychowawców. Nie jestem pewny czy w szkole są adresy do wszystkich. Nie jestem pewny czy wszyscy otrzymają. Co do imiennego zaproszenia ... niech wszyscy nauczyciele, opiekunowie i wychowawcy czują się zaproszeni. Prosimy ich tylko o potwierdzenie udziału w IMPREZIE BIESIADNEJ pod nr telefonu podane na stronie głównej w terminie do 15 maja. Proszę też wszystkich nauczycieli, opiekunów i wychowawców o powiadamianie się wzajemnie w tej sprawie, bo nie gwarantujemy, niestety, że zaproszenia dotrą do wszystkich.

Zaproszenie mniej więcej będzie wyglądało tak: www.olw.iserv.pl/Zap_naucz.doc ok. 300KB !

Dla przypomnienia osoby przyjmujące potwierdzenia:
kpt. Stanisław Ujma - tel. 607 047 478
Artur Gątkiewicz (Admin) - tel. 503 100 284

potwierdzenie takie przyjmę również za pośrednictwem internetu.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 27 Kwi 2005 03:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Admina i grono współpracowników!! Po pierwsze to robicie naprawde DOBRĄ ROBOTE, za co dzięki wam ogromne!!!
Moje pytanie odnosi się do noclegu,nie żebym chciał się przespać w Częstochowie,ale może odpocząć Rolling Eyes
Czy trzeba rezerwować miejsce ?,czy jest to jakoś zorganizowane?Z góry dzięki za odpowiedź Mr. Green
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 28 Kwi 2005 06:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzepa napisał:
Witaj Admina i grono współpracowników!! Po pierwsze to robicie naprawde DOBRĄ ROBOTE, za co dzięki wam ogromne!!!
Moje pytanie odnosi się do noclegu,nie żebym chciał się przespać w Częstochowie,ale może odpocząć Rolling Eyes
Czy trzeba rezerwować miejsce ?,czy jest to jakoś zorganizowane?Z góry dzięki za odpowiedź Mr. Green


Dzięki za te słowa.
A co do spania (odpoczywania)... Myżlę, że nie będzie z tym problemu i na miejscu już zrobimy listę chętnych.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group