Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ulubione miejsce w Lublinie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 Lut 2005 10:09 am    Temat postu: Ulubione miejsce w Lublinie Odpowiedz z cytatem

Panowie
Poza życiem w Internacie było rówież życie lubelskie. Proponuje abyśmy tutaj opisywali miejsca w których najczęsciej przebywaliśmy (poza 48 Kruczkowskiego Str)

Większość naszych wyjść konczyła się w w barze Kaczuszka. Pani jak widziała naszą większą grupę to przynosiła całą skrzynkę Piwa Perła(oczywiście bezalkoholowego Wink )

_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 09 Lut 2005 02:01 pm    Temat postu: Re: Ulubione miejsce w Lublinie Odpowiedz z cytatem

Cóż tam Kaczuszka. Ja przeważnie bywałem w pijalni piwa " Beczułka " gdzie jak zabrakło na piwo można był się posiłować na rękę i wteż napić się piwa. Knajp było ci pod dostatkiem choćby stare znane " Biesy " cyz OLD PUB gdzie pierwszy raz w życiu piłem Ginesa i to czerwonego. Nie wspomnę o Placu Litewskim gdzie po zdanej maturze się wykąpałem w fontannie. Do dziś mam blizny na klacie po zaryciu w dno. Ale cóż taki lajf
_________________
Zulus


Ostatnio zmieniony przez zulus dnia 30 Mar 2005 07:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 Lut 2005 02:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


    Przy Litewskim była jeszcze taka knajpka nazywała się chyba Karczma Lubelska.
    Zulus masz racje co do Beczułki.


    Był jeszce taki fajny sklepik z Kasetami i innymi gadżetami( plaakty, plakietki i inne) gdzieś na tyłach Krakowskiego Przedmieścia. Prawie każdą wizytę na mieście zaczynałem od niego


moderator... mam laczyc posty Rolling Eyes
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09 Lut 2005 06:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macul napisał:
fajny sklepik z Kasetami [...] gdzieś na tyłach Krakowskiego Przedmieścia

Dla mnie to też było ważny cel "pielgrzymek". Ponadto zaopatrywałem się w muzykę w takim drewnianym sklepiku w okolicach Dworca PKS, tylko po drugiej stronie ul. Lubartowskiej. Zniknął z powierzchni (dosłownie !) jak byłem w III klasie.
Z innych miejsc:
1. Ulica Mickiewicza - ta co wiodła od Szpitala Kolejowego, obok LO nr 6, w kierunku ul. Kunickiego. Bardzo lubiłem to miejsce, zwłaszcza zimą.
2. Ul. Lubartowska - między Pl. łokietka a Al. 1000-lecia - czyli idąc w dół.
3. Z lokali - nieistniejąca już pijalnia piwa przy ul. Lubartowskiej. Nazwy nie pamiętam, ale mówiło się, że się idzie "posiedzieć na drewienku".

Miejscem znienawidzonym - Ośrodek Egzaminowania Kierowców przy ul. Wojciechowskiej. "Załapałem się" na nowe zasady egzaminu na prawo jazdy. Było długo, nerwowo i kosztownie. Prawko mam, ale od tej pory panom egzaminatorom nie życzę najlepiej. Jesli ktoś się tym zajmuje, w mojej obecności raczej nie powinien się tym chwalić.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 09 Lut 2005 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plac litewski, i byla jeszcze taka brama gdzie dawali dobra muzyke (taki sklepik...) poczta na litewskim, jest jeszcze park (gdzies w okolicach kina, ale nie pamietam jakiego Sad ) teraz przy wejsciu do tego parku (przynajmniej jakis czas temu) byl kfc
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wojtek
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: Lublin

PostWysłany: 09 Lut 2005 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
jest jeszcze park (gdzies w okolicach kina, ale nie pamietam jakiego Sad ) teraz przy wejsciu do tego parku (przynajmniej jakis czas temu) byl kfc


Nie wiem kiedy byłeś ostatnio w Lublinie ale tam jest KFC ale w czasach liceum był tam BURGER KING.
A kino to się nazywa KOSMOS
A park to jest SASKI
Do parku tego przed maturą chodziłeś się uczyć. A polegało to mniej więcej na tym, że kładłeś sie na ławce - książkę pod głowę - budzik pod pachą (tak dokładnie ziembiak nosił budzik na sznurku jako zegarek podręczny, a w tym wypadku raczej jednak podpaszny)no i oczywiście spałeś. I takie to było uczenie się.
_________________
Wojtek Sosnowski
OLW Lublin
matura`92
dobry rocznik Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 09 Lut 2005 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spalem bo sie napilem piwa, a nie dlatego ze sie uczylem Very Happy lubie sie uczyc a moze dlatego tez spalem bo nie mozna bylo spac w pokoju bo sie ciagle uczyles i swieciles lampka!! Very Happy a moze to szadok Question ale to i tak TWOJA WINA
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Lut 2005 09:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
plac litewski, i byla jeszcze taka brama gdzie dawali dobra muzyke (taki sklepik...) poczta na litewskim, jest jeszcze park (gdzies w okolicach kina, ale nie pamietam jakiego Sad ) teraz przy wejsciu do tego parku (przynajmniej jakis czas temu) byl kfc


To Brama Krakowska (chyba) a sklep faktycznie przedni
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Lut 2005 09:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze starym miastem mam przykre wspomnienia związane ze złą kobietą która tam mieszka. Jak skończyliśmy imprezować w knajpkach tj. Old Pub lub Biesy to szliśmy pod jej okna i wyliśmy serenady do księżyca. Oczywiście społeczęństwo tam nie było przychylnie ustosunkowane do takich jak my więc bardzo często musieliśmy się w pośpiechu oddalać w kierunku Kruczkowskiego
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Anita
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: 15 Lut 2005 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Ze starym miastem mam przykre wspomnienia związane ze złą kobietą która tam mieszka. Jak skończyliśmy imprezować w knajpkach tj. Old Pub lub Biesy to szliśmy pod jej okna i wyliśmy serenady do księżyca. Oczywiście społeczęństwo tam nie było przychylnie ustosunkowane do takich jak my więc bardzo często musieliśmy się w pośpiechu oddalać w kierunku Kruczkowskiego



Pamitam, nawet mnie tam zacignales kiedys, ciemna noca... Troche wyles do ciemnych okien i poszlismy dalej..... To nie byl Twoj ostatni szalony pomysl niestety..... Laughing Laughing Szalony Paczuszku
_________________
Fanka OLW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 16 Lut 2005 09:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż było się kiedyś Pięknym i Młodym Wink Wink
Acz kolwiek nie zawsze mądrym Laughing Laughing
_________________
Zulus


Ostatnio zmieniony przez zulus dnia 30 Mar 2005 07:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Anita
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 05 Lut 2005
Posty: 15
Skąd: Lublin

PostWysłany: 16 Lut 2005 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zulek!!!!
Za to teraz z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedzec, ze jestes dobry tatusiem i mezem.
Wynika to z moich obserwacji podczas odwiedzin w dalekich Wizajnach
Laughing Laughing Laughing
_________________
Fanka OLW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 Lut 2005 09:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anita napisał:
Zulek!!!!
Za to teraz z pelna odpowiedzialnoscia moge powiedzec, ze jestes dobry tatusiem i mezem.
Wynika to z moich obserwacji podczas odwiedzin w dalekich Wizajnach
Laughing Laughing Laughing


No proszę ktoby przypuszczał Very Happy
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piękny
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 16
Skąd: Obecnie Warszawa, OLW Lublin.

PostWysłany: 17 Lut 2005 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"BIESY" albo "Czarcia łapa" na Starym Mieście związane z nieformalnym stowarzyszeniem "jakiś tam" Poetów. Zaliczyłem wszystkie spendy. Bernaś mogłby nam wiele opowiedzieć. Adaś!!! Where are You?
_________________
"Piękny" nie zawsze oznacza piękny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 19 Lut 2005 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Ze starym miastem mam przykre wspomnienia związane ze złą kobietą która tam mieszka. Jak skończyliśmy imprezować w knajpkach tj. Old Pub lub Biesy to szliśmy pod jej okna i wyliśmy serenady do księżyca. Oczywiście społeczęństwo tam nie było przychylnie ustosunkowane do takich jak my więc bardzo często musieliśmy się w pośpiechu oddalać w kierunku Kruczkowskiego

czlowiek z milosci robi sie beznadziejny...
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Nauka, praca, zabawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group