Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
koledzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 23 Lut 2005 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macul napisał:
Pamiętam kolegę z C klasy. Leja się nazywał i miał zabójczy smiech. Laughing

lejek to byl as Very Happy
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Lut 2005 09:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
Macul napisał:
Pamiętam kolegę z C klasy. Leja się nazywał i miał zabójczy smiech. Laughing

lejek to byl as Very Happy

czy wiesz co on teraz porabia Question
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Lut 2005 06:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
naruszyć przepisy kodeksu karnego

W ramach kaganka oświaty dla wszystkich:
Kodeks Karny
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 24 Lut 2005 09:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jurek wracając do imprezy w lasku u Szafrana to był gość z waszej klasy mieszkał na przeciwko mojego pokoju i trzymał się zawsze z Lejkiem. Był wysoki, szczupły i pochodził chyba z rzeszowskiego. Tyle co pamiętam
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Lut 2005 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Macul napisał:
Zmieniając lekko temat, nasz kolega Rączka był naszą kasą pożyczkowo zapomogową
RĄCZKA DZIĘKI WIELKIE ZA TO



Na temat kasy zapomogowo pożyczkowej to w naszej klasie był taki jeden gość. Jednak ten potrafił po pewnym czasie dopisywać odsetki karne. No ale cóż czasami trzeba było sobie dopożyczyć parę groszy.

Jurcyś pamiętasz ZX Spectrum które od ciebie odkupiłem ( spłacałem ci chyba z 2 lata a może i dłużej Embarassed Embarassed ) Czy już wtedy nie było takiej instytucji jak handel długami Question Question Bo coś mi się zdaje że i Szafran był w to zamieszany

zulek, bylo to tak, dostales komputer za okreslona kapuste, powiedziales ze nie masz kasy i oddasz mi potem. powiedzialem ze ok, nikakij prabliem. oddales mi to prawda z duzym opoznieniem ale nie pamietam zebym robil z tego problem. nikogo w to nie mieszalem... chyba, ale sie nie upieram, moglem sie rozliczyc dlugiem,ale nie pamietam ale jezeli tak to napewno byles w temacie. jak mi brakowalo kasy to pozyczalem albo od p. wiercholy albo od innych nauczycieli (ale to dopiero jak sie pojawila a - czemu one wszystkie chca pieniedzy? Rolling Eyes Smile
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Lut 2005 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Jurek wracając do imprezy w lasku u Szafrana to był gość z waszej klasy mieszkał na przeciwko mojego pokoju i trzymał się zawsze z Lejkiem. Był wysoki, szczupły i pochodził chyba z rzeszowskiego. Tyle co pamiętam

!!!ZABA!!!
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 26 Lut 2005 05:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to był żABA bo miał taki fajny uśmiech i był jeszcze jego kompan trochę niższy i o tych samych możliwościach jeśli chodzi o alkohol
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
rączka
Major
Major


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 106

PostWysłany: 28 Lut 2005 08:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć chłopaki widzę że czasami przewijam się w waszych wspomnieniach. Kasą zapomogową dalej również byłem w AMW, którą zresztą skończyłem. A ze wspomnień, to pamiętam jak pewnego dnia w I klasie pani Wilczyńska budziła Kocura, bo biedak spał w czasie obowiązkowej nauki własnej, aten nerwus zerwał się z łóżka i kopnął ją w brzuch. Myślałem że Ciema i wojtek Choiłuj to padną ze śmiechu. A pani Wilczyńska więcej już Kocura budzić nie próbowała


Pozdrowienia Rączka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 28 Lut 2005 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocny sen miał też Adam G. z pokoju 202 któremu to chłopaki bardzo często robili w tym czasie różne psikusy np. malowane flamastrami wąsy, stawianie włosów na cukier i szczyt idiotyzmu usypiali go w następujący sposób : zawiesili nad biedakiem kubek z wodą na nitce. Następnie skręcili nitkę i kazali mu się położyć i patrzeć w spód kubka na którym coś tam narysowali. Po odkręceniu nitki kubek się przechylał i wylewał wodę na patrzącego. Oczywiście nikogo wtedy już w pokoju nie było. Próbowali również ustawić jego łóżko wraz z nim w pozycji pionowej. Jednak obudził się gdzy byli w pozycji około 75-80 stopni. Nie wspomnę o wystawianiu go wraz z łóżkiem na korytaż i wielu innych zabawach ale to przy kominku i dobrej wódeczce produkcji made in Wiżajny
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Mar 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam sobie że Marcin K. z klasy F mieszkał z kolesiem (nazwiska nie pamiętam), który gadał przez sen . Chłopaki czasami z nim rozmawiali , ale to może Marcin coś opowie Very Happy Very Happy
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 01 Mar 2005 07:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jot napisał:
Macul napisał:
Pamiętam kolegę z C klasy. Leja się nazywał i miał zabójczy smiech. Laughing

lejek to byl as Very Happy


Wracając do Lejka to przypominam sobie iż pan ten miał niesamowity brzuch który przypominał połkniętą piłkę do kosza. Przy każdej możliwej okazji przypominałem Lejkowi aby " oddał dziecią piłkę " Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
rączka
Major
Major


Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 106

PostWysłany: 19 Kwi 2005 09:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś Gules przywiózł z domu bimberek swego Ojca. Razem z Dębskim odkupiliśmy od niego butelkę tego specyfiku, tak na rozgrzewkę po powrocie z zimowej wyjazdówki. Myśleliśmy, że zrobimy to raz dwa pod ogóreczki i szczęśliwi pójdziemy spać. Tymczasem ten co najmniej 70% płyn (nie można go było przełknąć) rozłożył nas dokumentnie, ledwo się do koja doczołgałem, ale na drugi dzień człowiek czuł się jak młody bóg. Takiego bimberku już chyba nie spotkam Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 Kwi 2005 08:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rączka napisał:
kiedyś Gules przywiózł z domu bimberek swego Ojca. Razem z Dębskim odkupiliśmy od niego butelkę tego specyfiku, tak na rozgrzewkę po powrocie z zimowej wyjazdówki. Myśleliśmy, że zrobimy to raz dwa pod ogóreczki i szczęśliwi pójdziemy spać. Tymczasem ten co najmniej 70% płyn (nie można go było przełknąć) rozłożył nas dokumentnie, ledwo się do koja doczołgałem, ale na drugi dzień człowiek czuł się jak młody bóg. Takiego bimberku już chyba nie spotkam Sad


No cóz nie ma jak dobry bimberek. Zero ściemy same naturalne składniki
To się rozmarzyłem Very Happy
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 21 Kwi 2005 06:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zlocie 2007 nie zabraknie tego specyfiku choć pewnie nie wszyscy będą go pili Twisted Evil Cóż koszt wyprodukowania 1 litra 60% to około 5 zł. więc policzcie sami. Myślę że powinien to być podstawowy trunek naszej imprezki Laughing Laughing ( muszę dodać że można go przyrządzić na kilka wyśmienitych sposobów ale najbardziej znany to duch puszczy )
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 Kwi 2005 02:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Na zlocie 2007 nie zabraknie tego specyfiku choć pewnie nie wszyscy będą go pili Twisted Evil Cóż koszt wyprodukowania 1 litra 60% to około 5 zł. więc policzcie sami. Myślę że powinien to być podstawowy trunek naszej imprezki Laughing Laughing ( muszę dodać że można go przyrządzić na kilka wyśmienitych sposobów ale najbardziej znany to duch puszczy )


Jako rzekłeś wodzu Smile trzymam za słowo. Zulek proponuje zacząć produkcje juz teraz ppotem zlać to do beczek dębowych i za dwa lata trunek będzie tak wybitny że Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group