Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
koledzy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 10 Lut 2005 10:22 am    Temat postu: koledzy Odpowiedz z cytatem

Proponuje umiesczać tutaj śmieszne historie o kolegach i znajomych z liceum. Proponuję nie oszczędzać nikogo nawet mnie, nie obrażę się i nie wyciągne konsekwencjii Smile Smile Smile
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 Lut 2005 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coś na temat Kocura. Adaś był nadwrażliwy( w sensie fizycznym) na różne bodźce zewnętrzne. Kiedyś ( 1 kwietnia) chłopaki związali Adasia i położyli mu chmika na gołym brzuchu. jak ktoś ma laskotki to wie jaka to była tortura. Adaś w którymś momencie się uwolnił dorwał śrubokręt i ganiał oprawców po całym internacie . Ciema podarł sobie skarpetki podczas ucieczki
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jot
Major
Major


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 197
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 11 Lut 2005 05:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja narazie nic nie pamietam, ale jak trzeba bedzie to sobie przypomne Twisted Evil
_________________
Jerzy Z,
OLW Lublin
matura `92
@Warszawa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Lut 2005 04:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z sali załapał się na ostrą bibkę. Wrócił późno, chwiejnym krokiem, niosąc pod pachą pastikową miskę. Znał reakcje swojego organizmu, toteż wolał się zabezpieczyć. Postawił miskę po prawej stronie łóżka na wysokości głowy. Trochę przysnął, a gdy przyszedł kryzys, usiadł, przechylił się na lewą stronę i "oddał hołd Neptunowi".

Wydaliny okazały się tak żrące, że plama na podłodze, pomimo parokrotnego pastowania, do końca przypominała nam o zdarzeniu.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 Lut 2005 03:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej K. Radzikowski napisał:
Kolega z sali załapał się na ostrą bibkę. Wrócił późno, chwiejnym krokiem, niosąc pod pachą pastikową miskę. Znał reakcje swojego organizmu, toteż wolał się zabezpieczyć. Postawił miskę po prawej stronie łóżka na wysokości głowy. Trochę przysnął, a gdy przyszedł kryzys, usiadł, przechylił się na lewą stronę i "oddał hołd Neptunowi".

Wydaliny okazały się tak żrące, że plama na podłodze, pomimo parokrotnego pastowania, do końca przypominała nam o zdarzeniu.


Pamiętam podobne wydarzenie na koniec naszego pobytu w Internacie. Zrobiliśmy ogólną impezkę większość ludzi strsznie się "zmęczyła". Jeden z naszych kolegów niestety -widać soczki mu zaszkodziły- "przyspawał" się do materaca. Rano wpada jego matka do pokoju i ...
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Lut 2005 03:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój przesympatyczny kolega Adam B. zwany Bernałem miał manię do pokazywania swojej osoby jako kogoś zawsze naj. Pewnego razu chciał nam pokazać jak się wykonuje skok kierate i wylądował na gitarze Irka S. Śmiechu było co nie miara ale to i tak nie zraziło Bernała do kontynuowania swoich pokazów akrobatyczno-poetyckich ( z tego co wiem i czytałem to udało mu się wydać parę " wierszy " ). Adamie chcemy dla ciebie jak najlepiej ............................................ w pierdol Laughing Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 03:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Mój przesympatyczny kolega Adam B. zwany Bernałem miał manię do pokazywania swojej osoby jako kogoś zawsze naj. Pewnego razu chciał nam pokazać jak się wykonuje skok kierate i wylądował na gitarze Irka S. Śmiechu było co nie miara ale to i tak nie zraziło Bernała do kontynuowania swoich pokazów akrobatyczno-poetyckich ( z tego co wiem i czytałem to udało mu się wydać parę " wierszy " ). Adamie chcemy dla ciebie jak najlepiej ............................................ w pierdol Laughing Laughing Laughing


Adaś zawsze miał ochotę się z kimś bić ( a może mi się wydaje). Pamiętam że "Weżu" tworzył parodię wierszy Adama B. Pamiętam ten o orzeszkach...
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Lut 2005 03:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę tu przypomnieć również wydazrenie z życia Adama B. jak to wyprowadził na spacer naszego żółwia Juniministworka i ten mu po prostu uciekł. Laughing Laughing Laughing
Taki był/jest nasz sympatyczny kolega Adam
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 03:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Muszę tu przypomnieć również wydazrenie z życia Adama B. jak to wyprowadził na spacer naszego żółwia Juniministworka i ten mu po prostu uciekł. Laughing Laughing Laughing
Taki był/jest nasz sympatyczny kolega Adam

A tego nie znałem Laughing Laughing Laughing
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 05:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
kolega Adam B


Leżałem na Izbie Chorych z Adamem W. z Waszego rocznika ("Confederate" na bluzie), w/w kolega przyszedł w odwiedziny i "Wiedza i życie", którą akurat od kogoś pożyczyłem - nóżek dostała.


Tak sobie myślę, że może nie podawajmy póki co pełnych nazwisk ludzi (ograniczając się do pseudonimów), którzy się tutaj jeszcze nie "odhaczyli", bo może się okazać, że nasze sensacyjne i mrożące w żyłach krew wspominki złamią karierę polityczną radnego na Podhalu, położą kres karierze organisty spod łomży, czy w inny sposób pogorszą komuś samopoczucie.

zmienilem, info na prv
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 07:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram a i tak wszyscy są na liście Wildsteina Cool

ps Adam W. to chyba człowiek z mojej klasy ksywa Kocur
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 15 Lut 2005 09:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego Moderator musi stworzyć super listę Jurcysia gdzie to my sól tej ziemi będziemy wszystkich i wszystko lustrować. A jest co opisywać i opowiadać. Nie się boją przyszli radni, prezydenci czy generałowie bo Big Brader czuwa i wszystko wie.

Co do nazwisk to w zupełności popieram choć w niektórych przypadkach bez tego nie ma uroku tego opowiadania np.

Klasa C chłopaki od Bartka K. wypili już po flaszce maskowskiej na łeb ( szklankami żeby szybciej wzięło ) i piją już następne kieliszkami dla zabicia czasu. Po długiej i wyczerpującej lekturze jeden pomylił kaloryfer koło Szafrana z laskiem i oddał mu koło głowy mocz. Na nic się zdały krzyki i wiski zdezoriętowanego Szafrana, kolega zrobił swoje i poszedł dalej do czytelni. Był to ( Jurcys ty powinieneś wiedzieć )
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Andrzej K. Radzikowski
Major
Major


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 117
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 Lut 2005 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodajże w II klasie wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia, Gniezna, Inowrocławia. Jazda pociągiem miała być przez pół Ojczyzny, toteż przygotowania były ostre. Rozplanowaliśmy, kto z kim w przedziale (wiadomo: elita, średniaki i ci ... tacy sobie Wink ), za "amunicję" robiły jabole.
I byłoby cacy, gdyby nie fakt, że pociąg nie ruszał z Lublina, ale chyba z Zamościa, toteż nie było wolnych przedziałów, ale w każdym minimum 1 osoba. Dosiedliśmy się w 7 do takiego "singla", siedzimy skrępowani. Gość nas przez grzeczność zagaduje, czy my na wycieczce, odwzajemniamy pytaniem, czy jedzie daleko.
- Do końca - odrzekł.
- "K**wa mać" - zaklęły gremialnie nasze dusze.
Pociąg ruszył, upłynęło parę minut, gdy gość się już dowiedział, jaka to szkoła jedzie. I dziwnie się ożywił.
Okazał się być lekarzem ze Szkoły Chorążych w Oleśnicy. Wszelkie opory zostały przełamane. Nasz "prowiant" nie znalazł u niego uznania, ale jakiś Ruski "Moskowską" rozprowadzał. No i się zaczęły zawody. Nasze winka plus czyściocha to był klasyczny "fikołek".

Natury nie udało się oszukać. Ja ograniczyłem się jedynie do "walki z helikopterem", ale koledzy Radek i Ufo (koszykarz, przyszedł z OLW Olsztyn repetować II rok), poszli wydalic przez okna na korytarzu, co mieli w nadmiarze. Kiedy już napaskudzili naokoło, napatoczył się konduktor. Chłopaki wpadkę przypłacili obniżonym sprawowaniem, ale "graffitti" na wagonie, jakie zrobili rzygając z rozpędzonego pociągu było godne Matejki, Nikifora i Picassa razem wziętych.
_________________
OLW Lublin, Matura 1993, Klasa 'B'
>>> wizytówka <<< , >>> tu pracuję <<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Macul
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 Lut 2005 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyjazdy na wycieczki to była jedna z radośniejszych części naszego życia. Kiedyś na wycieczce w Gdyni zrobiliśmy niezłą kaszane. wymyśliliśmy piosenką i śpiewaliśmy ją w drodze na dworzec. Nie wszyskie strofy przypadły do gustu naszemu wychowawcy bo uciekł od nas i do Lublina wracaliśmy sami( Krzychu pamiętasz słowa tej pieśni)
_________________
Macul jako Warszawiak również znany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof Szwech
Major
Major


Dołączył: 26 Gru 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa @ Lublin

PostWysłany: 16 Lut 2005 05:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętam
O Gdyni (nie umieraj na Gdynio)
I o czrnej kelnerce
A pamiętasz aferę z Wietnamczykiem w hoteu Libijskim?

Co do kolegów i lepkich rączek to mam 99% pewności że "kolega" w mojej klasy "B", który robi karierę w wojsku podpi... mi zegarek elektroniczny po jakims czasie chodził w nim ale zmienił branzoletkę fiu... jeden. Poznałem bo tarcza była zarysowana w sposób charakterystyczny. życzę mu "wszystkiego dobrego".



Krzychu pamiętasz słowa tej pieśni
zmienilem, info na prv
_________________
Krzysztof Szwech,
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group