Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1973
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdybek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: ino

PostWysłany: 13 Kwi 2008 07:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KTOŚ MUSI !!!!!!!!!!!

TAK MI SMUTNO - OD LUTEGO NIKT NIE PISZE!
NO CÓŻ - NASZA KLASA ROBI SWOJE.
ZIUTAS, SZKODA, ŻE MIE MOGĘ BYĆ NA SCORPIONSACH, ALE CZY TAM PRZYPADKIEM NI STRÓŻUJESZ?
LACHOON SIĘ POJAWIŁ ALE PÓŹNIEJ NIC Z TEGO - CHYBA GO ZMKNĘLI.
SOKOŁA SAM SIĘ PRZYZNAŁ, ŻE WOLI nk (SPECJELNIE MAŁĄ LITERĄ!).
ALE I TAK WAS LUBIĘ!

CZASEM TU ZAGLĄDAM I NIECH TAK ZOSTANIE.
_________________
KKS 1925 KALISZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 14 Kwi 2008 07:35 pm    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

czesc Maciek , koncert bedzie przedni i nie tzreba placic wejsciowki i jeszcze mi zaplaca za robote[mam nadzieje ze jej nie bedzie, ale ktorz to wie]Pozdrowienia z ostrowa.
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Deo
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 2

PostWysłany: 24 Kwi 2008 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadejszła wiekopomna chwila - JESTEM! Założyli mi we wsi internet to piszę. Jak ktoś kojarzy Tadeusza B. rocznik 73 klasa B. to zapraszam. Pozdrowienia dla Szajby, Bambisia, Miedzika i Skrzypa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SłONIU
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 49
Skąd: MYSZKóW/Portlaoise(Irlandia)

PostWysłany: 26 Kwi 2008 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema Deo,a o mnie zapomniałeś!! Co u Ciebie , pochwal się... Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Deo
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 2

PostWysłany: 26 Kwi 2008 04:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o spotkaniu w naszej starej budzie w najbliższym czasie bo chętnie zobaczyłbym Wasze mordy i utytłał się z Wami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 13 Maj 2008 11:22 am    Temat postu: Tadziu B. Odpowiedz z cytatem

Cześć Tadek.. W końcu jesteś.. CO SIĘ Z TOBĄ DZIAŁO.. POZDRAWIAM. Misiek
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laska
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 08 Lip 2008 08:48 pm    Temat postu: spotkanie Odpowiedz z cytatem

Panowie Panowie. Dawno, żeśmy się nie widzieli a życie mamy tylko jedno. C klaso powstań. Proponuję jesienny zjazd w Częstochowie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 16 Lip 2008 07:43 am    Temat postu: Szukam znajomych Odpowiedz z cytatem

Cześć wszyskim, z miłą chęcią ale niestety muszę odpaść na przedbiegach, poprostu brak czasu, ajk narazie muszę myśleć o robocie i jeszcze troche się pouczyć. Życzę miłej zabawy i może nastęonym razem.Pozdrawiam WAS wszyskich serdecznie Ziutek.
_________________
JESTESMY TYLKO POPIOLEM, GDY ODCHODZIMY<PO ROKU LUDZIE ZAPOMINAJA ZE ISTNIELISMY. ZIUTEK I IDE CIEMNA DOLINA, ZLA SIE NIE ULEKNE.....................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Darek Pastuszak - Pasta
Major
Major


Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz, obecnie: NCSA Heidelberg - Niemcy

PostWysłany: 16 Lip 2008 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie odczytałem maila z zaproszeniem na drugi zjazd. Niech to sz... trafi bo znowu nie mam możliwości pojawienia sie na tak zacnej imprezie, zle jak to mówią do 3 razy sztuka.

Tadek, gdize się podziwałeś człowieku? Tylu o Ciebie pytało... Masz jakiś namiar na "Śmietanę" albo "Miśka"

Pozdrawiam Wszystkich Smile

P.S. Laska, dryluj temat to może coś wyjdzie ze spotkaniem w Częstochowie dla naszej klasy... Ja wracam na stałe do PL 01 października.
_________________
PASTA1973_M-92(klasa C-pokój 107)
"Iza co to wszystko...?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 17 Lip 2008 08:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, za rok też będziemy o tej samej porze w tym samym miejscu:)

Pozdrawiam
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laska
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 03 Sie 2008 07:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co tu k... drylować jak wszyscy to mają gdzieś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
T.Kryściak
Major
Major


Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 170
Skąd: MW

PostWysłany: 04 Paź 2008 12:53 pm    Temat postu: Histiria Prawna OLW Odpowiedz z cytatem

Osoby które chcą zgłębić prawne podstawy funkcjonowania byłych Ogólnokształcących Liceów Wojskowych !!!!!!
Jestem w posiadaniu n/w dokumentów których przestudiowanie pozwoli każdemu zrozumieć czym były takie szkoły.
1. Artykuł z „Polski Zbrojnej” nr 51(569) z 16.12.2007 pt. „Małoletni żołnierze”
2.Zarządzenie Ministra Oświaty i Wychowania oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXXX. 1985 w sprawie liceów wojskowych.
3.Zarządzenie Ministra Oświaty i Wychowania oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXX .1987 zmieniające przepisy w sprawie liceów wojskowych.
4.Zarządzenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXXX.1988 zmieniające przepisy w sprawie liceów wojskowych.
5.Zarządzenie Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXX.1991 zmieniające przepisy w sprawie liceów wojskowych.
6.Zarządzenia Szefa Sztabu Generalnego WP nr XXXX. z dn. XXXXX.1986 w sprawie zabezpieczenia działalności Liceum Wojskowego w Częstochowie.
7.Zarządzenie Ministra Oświaty i Wychowania oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXXX.1973 w sprawie liceum przy Wyższej Oficerskiej Szkole Lotniczej im.J.Krasickiego.
8.Zarządzenie Ministra Oświaty i Wychowania oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXXX.1976 zmieniające zarządzenie w sprawie liceum przy Wyższej Oficerskiej Szkole Lotniczej im.J.Krasickiego.
9.Zarządzenie Ministra Oświaty i Wychowania oraz Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXXX zmieniające zarządzenie w sprawie liceum przy Wyższej Oficerskiej Szkole Lotniczej im.J.Krasickiego.
10.Zarządzenie nr XXX Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXXX.2003 w sprawie przekształcenia Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie w ponadgimnazjalne OLL w Dęblinie
11.Decyzja nr XXXX Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXX.2003 w sprawie funkcjonowania Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie
12.Zarządzenie Ministra Obrony Narodowej nr XXXXX z dn. XXXXXX.1971 w sprawie przyjmowania małoletnich na naukę do orkiestr wojskowych i zasad odbywania tej nauki.
13.Zarządzenie Ministra Obrony Narodowej i Kultury i Sztuki z dn. XXXXX.1984 w sprawie przekształcenia Wojskowej Szkoły Muzycznej II-go stopnia w Gdańsku w Wojskowe Liceum Muzyczne.
14.Decyzja nr XXX Ministra Obrony Narodowej z dn. XXXX.2003 w sprawie likwidacji Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku oraz wprowadzenia nowych zasad szkolenia muzyków orkiestr wojskowych.
15.Zarządzenia nr XX/MON z XXXX.1971 w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierzy zawodowych(lata 70-8Cool
16.Zarządzenia nr XX/MON z XXXXXX.1975 zmieniające zarządzenie w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierzy zawodowych
17.Zarządzenia nr XX/MON z XXXXXX.1985 zmieniające zarządzenie w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierzy zawodowych
18.Zarządzenia nr XX/MON z XXXXXX.1988 w sprawie składania ślubowana oficerskiego oraz podchorążych I-go roku studiów.
19.Zarządzenia nr XX/MON z dn.XXXX.1989 w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierzy zawodowych(lata 89-94)
20.Zarządzenia nr XX/MON z XXXXXX.1990 w sprawie tekstu ślubowana oficerskiego oraz ślubowania kandydata na żołnierza zawodowego. 21.Rozporządzenie MON z XXXXX.1991 w sprawie służby wojskowej kandydatów na żołnierzy zawodowych(lata 1994-2000)

Szczegółowe informacje o udostępnieniu dokumentów kierować na e-mail ten.dar@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Laska
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 23 Gru 2008 09:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzałka wszystkim. Chłopaki życzę Wam wszystkiego wszystkiego najlepszego z okazji tych świąt i Nowego 2009 Roku. Oby wszystko co przed nami nie tylko było lepsze ale jeszcze ciekawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Mar 2009 06:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie moi drodzy!!!! Doszły mię słuchy, że martwicie się co to będzie w sierpniu....
OTÓŻ OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE III-CI ZJAZD OCHOTNIKÓW WE ZŁOTYM POTOKU ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 22-23 SIERPNIA 2009 ROKU!!! OCZYWIŚCIE WSZYSCY CHĘTNI MOGĄ PRZYBYWAĆ JUŻ 21 SIERPNIA, ALBOWIEM POKOJE ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE I OCZEKUJĄ SZANOWNYCH GOŚCI!!!!
To tyle w temacie... a teraz reszta jest w Waszych rękach. Potwierdzajcie swoje przybycie i dotrzymajcie słowa, bo wiecie, że nie ładnie jest robić kolegów w "wała", a jeśli mnie pamięć nie zmyla to kilku kolegów słowa nie dotrzymało... Ale furda tam, niech się nie boją tylko tego roku dotrą Powiadamiajcie się wzajemnie, namawiajcie i przybywajcie. A im nas więcej będzie tym lepiej
Jeśli chodzi o koszty, to mimo kryzysu nie przewiduję jakichś drastycznych podwyżek. Ceny noclegów są bez zmian (25 pln za łóżko) a jeśli chodzi o jadło to myślę, że uda się utrzymać ceny zeszłoroczne ( tak obiecała mi Pani Anitka )
I PRZYPOMINAM, ŻE IMPREZA NIE JEST TYLKO DLA ROCZNIKA 72' TYLKO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI OKAZJĘ WEJŚĆ W MURY SZACOWNEJ SZKOŁY!!!!
Tak więc, oczekujemy młodziaków i starszaków też
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deo1
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 1

PostWysłany: 13 Sie 2009 07:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie ponownie! Długo się nie odzywałem na tyle żeby zapomnieć hasła hehehehehhe. Sorki. Mam pytanie, czy ktoś znajomy wybiera się do Złotego Potoku na zjazd? Dajcie cynę do środy bo nie wiem czy sobie prasować koszulę..... AAA gdyby ktoś nie wiedział to byłem ja, Jarząbek Wacław alias Tadeusz B. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 50, 51, 52  Następny
Strona 51 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group