Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jakiej muzyki teraz sluchamy (i co ogladamy)??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 18 Sty 2006 07:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek Szarpak napisał:
Gregor90 napisał:
Ech - coś czuję, że tu nie znajdę zrozumienia dla muzyki, której słucham... Diso polo, to to nie jest Smile Muzyka klasyczna - też nie Smile
Zna ktoś np. Satellite? Polska kapela...


No i dałem się nabrać Smile Wink

Progressive jest bardzo OK
Ostatnio lubię sobie posłuchać Porcupine Tree Smile


Porcupine jest OK - mam parę płyt, w tym maxi-single. Nie jest to ten nurt, który mnie pociąga w prog-rocku najbardziej, ale lubię ich, a przed paroma laty miałem okazję (i przyjemność) być na ich koncercie w Lublinie.
Osobiście wolę jednak klimaty typu Satellite, Aragon, Pendragon i trochę mniej znanych. Cieszy mnie fakt wydania niezłej płyty przez milczący od dekady Albion. No i zawsze będę kochał Pink Floyd...
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 28 Lut 2006 02:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, a pamiętacie LODY NA PATYKU. Czy ktoś wie gdzie to mo.żna zdobyc lub ściągnąć. Ale i tak pewnie cała nadzieja w Arim Hajnówce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 28 Lut 2006 06:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni w TV przypomnieli zapomniane przeboje z słynnego nurtu Italo Disco. Zaczynało się San Remo czy coś w tym stylu. Tam dopiero leciały HITY !!!!! Aż się nogi same rwały do tańca Smile Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 07 Mar 2006 02:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do forumowiczów dzieciatych.

Czy posiadając małe dzieci udaje się wam czasami wyjść do kina albo na jakiś koncert?
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szafran
Major
Major


Dołączył: 31 Sty 2005
Posty: 140

PostWysłany: 12 Mar 2006 08:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek Szarpak napisał:
Mam pytanie do forumowiczów dzieciatych.

Czy posiadając małe dzieci udaje się wam czasami wyjść do kina albo na jakiś koncert?


Posiadam Czarku 15miesieczne dziwecze i nie przeszkadza mi to w regularnym chodzeniu do kina. A i na parę koncertów też sie w tym roku wybieram. Np 15.06 na.......GNR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 17 Mar 2006 05:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż z wyjściem do kina czy na koncert to wszystko jest bardziej uwarunkowane z możliwościami dotarcia do takich imprez. U nas na suwalszczyźnie nie ma zbyt wielu kin czy też sal koncertowych wię i z racji tego wyjśćia do kina czy na koncert są ograniczone. Ale wspominać jest co !!!!! Np. koncert Dżemu z Ryśkiem w roli głównej SmileSmile Aż łezka kręci się w oku !!!!



A jak tam koncert słynnej grupy DM ????
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Hajnówka
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 07 Kwi 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18 Mar 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szafran napisał:
Panowie, a pamiętacie LODY NA PATYKU. Czy ktoś wie gdzie to mo.żna zdobyc lub ściągnąć. Ale i tak pewnie cała nadzieja w Arim Hajnówce.


Cóż, czuję się zobowiązany Smile

Niedługo będę miał te "Lody...", 7 części. W nienajlepszej jakości, ale chyba nie to jest najważniejsze Wink
_________________
Artur Prokopiuk alias 'Hajnówka'
OLW Lublin.
matura 1992
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 21 Mar 2006 03:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szafran napisał:
Czarek Szarpak napisał:
Mam pytanie do forumowiczów dzieciatych.

Czy posiadając małe dzieci udaje się wam czasami wyjść do kina albo na jakiś koncert?


Posiadam Czarku 15miesieczne dziwecze i nie przeszkadza mi to w regularnym chodzeniu do kina. A i na parę koncertów też sie w tym roku wybieram. Np 15.06 na.......GNR


Oj też bym się wybrał, ale bilety pierońsko drogie Confused
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 27 Cze 2006 06:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Polsce koncertował zespól G'N'R!!!!!!!!!!! Na moje nieszczęście :)Szafran był na koncercie i co kawałek dzwonił do mnie i dawał mi możliwość posłuchania kilku taktów tej wspaniałej muzyki. Sorki Szafi że Cię naciągnąłem na koszty ale z tego co słyszałem przez telefon komórkowy to koncert był SUUUUUPPPPEEEEEERRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!!!!!


ps. Szkoda że trwał tak długo Smile Smile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 30 Sie 2006 03:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregor90 napisał:

Satellite, to ostatni projekt Wojtka Szadkowskiego - kiedyś Collage. Wydali już dwie płyty i obie są rewelacyjne, a ta druga - wręcz obłędna. O ile kotś lubi rocka progresywnego... Zresztą zainteresowani niech rzucą okiem pod http://www.satelliteprog.com/


Na forum, nawet z kilkumiesięcznym opóźnieniem, zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć. Dzięki za tą informację - a już myślałem, że panowie z Collage zamilkli na zawsze. A przecież płyta 'Moonshine' to - jak dla mnie - jedna z najlepszych płyt w historii muzyki rodzimej. Poszperam, poszukam, posłucham...
Z innych polskich kapel troszkę podobnie grających polecam Riverside.

A z innej strony - czekam na relację z OpenAir od Macula, który gdzieś się chwalił, że był.... Niestety - nie miałem możliwości. Macul - proszę o opis wszystkiego, ze szczególnym uwzględnieniem koncertu Briana M. & Company Wink

A z jeszcze innej strony - osobiście ostatnio zasłuchuję się w takich kapelkach jak IAMX, Escape With Romeo, niezmiennie Diary of Dreams (heh - czyli jednak lekki 'skręt' w stronę elektroniki...), oraz - z innych klimatów - Nouvelle Vague (pierwsza płyta jest rewelacyjna).
Polecam wszystkim.
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Czarek Szarpak
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Zielonka/Warszawa

PostWysłany: 05 Wrz 2006 01:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby Marillion na dobre już w koszu wylądował?
_________________
Czarek Szarpak
OLW Lublin
matura '92 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 06 Wrz 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarek Szarpak napisał:
Czyżby Marillion na dobre już w koszu wylądował?


To zależy, o który Marillion pytasz Smile. Ten bez Fisha nigdy z kosza nie wyszedł Wink.
A ten stary, dobry.... - wiesz, to klasyka, a klasyka ma to do siebie, że się ją zna na wylot, nie trzeba więc często słuchać. Co nie znaczy, że w ogóle Smile
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 29 Wrz 2006 03:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yacoob a słuchasz dalej Listy PR 3. Z tego co dobrze pamiętam to prowadziłeś nawet swego czasu zapiski z notowań???
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Yacoob
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 21 Lip 2005
Posty: 89
Skąd: OLW Lublin

PostWysłany: 05 Paź 2006 06:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulus napisał:
Yacoob a słuchasz dalej Listy PR 3. Z tego co dobrze pamiętam to prowadziłeś nawet swego czasu zapiski z notowań???


Listy słucham baaardzo sporadycznie. Nie do końca wpasowuje się teraz w moje muzyczne fascynacje, ale lubię czasem takie 'powroty do przeszłości', bo klimat tam jednak pozostał.
Ale że pamiętasz o takich szczegółach, jak prowadzenie zapisek z notowań, to jestem pod wrażeniem... Prawie sam o tym zapomniałem. Teraz już zapisek nie prowadzę - oprócz zbyt rzadkiego zaglądania tam, powodem jest fakt, że wszystkie notowania można sobie po prostu pooglądać w necie Smile.
_________________
Jakub Galicki
OLW Lublin
Matura 1992 - klasa F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 08 Paź 2006 05:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam bo do dziś nie mogę zrozumieć kiedy ty na to znajdowałeś czas w tak bużliwych czasach jak szkoła średnia i sobotnie wieczory SmileSmileSmile
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group