Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
co aktualnie porabiacie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DRZEWKO
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 87
Skąd: wybrzeże

PostWysłany: 18 Lut 2005 07:14 pm    Temat postu: co aktualnie porabiacie? Odpowiedz z cytatem

może podzielicie sie z reszta co i gdzie aktualnie porabiacie?

Ja aktualnie służę w Marynarce Wojennej i jak narazie nie narzekam
jestem oficerem rozpoznania i szkoleniowcem
mieszkam w Dziwnowie
8 FLOTYLLA OBRONY WYBRZEżA
PISZCIE CO PORABICIE Very Happy
NIE TYLKO W ARMII!!!!!!!!!!!!!!!!
MOżE KAżDY Z WAS ZDRADZI CO AKTUALNIE PORABIA TAK JAK KAZDE OLW W NASZYM KRAJU TO ZROBILO
NARAZIE PRYM WIEDZIE CZĘSTOCHOWA Very Happy
NASTĘPNY PRYM WIEDZIE LUBLIN!!!!!!!!!!!! Very Happy
MUSIMY PROWADZIĆ W TYM RAKINGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CHOCIAZ NIE POWIEM NIE JESTEŚMY NA KOŃCU!!!!!!!!!!!!!Very Happy
_________________
AREK DRZEWIECKI ps."DRZEWKO"-
OLW OLSZTYN 90-92
OLW CZESTOCHOWA 92-94-KLASA "C"


Ostatnio zmieniony przez DRZEWKO dnia 21 Kwi 2005 10:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 21 Lut 2005 05:53 pm    Temat postu: jc auto Odpowiedz z cytatem

Tyram ciężko w branży motoryzacyjnej www.jcauto.pl w Warszawie.jestem w branży już szósty rok więc jakoś sobie radzę.
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 07 Kwi 2005 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nie bardzo chłopaki chcą pisać co porabiają w życiu. Dużo z nas (tak jak ja) siedzą w MON-ie. Pyton "testuje" samochody. A inni? Może ktoś z nas doszedł wysoko lub udało mu się coś więcej osiągnąć.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 08 Kwi 2005 07:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość "ekipowiczów" wie, że ja też parobkuję w monie. Nie wypowiadałem się do tej pory na ten temat ponieważ wystarczy mi fakt, iż w pracy spędzam max czasu.Wolę pogadać o miejscach, które często odwiedzaliśmy itp. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 09 Kwi 2005 02:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pracuję we wojsku.Wysoko czasami zachodzę, bo moja kobieta mieszka na 10 pietrze.A tak na serio to pewnie standard, daję sobie radę tak jak Wy wszyscy.Powiem szczerze:jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 11 Kwi 2005 01:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzimol masz rację zawsze może być jeszcze gorzej.Wysoko zajdziesz ja zatrzymałem się na 7 piętrze. Laughing
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 13 Kwi 2005 04:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzimol napisał:
Ja pracuję we wojsku.Wysoko czasami zachodzę, bo moja kobieta mieszka na 10 pietrze.A tak na serio to pewnie standard, daję sobie radę tak jak Wy wszyscy.Powiem szczerze:jest ok.

Pewnie, że daję sobie radę. Tylko dlaczego nie może być lepiej. Ciągle tylko spadamy w dół jak sondaże naszego rządu.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 14 Kwi 2005 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diabeł żeby się odbić trzeba upaść na sam dół nie wiem tyłko czy dane nam będzie doczekać tych czasów z górnego pułapu możemy się pocieszyć że wnukom będzie co opowiadać i będziesz dumny jakbyś przeżył okupację. Laughing Surprised
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 14 Kwi 2005 04:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku nie ma się czym chwalić. Domyślam się co Diabełka dręczy.. O swoje prawa walczą z powodzeniem pracownicy "Biedronki" i innych manufaktur a w wojsku gęby nie otworzysz pomimo, iż istnieją przepisy regulujące czas pracy. To już nie jest tak, jak dawniej: "Wiedziałeś na co się godzisz, chciałeś być żołnierzem to zapierd... ile sił" itp. itd. Owszem mogę zapierd... na maxa ale coś mi się za to należy - za konkretną robotę konkretne wynagrodzenia albo dni wolne. A tego niestety nie ma... Ale przecież chyba nie będziemy rozdzierać szat na forum? Piszcie o weselszych rzeczach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 14 Kwi 2005 08:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, nie narzekam.Weekendy wolne, robota do 15tej, z wykorzystaniem dni wolnych raczej bez problemów.Nie jest to zasługa przełożonych tylko specyfika jednostki.Rychu też sobie chwali.Niestety do Berlina mamy bliżej niż do Warszawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 16 Kwi 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzimol napisał:
Powiem szczerze, nie narzekam.Weekendy wolne, robota do 15tej, z wykorzystaniem dni wolnych raczej bez problemów.Nie jest to zasługa przełożonych tylko specyfika jednostki.Rychu też sobie chwali.Niestety do Berlina mamy bliżej niż do Warszawy.
Masz rację Dariuszu im dalej na zachód tym lepiej i łatwiej widzę,że nie tylko w cywilu,ale nasza wschodnia granica to granica EU więc może i u Diabła się coś poprawi no i ma przecież Mazuru miejce nam wszystkim bliskie jak mało które. Very Happy
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kadam12
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 14
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 20 Kwi 2005 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak admin służę w marynarce, dokładnie w Akademii Marynarki Wojennej, mieszkam w Gdyni, żonaty bez dzieci. Zaliczyłem już WLądowe, WLOP, a teraz MW. Następne to chyba będzie WBE. Poza tym studiuję też w Akademii, kończę właśnie IV rok, jeszcze pół i magisterka. Skończyłem OLW w 92 (klasa C). Potem razem z Rafałem Michalskim, Pawłem Wasilewskim, Zbychem Raszczykiem, Radkiem Czerwińskim poszliśmy do COSSUiE. Skończyliśmy w 94. Ja dostałem przydział do 25 pz w Gliwicach, Mifas(Rafał Michalski) do bplotu 14 BKPanc w Jarosławiu, Radek do jakiejś radiotechnicznej, ale miał załatwiać do BDSz na instruktora sztuki walki (czy ktoś pamięta jego występ z mieczem na Dniu Wiosny w Uranii), a Wasyl do Kawalerii Powietrznej w Leźnicy. Z Mifasem i Wasylem spotkałem się w lipcu 95 na poligonie w Wicku Morskim potem kontakt się urwał. Wiem jeszcze, że Paweł Buczyński "Buczer" skończył Dęblin, a teraz w Pruszczu Gdańskim(49 pśb) lata wiatrakiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 21 Kwi 2005 06:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kadam Very Happy Radka Czerwińskiego pamiętam, a jakże Very Happy Jego występ w Uranii również. Zakasowaliśmy inne szkoły naszym programem i okrutnym, dzikim krzykiem (rykiem?) gdy nas przedstawiano.. Była w tym moc... Very Happy Pozostałych, wymienionych przez Ciebie osób nie kojarzę. Musiałbym zobaczyć gęby. Pzdr Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DRZEWKO
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 23 Gru 2004
Posty: 87
Skąd: wybrzeże

PostWysłany: 21 Kwi 2005 09:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kadam12 napisał:
Tak jak admin służę w marynarce, dokładnie w Akademii Marynarki Wojennej, mieszkam w Gdyni, żonaty bez dzieci. Zaliczyłem już WLądowe, WLOP, a teraz MW. Następne to chyba będzie WBE. Poza tym studiuję też w Akademii, kończę właśnie IV rok, jeszcze pół i magisterka. Skończyłem OLW w 92 (klasa C). Potem razem z Rafałem Michalskim, Pawłem Wasilewskim, Zbychem Raszczykiem, Radkiem Czerwińskim poszliśmy do COSSUiE. Skończyliśmy w 94. Ja dostałem przydział do 25 pz w Gliwicach, Mifas(Rafał Michalski) do bplotu 14 BKPanc w Jarosławiu, Radek do jakiejś radiotechnicznej, ale miał załatwiać do BDSz na instruktora sztuki walki (czy ktoś pamięta jego występ z mieczem na Dniu Wiosny w Uranii), a Wasyl do Kawalerii Powietrznej w Leźnicy. Z Mifasem i Wasylem spotkałem się w lipcu 95 na poligonie w Wicku Morskim potem kontakt się urwał. Wiem jeszcze, że Paweł Buczyński "Buczer" skończył Dęblin, a teraz w Pruszczu Gdańskim(49 pśb) lata wiatrakiem.


miło słyszeć że ktoś jeszcze w Mar. Woj. służy-pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy w AMW, czesto tam jestem wręcz raz w m-cu na cały tydzień, robie tam studia z bezpieczeństwa morskiego-został mi jeszcze jeden semestr i obrona
_________________
AREK DRZEWIECKI ps."DRZEWKO"-
OLW OLSZTYN 90-92
OLW CZESTOCHOWA 92-94-KLASA "C"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group