Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Bogowie scen i estrad - OP1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 23 Lut 2005 12:18 pm    Temat postu: Wierzchowisko Odpowiedz z cytatem

Tak dokładnie, to było wierzchowisko. Guzu ale się zaokrągliłeś !!! wracając do Myszkowa, to jeśli dobrze pamiętam to wypadło nieciekawie. Jeśli dobrze pamiętam to Tadek chyba miał ręke w gipsie i graliśmy z automatem. Poprawcie mnie chłopaki jeśli się mylę, było to dawno, a pamięć już nie ta. Pozdrawiam wszystkich. Gdzie jest nasz basista???!!!
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GUZU
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 13 Lis 2004
Posty: 17
Skąd: Elbląg

PostWysłany: 24 Lut 2005 08:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesiu nie mam zadnych zdjec z glucholaz buu niestety nie wiem czy w ogole byly hmm chyba ktos robil zdjecia a pamietacie jak targalismy ze soba ten plakat OP-ONE Smile) zabawne czasy a i jeszcze pamietam ze byla nagrana kaseta z tego wystepu sluchalismy w pociagu jak wracalismy Smile Michal troche sie przybralo na wadze Smile dobrze dba o mnie plec piekna Smile dobrze pamietasz, Tadka nie bylo w myszkowie byl polamany hmm gdyby byl zapewne nasz koncert wygladalby inaczej Smile ja nie mam zadnych pamiatek po op- 1 wszsytkie materialy jakie mialem gdzies sie zapodzialy ale zdazylem przegrac wszystko co mialem Czesiowi wiec wierze ze Pawel to jeszcze ma i obejrzymy na zlocie :)no po a najlepiej przed:)) Dolaczam sie Michal do twojego zapytania Gdzie jest Basista? Smile) i zapytam jeszcze o jednego muzyka gdzie jest SPIDER???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Lut 2005 10:02 am    Temat postu: Płytka OP1 Odpowiedz z cytatem

Można już ściągnać całą płytkę OP1.
Pliki spakowane ZIP'em.
Hasło do archiwum: op1


PłYTA OP1 (kliknij i zapisz) ok 60MB

Nie wiem jak długo będę mógł trzymać ten plik na tym serwerze, ale puki co można ściągać bez ograniczenia
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Lut 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO PłYTKA JUż DO ZASSANIA. DZIĘKI ARTUR Very Happy
KASETĘ MAGNETOFONOWĄ Z GłUCHOłAZ MAM Laughing

MIłEGO SłUCHANIA
POZDROWIENIA CZECHU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 24 Lut 2005 12:33 pm    Temat postu: Spider Odpowiedz z cytatem

Racja Guzu, nic nie wiemy o Spiderze, co się z nim dzieje. Szukam też namiarów na Tomka Fietza??? Je też nie mam pamiątek po OP1 dlatego ściągam płytkę, dzięki Czesiu i Artur. Pozdrawiam wszystkich... Tadek niema dostępu do internetu. Siedzi w Jednostce na Tynieckiej w Krakowie. Mam do niego namiary i namawiam go aby się zalogował na stronce ale jak narazie to cisza...
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Lut 2005 12:38 pm    Temat postu: Re: Płytka OP1 Odpowiedz z cytatem

SZKODA , żE NIE MA TADZIU NETU
ALE TADKA I ROBERTA POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 24 Lut 2005 01:07 pm    Temat postu: Płytka Odpowiedz z cytatem

Czesiu super płytka, ale się wspomina dobre czasy. Szkoda że nie ma kompletu, bo zagralibyśmy na zlocie????
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miedzik
Kapral
Kapral


Dołączył: 23 Lis 2004
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Kwi 2005 09:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć chłopaki i dziewczyny, pozdrawiam wszystkich sympatyków czarnego a może lepiej granatowego rocka. Właśnie przesłuchuje nasze demo ze studia nagrań BMI Records (czyt. MDK Częstochowa). Dzisiaj to ściągnąłem i muszę przyznać że trochę remasteringu i można startować do MTV.
Nie wiem czy dzisiaj potrafiłbym tak brzdąkać, chyba tylko z playbacku.
Michał, co do zjazdu to decyzja zapadnie w najbliższych dniach, wiesz sprawy służbowe, wciąż bawię się w wojsko. Nie ukrywam że zrobię co będę mógł by się pokazać. Guzu, ja miałem pare zdjęć z Głuchołaz, nie pamiętam dokładnie ale pare lat temu gdy byliśmy u Tadzika w Krakowie to je tam zostawiłem w hotelu. Może Tadek je przechwycił. Trzeba go zapytać. Aje jedno zdjęcie pamiętam jak bym je widział rano: Czechu, zielona butelka, WC w elektrycznym. Czechu, mam rację?
Pozdrawiam.
Na razie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 02 Kwi 2005 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ MIEDZIU - TAK MOGłO BYĆ !!
W GłUCHOłAZACH BYłO BARDZO FAJNIE I WIEM , żE BYłO DUżO FAJNYCH!! FOTEK.
MÓWISZ, żE ZASSAłEŚ PłYTKĘ I DA SIĘ POSłUCHAĆ Laughing
A SłYSZAłEŚ JAK TAM WYMIATA BASISTA??!!>??? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 05 Kwi 2005 09:01 am    Temat postu: "Wojskowe licemum Ogólnokształcące" Odpowiedz z cytatem

Była kiedys taka piosenka Very Happy " Dzień dobry Panie pułkowniku, dlaczego Pan krzyczy wciąż na Nas. Stalowy mundur do Pana nie pasuje a winny zawsze się znajdzie. Labirynt w śród tylu ubikacji nie zmyli nawet i żuka, lecz My możemy zajarac gdzie indziej nie łaiąc zasad tej szkoły" I Ref: " Wojskowe Liceum Ogólnokształcące, wszystko możecie tu znaleźć, wariatów, maniaków, pijaków, ...... ogólnie wszystko jest w normie"
Legenda: "Pan płk." Płk. Luniak, "żuk" nauczyciel matematyki Pan Kowalczyk.
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał Hodowany
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 86
Skąd: Andrychów

PostWysłany: 06 Kwi 2005 10:09 am    Temat postu: Piosenka Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Kamil, była to piosenka do muzyki utworu 4 liceum ogólnokształcące. Pozdrawiam Cię serdecznie z Andrychowa....
_________________
Rocznik 1973, Matura 1992 Klasa B (gitara solowa zespół OP1 - jeśli ktoś pamięta)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubus
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 25
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 07 Kwi 2005 07:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Very Happy A słowa ułożył Nasz śliczny Bobo, Nasz Wieszcz Internatowy. Gazetke kiedys też ładną zrobił, całe OLW się zatrzęsło, hehehe.
_________________
Nie absolwent, niestety. Rocznik 1973 klasa B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 31 Sie 2004
Posty: 88
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 27 Lip 2005 09:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś chyba fanów nie mamy czy ktoś jeszcze zasał płytkę?
Ciekawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krawiec
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 24

PostWysłany: 06 Lut 2006 05:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.

Ostatnio zmieniony przez Krawiec dnia 08 Sie 2015 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krawiec
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 24

PostWysłany: 09 Lut 2006 05:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo Panowie! Przesłuchałem Waszej płytki. Muszę powiedzieć, że ta muzyka ma swój klimat. Przestery gitarowe dostarczają dużej dawki śmiechu ale i przywołują refleksje nad ówczesną elektroniką gitarową. Dzisiaj pożadną kostkę czy multiefekt np. Boss można kupić bez problemu, a wtedy...

Napiszcie proszę, jaki był stosunek nauczycieli i kadry za Waszych czasów do Waszej działalności muzycznej. Przecież wymagało to czasu na próby, twórczość, itp. a rejony leżały nietknięte... Wink

Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Panie Kapitanie, puść nas do domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group