Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
MIEJSCA KTÓRE CZĘSTO ODWIEDZALIŚMY..........
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 17 Mar 2005 01:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak chyba sie zgadza Rysiek,a co do tych cyganek to chyba kogoś od nas oskubały na starym mieście tylko nie pamiętam kogo.
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
łysy
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: OLW- Olsztyn

PostWysłany: 21 Mar 2005 08:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę temat powinien być : Miejsca, których nie odwiedzaliśmy, na bank byłoby łatwiej ustalić. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 22 Mar 2005 04:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj łysy łysy... Jak zwykle "trafiłeś w sedno tarczy" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
łysy
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: OLW- Olsztyn

PostWysłany: 23 Mar 2005 06:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej, po Krystanie rzecz jasna, podobało się w knajpce na tyłach Olsztyńskiego Ratusza, niestety nie pamiętam nazwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 24 Mar 2005 05:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i w olsztyńskiej fosie też były fajne imprezki np. na Dzień Dziecka,albo pierwszy dzień wiosny. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 25 Mar 2005 07:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też łysy nie pamiętam prawdziwej nazwy tej knajpy na tyłach ratusza. Potocznie nazywaliśmy ją "Pod kołem".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 26 Mar 2005 03:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baranek napisał:
Ja też łysy nie pamiętam prawdziwej nazwy tej knajpy na tyłach ratusza. Potocznie nazywaliśmy ją "Pod kołem".

Chyba nie tylko potocznie Baranek. Ona tak się naprawdę nazywała. Tak mi coś świta.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
łysy
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: OLW- Olsztyn

PostWysłany: 29 Mar 2005 06:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demokratycznie zostaje "Pod kołem".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 04 Kwi 2005 05:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert mach napisał:
No i w olsztyńskiej fosie też były fajne imprezki np. na Dzień Dziecka,albo pierwszy dzień wiosny. Rolling Eyes Rolling Eyes

Na temat fosy to Rychu mógłby trochę poopowiadać. Nieprawdaż!
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 06 Kwi 2005 07:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemiło wspominam Starówkę bo straciłem na niej banana...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 07 Kwi 2005 06:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kumam Dżimi... Jakiego banana?? Chyba mnie przy tym nie było. Pamiętacie ogniska na cyplu, nad jez. Długim? Pamiętacie jak Florek w stanie nieważkości, po angielsku wybył do internatu? Jak później opowiadał, zorientował się, że możemy go szukać więc zbliżył głowę do lustra wody (bo lepiej niesie) i krzyczał do nas żebyśmy się nie martwili Laughing To właśnie podcsas tego ogniska chłopaki poszli po zaopatrzenie a że most na ul. Artyleryjskiej był w remoncie postanowili przejść po rurze nad rzeką.. Kto mi przypomni co się wtedy stało? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 07 Kwi 2005 06:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzimol napisał:
Niemiło wspominam Starówkę bo straciłem na niej banana...

Zdarzenie z bananem na starówce było niezłe. Kupę śmiechu. Ogniska na cyplu były niczego sobie. Zapraszaliśmy tam dziewczyny z ekonomika, a głównie Rychu w tym przodował.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 14 Kwi 2005 05:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baranek napisał:
Nie kumam Dżimi... Jakiego banana?? Chyba mnie przy tym nie było. Pamiętacie ogniska na cyplu, nad jez. Długim? Pamiętacie jak Florek w stanie nieważkości, po angielsku wybył do internatu? Jak później opowiadał, zorientował się, że możemy go szukać więc zbliżył głowę do lustra wody (bo lepiej niesie) i krzyczał do nas żebyśmy się nie martwili Laughing To właśnie podcsas tego ogniska chłopaki poszli po zaopatrzenie a że most na ul. Artyleryjskiej był w remoncie postanowili przejść po rurze nad rzeką.. Kto mi przypomni co się wtedy stało? Very Happy

No dobra, skoro nie ma odzewu to ja Wam przypomnę: przechodzili nad rzeką po rurze i pospadali (że też wyszli z te4go cało.. Podziwiam..) Chwilę po tym brodzili w wodzie w poszukiwaniu bezcennego plecaka z zawartością surowców wtórnych Smile Kurczę, ileż było takich jajcarskich imprez...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 14 Kwi 2005 07:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ekonomik to pamiętam paszteciki z ekonomika...Baranek słusznie zauważył,że impry nad Długim były niesamowite.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kadam12
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 14
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 20 Kwi 2005 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert mach napisał:
Baranek napisał:
Nie pamiętam czy Skulim był jej liderem ale na pewno udzielał się na gitarce. Dzisiaj ma w Morągu firmę montującą plastikowe okna. Na perkusji hałasował Graboś (mat. 91), na saksie grał Kamil (nie pamiętam która mat....) a struny głosowe zdzierał "Liszka" (mat. 92). Fajnie grali Kobranockę Smile
Fajnie,fajnie pamiętam też,że wokalista się jąkał na szczęście wtedy tylko kiedy mówił.Baraniek jak nazywała sie ta knajpa gdzie chodziliśmy na wyśmienite desery lodowe"specjałek"to było gdzieś nie daleko starówki chyba.... Confused

Wokalista naszej kapeli nazywał się Paweł Wasilewski pseudo "WASYL"(mat. 92), mieszkaliśmy razem cztery lata, potem dwa w szkole chor. COSSUiE. Wiem, że trafił do Kawalerii Powietrznej w Leźnicy Wlk. na technika bplot, spotkałem się z nim w 95 na poligonie na Wicku, teraz nie mam kontaktu.
A na saksie grał Kamil Czarnecki. Nie został żołnierzem, zamotał z kategorią zdrowia. Mieszkał w Koszalinie, miał kupić sobie dom nad morzem, chyba gdzieś koło Mielna. Spotkaliśmy się wtedy z Wasylem i Kamilem i jego żoną na plaży w Jarosławcu. Zrobiliśmy grila, po trzeciej wodzie mineralnej film mi się urwał.
A czemu nikt nie pisze o knajpach w Kortowie. Antałek, U przyjaciół. Prawie cały trzeci i czwarty rok spędziliśmy tam. Potem jeszcze Jocker, Andromeda, oczywiście Kasztelańska, Staromiejska, Pod żaglami, Pizzeria To Tu, Dziupla, no i prawie całą maturę w Baszcie, na bilardzie. Kilka razy wpadliśmy też na impre ze striptizem pod teatrem, ale nie pamiętam nazwy. Był też lokal naprzeciwko teatru, za parkiem, gdzie hadlowali marychą itp. Raz zrobił się dym i jakoś później już tam nie chodziliśmy.
3 w 1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group