Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie wyjeżdżacie na urlop czy wypoczynek w 2005 r.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rychu
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 58
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 12 Maj 2005 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile można to było nazwać pływaniem Wink Podrzucali nam czasem Diabła z drugiej łajby i wyjadał nam zapasy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 13 Maj 2005 02:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rychu napisał:
O ile można to było nazwać pływaniem Wink Podrzucali nam czasem Diabła z drugiej łajby i wyjadał nam zapasy Razz
A....już wiem teraz skąd wziął się u niego ten brzuszek.A swoją drogą tak wziąść i wyjeść komuś zapasy...dobrze,że nie wypił. Shocked
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 14 Maj 2005 01:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rychu napisał:
O ile można to było nazwać pływaniem Wink Podrzucali nam czasem Diabła z drugiej łajby i wyjadał nam zapasy Razz

A co żeśmy robili. Może latali. Na drugim rejsie pływaliśmy na bank. Ale skąd możesz to wiedzieć. Nic nikomu nie wyjadałem, tylko chciałem ich zatopić. Prawie mi się to udało.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 15 Maj 2005 08:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten rejs to przecież nie były regaty. Pływaliśmy jak chcieliśmy i dokąd chcieliśmy Smile Może czasem coś nie grało w sztuce żeglarskiej ale to wina witaminy C podstępnie dodawanej do piwa Wink Pamiętam, że Ćwir rzygał nawet koło południa. Nieźle nas musiało "wyhuśtać". Pamiętam jeszcze jak Foka i Tolek byli w ciężkim szoku, że po całodniowym huśtaniu na zwykłych mazurskich jeziorach kiwało nimi jeszcze długo po wyjściu na ląd (i wcale nie było to "browarowe" kiwanie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 16 Maj 2005 04:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku chyba wybiorę sie na Mazury na dwa tygodnie mam ochotę trochę powędkować kupiłem nawet ponton i zrobić sobie małą obazdówkę .Ja bym tylko wędkował,ale żona się uparła... Cool
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rychu
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 58
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 18 Maj 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym sobie popływał muszę "zaszczepić " młodego żaglami, a z tym pływanie na rejsie to było pół na pół chociaż wydaje mi się ,że częściej bywaliśmy w barach i to bynajmniej nie mlecznych. Dzięki mnie chłopaki mieli darmowy kibel w Mikołajkach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 18 Maj 2005 06:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W której knajpie? W tym białym kiosku po dsrodze do wioski żeglarskiej, w którym podawali browara, hamburgery i inne żarło? Jak załatwiłeś ten darmowy kibel bo coś mi świta ale nie wiem czy mi się imprezy nie mieszają Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzimol
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 87
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 18 Maj 2005 09:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętasz Baranek, jak Rychu rzucił pawia po napiciu się czystej wody w porcie w Giżycku?Skaził chyba ze dwa jachty Very Happy A kibel był darmowy dla kolegów Pana Sielawy, bo tak babeczki nazwały Rycha.No i zajebiste spotkanie z Warą na środku jeziora.Wyskoczył z kajaka, zostawił panienkę i przypłynął do nas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 19 Maj 2005 05:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie! Teraz sobie przypominam. Okrzyk marszczący wodę na jeziorze: "Sielaaaaaaaawaaaaaaaaa!!!!!!!" A z ryśkowego pawia brechaliśmy się jeszcze b. długo Smile Nie zaszkodziła stara konserwa, hustanie, gorzała czy nadmiar browara lecz.. czysta woda Very Happy Spotkanie z Warą na środku jeziora.. No tak, wszyscy byli w szoku. Niesamowity zbieg okoliczności Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 22 Maj 2005 08:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzimol napisał:
Pamiętasz Baranek, jak Rychu rzucił pawia po napiciu się czystej wody w porcie w Giżycku?Skaził chyba ze dwa jachty Very Happy A kibel był darmowy dla kolegów Pana Sielawy, bo tak babeczki nazwały Rycha.No i zajebiste spotkanie z Warą na środku jeziora.Wyskoczył z kajaka, zostawił panienkę i przypłynął do nas.

Z tego co pamiętam to nie było w porcie w Giżycku, tylko gdzieś między Mikołajkami a Giżyckiem. Zatrzymaliśmy się na jakimś polu. Spotkanie z Warą to rzeczywiście był szok, chociaż wcale nie na środku jeziora, tylko w wąskim przejściu między jeziorami.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 01 Cze 2005 04:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie wróciłem z kilkudniowego wypadu na Mazury.łysy jechaliśmy przez Ostrów Maz. może to i nie Kurpie ale oznakowanie słabe i trochę pobłądziliśmy no cóż bywa. ConfusedW łomży trafił nam się dłuższy postuj bo robiliśmy zakupy. Całkiem ładna mieścina tylko bez dokładnego planu ciężko trafić pod wskazany adres.Diabeł,żeby był w domu to i jego mógłbym odwiedzić bo przez Giżycko też przejeżdżałem.Teraz nie prędko trafi mi się taka objazdówka może podczas urlopu.... Wink
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DIABEł
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 294
Skąd: OLW Olsztyn

PostWysłany: 02 Cze 2005 06:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę szkoda Pyton, ale ten wyjazd zaplanowałem trochę wcześniej. Z Koziołkiem też chętnie bym się zobaczył, biorąc pod uwagę to, że do Wilamowa mam blisko. Może już niedługo.
_________________
OLW Olsztyn 1989-1993
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
łysy
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: OLW- Olsztyn

PostWysłany: 05 Cze 2005 06:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piton, co Ty opowiadasz? Przecież Ostrów ma obwodnicę, stolica jeszcze się nie doczekała, a Ostrów ma- lokalny patriotyzm. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Baranek
Major
Major


Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 100

PostWysłany: 05 Cze 2005 08:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrów Ostrowią a W-wa W-wą. Niech mają sobie i 30 obwodnic byle by było łatwiej do Was dojechać Smile Oczywiście jak znajdę czas w moim 100-120 godz. tygodniu pracy..... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 06 Cze 2005 02:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łysy napisał:
Piton, co Ty opowiadasz? Przecież Ostrów ma obwodnicę, stolica jeszcze się nie doczekała, a Ostrów ma- lokalny patriotyzm. Laughing
Ma,ma tylko jest słabo oznakowana pisze że obwodnica ale nie wiadomo dokąd prowadzi przydałby się w mieście nowy szeryf Cool ,a może celowo nie oznaczyli bo to trasa na łomżę. Very Happy
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Olsztyn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group