Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Służba zasadnicz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wieści z wyjazdówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IrekS
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 14
Skąd: Opole

PostWysłany: 09 Gru 2004 01:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 3 latach OLW uciekłem do cywila, tam maturka w Opolu i ... ponownie chwilowa słabość do zielonego. Zachciało mi się munduru i zdawałem na kwaterkę - całe szczęście w porę po zdanych egzaminach powiedziałem "To nie dla mnie".
Zielone widzę codziennie - niestety takie osiedle - same wojsko i jednostka widoczna z okna. Tak Panowie to z tej jednostki wysyłaja na tzw misje.
Tak więc mundur nigdy nie miał przyjemności zawisnąć na moich ramionach. Udało się wymigać a zdrówko nadal na "A" :lol:
_________________
Pozdrawiam wszystkich Smile
Rocznik '76 klasa E
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert mach
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 276
Skąd: olw Olsztyn-Warszawa

PostWysłany: 25 Lut 2005 05:20 pm    Temat postu: służa zasadnicza Odpowiedz z cytatem

Odsłużyłem swoje od maja 94' do pażdziernika 95' w Warmińsko-Mazurskim Oddziale SG. Zszedłem pieszo całą północną granice od Zalewu Wiślanego w Braniewie po styk z Litwą.{str.Wiżajny]Biegun zimna pisał Zulus,ale i komarów wielkich jak chrabąszcze.
_________________
mach{PYTON} OLW Olsztyn mat.93
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurek 19732
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 197
Skąd: Ostrow Wielkopolski

PostWysłany: 22 Lis 2005 06:44 pm    Temat postu: wiesci z wyjazdowki Odpowiedz z cytatem

ja po 2 latach OLW odszedlem z djablem do sch ja do Nalazkow w Elblagu a Djabel do Legnicy nie powiem dostalem w d.... ja jeszcze musialem mowic Obywatelu a zetka wtedy byla jeszcze 2 lata ale bylo wartofaktem ze ostatnia jednostka napsula mi krwi, pracowalem jako dca plpiechoty dca plszkolnego i trzeba bylo sie meczyc z 30 -stoma szwejkami ktorzy lali na wszystko potem po wypadku jakis czas bylem szefem kp zabezpieczenia duzo na glowie mase ZN ale przezylem szkoda tylko ze tak krutko bo jeszcze z 10 lat bym posluzyl ale zdrowie sie wypalilo i poszedlem w odstawke............w wojsku wszysko bylo proste, a w cywilu przychodzi do mnie jakis 25 pala..... i mowi sluchaj na 1 lini to jest zle na 2 lini zamalo zrobione i tak dalej i tak to wlasnie jest z pozdrowieniami Ziutek 1988-1990 klasa C pokoj 108 Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wieści z wyjazdówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group