Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam kolegów z wypustu 1990

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Jarmużek
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 1

PostWysłany: 25 Mar 2005 09:01 am    Temat postu: Szukam kolegów z wypustu 1990 Odpowiedz z cytatem

To forum to świetna okazja dla odnalezienia kolegów z lat liceum i odnowienia kontaktów. Mam namiar na kruka roberta, zbigniewa tomalaka,sławka kocanowskiego, tomka gralewskiego, artura łagodę.chłopaki z częstochowy mają zjazd - super sprawa.ja pracuje w departamencie współpracy międzynarodowej MON te. służbowy 840 279. kto zechce niech sie odezwie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jtrojan
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 2

PostWysłany: 10 Wrz 2005 04:30 pm    Temat postu: cześć rafał Odpowiedz z cytatem

pozdrawia trojan z klasy d

fajnie jest przynajmniej poklikac po długiej przerwie . mysle ze możemy sie zdzwonić obecnie służe na babich dołach tj w gdyni i chętnie zadzwonie do ciebie po urlopie tj 13.09.2005 (jeśli można)


pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
banan
Kapral
Kapral


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 6
Skąd: olw wroclaw matura 90

PostWysłany: 06 Gru 2006 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Wreszcie jakis watek dla nas Smile ja mam kontakt na Jacka Bociaga i moze na Warszawiaka z mojego pokoju

PZDR
marek szewczyk aka banan
_________________
OLW Wroclaw matura 90

wszystko jest bardzo niepewne i to mnie tak uspokaja Dolina Muminkow Tove Jansson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sobies
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: 21 Kwi 2007 12:15 pm    Temat postu: Szukam kolegów z wypustu 1990 Odpowiedz z cytatem

cześc rafał , tu sobies z d klasy , odzywam sie dopiero teraz bo nawet nie wiedziałem że istnieje takie forum, jeszcze służę w legnicy ale już nie długo bo nas likwidują do zera i raczej od stycznia 2008 bedę emerytem , pozdrów jak możesz zbysia tomalak i sławka kocanowskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylweriusz10
Kapral
Kapral


Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 11 Maj 2007 06:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiatam.
Tutaj Sylwek Łęski z klasy D.
Mam namiary na kilku chłopaków z naszego rocznika. Jak ktoś jest zaimteresowany chętnie pomogę.
_________________
Emerytura?! nic złego pod warunkiem że nie przeszkadza w pracy! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ARRRO vel KOWAL
Kapral
Kapral


Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 22 Maj 2007 10:29 pm    Temat postu: Re: Szukam kolegów z wypustu 1990 Odpowiedz z cytatem

sobies napisał:
cześc rafał , tu sobies z d klasy , odzywam sie dopiero teraz bo nawet nie wiedziałem że istnieje takie forum, jeszcze służę w legnicy ale już nie długo bo nas likwidują do zera i raczej od stycznia 2008 bedę emerytem , pozdrów jak możesz zbysia tomalak i sławka kocanowskiego.


Sobies chłopie kupa lat / w tej Legnicy to Ty w wymarzonych czołgach słuzysz z tego co pamietam zawsze chciałeś/ o i Sylwek też tutaj jest Smile ... pamiętam pamiętam w końcu śmigalismy razem przez rok caly w jednej klasie potem musialem odejść do F klasy za pamietna bibke hehehehhe Pozdrawiam Arek Kowalski KOWAL
_________________
Być znaczy BYĆ postrzeganym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gregor_2004
Kapral
Kapral


Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 6

PostWysłany: 27 Maj 2007 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesć Rafał melduje się Sikor. Włąsnie na komendę i pod przywództwem Palucha próbujemy zwołać brać z naszej klsay na spotkanie na przełomie czerwca i lipca spotkanie we Wrocławiu jest nas coraz więcej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sobies
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4
Skąd: Legnica

PostWysłany: 03 Cze 2007 09:44 pm    Temat postu: Szukam kolegów z wypustu 1990 Odpowiedz z cytatem

cześć kowal , stary druchu, może wódki za nami w olw,legnica to nie czołgi , batalion WRE, teraz w likwidacji, jeszcze jestem w mundurze , ale mocno się szykuję żeby odejść , wiem że szyna służy na gwł wrocław,artur łagoda z b klasy jest dowódcą batalionu leopardów w świętoszowie, jesli jeszcze palisz papierochy to polecam hurtownie papierosów grzesia sikory z b klasy który jest już w cywilu, sylwek łęsa też już cywil.pozdrawiam cię serdecznie.sobies
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rostek73
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy


Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 59
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 07 Wrz 2007 06:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Polecam stronę www.nasza-klasa.pl

Tam znajdziecie coś o naszym licku i kilku znajomych.

Pozdrawiam
rostek73
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotrjarmi
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 1

PostWysłany: 08 Paź 2007 08:34 am    Temat postu: Re: Szukam kolegów z wypustu 1990 Odpowiedz z cytatem

Rafał Jarmużek napisał:
To forum to świetna okazja dla odnalezienia kolegów z lat liceum i odnowienia kontaktów. Mam namiar na kruka roberta, zbigniewa tomalaka,sławka kocanowskiego, tomka gralewskiego, artura łagodę.chłopaki z częstochowy mają zjazd - super sprawa.ja pracuje w departamencie współpracy międzynarodowej MON te. służbowy 840 279. kto zechce niech sie odezwie. Laughing


Cześć Rafał. Może uda się zebrać całą kalsę c?? Mam dobry kontakt z Markiem Antochowem.Pozdrowienia Piotrek Jarmułowicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jketjow
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 Paź 2007 10:05 am    Temat postu: klasa C '90 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum!

Jestem tu pierwszy raz i widzę, że ruch jest raczej umiarkowany a nasza klasa w szczególności nie jest nadreprezentowana. Mam jednak nadzieję, że jakoś to się rozrusza. Pozdrowienia dla wszystkich asolwentów OLW Wrocław, w szczególności - M90, a w szczególności z klasy C.

Wojtek Jaworski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bumniak
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19 Paź 2007 09:17 pm    Temat postu: Witajcie zagubieni w przestrzeni Odpowiedz z cytatem

Serfuję sobie po sieci aż tu nagle trafiam na stronę portalu i własnym oczom nie wierzę - koledzy gdzie was poniosło bo ja cały czas tkwię na posterunku we Wrocławiu. Mus spotkać się - a tak a propos wejdźcie na stronkę www.nasza-klasa.pl - jest tam nasz rocznik 1986 -1990 i cała kupa kumpli. Odezwijcie się - o mnie możecie poczyta na stronie www.mproject.biz/aps - są tam moje dane teleadresowe we właściwej zakładce i przy okazji dowiecie się co teraz robię. Dajcie znac.
do Tomka, sorry do Sobiesa - my znowu się spotykamy - pamiętasz ten tekst kolego z podwórka.

Pozdrawiam wszystkich Paweł Rumniak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group