Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
rocznik 85 - 89
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 03 Sty 2013 01:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to jestem pod wrażeniem - tak się składa, że wraz z kilkoma innymi chłopakami z OLW byłem gościem na przysiędze u Waldka. Wtedy to on pijał Acnosan, potem, jak czytam, było już tylko gorzej.
A jednak zdrowie to on musi mieć - jeśli żyjąc w takim trybie nadal pozostaje przy życiu...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kamerdyner
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 11

PostWysłany: 03 Sty 2013 01:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Widzisz! Umknęło to mojej uwadze--faktycznie ciągle łaził do izby chorych po acnosan.
_________________
Marcin Tomczyk
OLW Lublin 85-89
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kamerdyner
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 11

PostWysłany: 03 Sty 2013 01:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro byleś u Kloszarda-byłeś także i u mnie Smile Pomimo jego wielu ułomności psychicznych i fizycznych trzymaliśmy się razem---rozumiesz-narybek OLW
_________________
Marcin Tomczyk
OLW Lublin 85-89
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 03 Sty 2013 07:07 pm    Temat postu: rocznik 85 - 89 Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy
no niezłe opowieści, jakby o tym książkę napisać to byłby bestseller.
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamerdyner
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 11

PostWysłany: 03 Sty 2013 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kropla w morzu...
Kloszard to nie osobowość--kloszard to stan umysłu.
Którego kolejnego razu, po kolejnej zmoce, ponownie dostał "trójmiasto do sprzątania. Z tym, że szef tym razem wpadł w szał i wydał polecenie:"Pietroń! Tu ma być jak w stołówce!"
I było..... Poszedł osiol na stołówkę przyniósł dwa "dwadraty", krzesla, obrusy, dzbanuszki na kwiaty(z różami zapieprzonymi sprzed sztabu szkoły), dzbanki na herbatę, koszyki na chleb(z pieczywem) i zaczął sobie robić kanapki. Zawołał podoficera(ja miałem tę przyjemność pełnić służbę) aby poinformował szefa o wykonanym zadaniu. Szef przyszedł i prawie usiadł..... A kloszard chyba z miesiąc nawet stałki nie widział.
_________________
Marcin Tomczyk
OLW Lublin 85-89
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomasz Wieczorek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 15
Skąd: Otwock

PostWysłany: 04 Sty 2013 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się uśmiałem z tych opowieści...... Laughing Ale w sumie to bym chyba nie wpadł na pomysł przyniesienia sprzętu ze stołówki Shocked

pozdrowienia w Nowym Roku Very Happy

Wreszcie A klasa zaczyna się reaktywować ... może przy następnym zjeżdzie będzie nas więcej niż do tej pory / 2 / - no bo chyba jeszcze się kiedyś spotkamy Question Question
_________________
OLW Lublin 85 -89, klasa A

jestem na nk i facebook Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 05 Sty 2013 02:21 pm    Temat postu: rocznik 85 - 89 Odpowiedz z cytatem

ale wiecie co, z takimi ludźmi to przynajmniej człowiek się nie nudził Very Happy . podczas mojego niespełna rocznego pobytu na szkółce oficerskiej miałem w drużynie goście, który też wszystkich rozkładał np. tu już wyjście na zajęcie a u niego rozbebeszone łóżko a on zawzięcie lutuje jakiegoś walkmana, albo przychodzi po chyba czwartej poprawce z fizyki i zadowolony mówi, że jeszcze tylko coś tam poprawi i gość zaliczy mu semestr. Very Happy tak więc jest co wspominać
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 06 Sty 2013 10:15 am    Temat postu: Dziwności -ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

Z mojego podwórka - jeszce w trakcie studiów na WAT miałem w drużynie ofermę kompanijną - ścielanie łóżka nie wychodziło, spóźniał się nawet na posiłki, itd, itp. ,za to jakieś naście lat później, już jako konsul czekam na orkiestrę z Rzeszowa,wszyscy już wyszli z hotelu, czekamy tylko na majora,czekamy, czekamy... i wychodzi mjr (teraz już pewnie pułkownik) M. Stopa, ten sam, o którym było na początku...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 06 Sty 2013 12:42 pm    Temat postu: rocznik 85 - 89 Odpowiedz z cytatem

u mnie było podobnie jak u Rafała, ten gość później też pokończył kupę różnych szkół, nieźle awansował. z takich mocarnych gości wyrastają nieraz ciekawi ludzie Smile
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 06 Sty 2013 09:32 pm    Temat postu: Ciekawi ludzie Odpowiedz z cytatem

No, takich ciekawych ludzi po OLW też mamy - od kilku lat może rzadziej, ale swego czasu często, występował w TVP ob. Porzeżyński (zabijcie mnie,ale ortografii nie jestem pewien), jako jakiś rzecznik warszawskiej -miejskiej lub stołecznej Policji - klasa E naszego rocznika, rzecznikiem Policji był także Zbigniew Matwiej, bażant licealny, małżonek młodej polonistki z OLW. Jest jeszcze kilku podobnych...
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał Plewiński
Major
Major


Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 153
Skąd: Karmanowice, gm,Wąwolnica/ lubelskie

PostWysłany: 06 Sty 2013 09:46 pm    Temat postu: Kruczkowskiego Odpowiedz z cytatem

No, jak już zacząłem - może udałoby się wejść do naszej jednostki,choć tam teraz panuje jakiś międzynarodowy twór. Jeśli ktoś z Was ma wejścia w naszej "armii", to może nam to wyjść - dialogu z Polakami nie podejmę, ale po ukraińsku mogę negocjować. Pzdr.
_________________
Rafał Plewiński - matura 1989, klasa c, Manager ds. importu, WS-TRADE Puławy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tomasz Wieczorek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 15
Skąd: Otwock

PostWysłany: 07 Sty 2013 03:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie się da, nie wiem tylko kto tam teraz dowodzi a rzadko bywam w Lublinie Embarassed
PS. Ukraińców to tam chyba prędko nie bedzie ... Rolling Eyes
_________________
OLW Lublin 85 -89, klasa A

jestem na nk i facebook Smile


Ostatnio zmieniony przez Tomasz Wieczorek dnia 07 Sty 2013 07:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 07 Sty 2013 07:03 pm    Temat postu: rocznik 85 - 89 Odpowiedz z cytatem

czyli powoli próbujemy jakoś zorganizować nowe spotkanie, tylko że na forum nas strasznie mało
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomasz Wieczorek
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 20 Paź 2012
Posty: 15
Skąd: Otwock

PostWysłany: 07 Sty 2013 07:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze spotkanie tez było skromne / z frekwencją/ i skończyło sie browarem na Starym miescie ... Mr. Green
ale mozna by to powtórzyc Twisted Evil
_________________
OLW Lublin 85 -89, klasa A

jestem na nk i facebook Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 08 Sty 2013 08:25 pm    Temat postu: rocznik 85 - 89 Odpowiedz z cytatem

ciekawe ilu by nas było na jakimś wstępnym spotkaniu, ja w każdym razie jestem za, może powoli odbudujemy kontakty. w sumie na tym ostatnim spotkaniu było nas wielu. a przydałaby się powtórka oj przydała Very Happy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Następny
Strona 36 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group