Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1978
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Mar 2009 07:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie moi drodzy!!!! Doszły mię słuchy, że martwicie się co to będzie w sierpniu....
OTÓŻ OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE III-CI ZJAZD OCHOTNIKÓW WE ZŁOTYM POTOKU ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 22-23 SIERPNIA 2009 ROKU!!! OCZYWIŚCIE WSZYSCY CHĘTNI MOGĄ PRZYBYWAĆ JUŻ 21 SIERPNIA, ALBOWIEM POKOJE ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE I OCZEKUJĄ SZANOWNYCH GOŚCI!!!!
To tyle w temacie... a teraz reszta jest w Waszych rękach. Potwierdzajcie swoje przybycie i dotrzymajcie słowa, bo wiecie, że nie ładnie jest robić kolegów w "wała", a jeśli mnie pamięć nie zmyla to kilku kolegów słowa nie dotrzymało... Ale furda tam, niech się nie boją tylko tego roku dotrą Powiadamiajcie się wzajemnie, namawiajcie i przybywajcie. A im nas więcej będzie tym lepiej
Jeśli chodzi o koszty, to mimo kryzysu nie przewiduję jakichś drastycznych podwyżek. Ceny noclegów są bez zmian (25 pln za łóżko) a jeśli chodzi o jadło to myślę, że uda się utrzymać ceny zeszłoroczne ( tak obiecała mi Pani Anitka )
I PRZYPOMINAM, ŻE IMPREZA NIE JEST TYLKO DLA ROCZNIKA 72' TYLKO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI OKAZJĘ WEJŚĆ W MURY SZACOWNEJ SZKOŁY!!!!
Tak więc, oczekujemy młodziaków i starszaków też
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rzaba
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: 10 Mar 2009 07:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i trzeba będzie coś pokombinować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 11 Mar 2009 04:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzaba napisał:
No i trzeba będzie coś pokombinować Wink


Szanowny Kolego tu nie ma co kombinować, trzeba napisać konspekt albo wniosek o urlop z przejazdem do miejscowości Złoty Potok. Polecam naprawdę nie będziecie żałować.
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Mar 2010 03:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc stało się!!! W dniach 21-22.08.2010 odbędzie się jak zwykle spotkanie koleżeńskie OLW. Oczywiście w Złotym Potoku, oczywiście w Harcówce, oczywiście będzie ognisko integracyjne i bankiet. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się spotkać. Impreza nie jest skierowana tylko dla rocznika 72, ale do wszystkich!!!! Oczywiście Harcówka czeka na tych najniecierpliwszych i najwytrwalszych już od piątku 20.08 Impreza w tym roku będzie przebiegać wedle ustalonego już scenariusza. Piątek wieczór ognisko i luźne rozmowy przy herbacie , sobota wieczór od ok. 19 bankiet, powroty w niedzielę jak kto wstanie Koszt imprezy: nocleg w Harcówce 25 zł osoba/doba, pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Koszt sobotniego bankietu i niedzielnego śniadania będzie zbliżony do zeszłorocznego ( ok 130 pln). Jak zwykle Panowie i Panie działamy na zasadzie pełnego zaufania czyli: awizujesz się znaczy będziesz na 100%. Płatność jak zwykle na miejscu u Pani Anitki..
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rzaba
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 15

PostWysłany: 01 Lip 2010 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruch jak na centralnym w samo południe ...

Może jednak ktoś z rocznika 78 przyjedzie na organizowaną imprezę ?
Samemu to akurat mi się nie chce Wink

Pozdrawiam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen
Piotr Krotosz
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 4

PostWysłany: 29 Cze 2014 08:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. "Moszum" zgłasza się kolega z klasy Piotr Krotosz. Matura 97 rozpoczęcie 93.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PrzemoM
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: 15 Cze 2015 09:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACIEK LEŚNIAK napisał:
nie wszystkich pamiętam z imienia i nazwiska ale tych co pamiętam wymienię UR 1978 KLASA "C":
LEŚNIAK MACIEK - OPOLE
LISOWSKI MACIEK - W-wa
MALISZSZEWSKI IRENEUSZ - ELBLĄG
ORSZULIK KRZYSZTOF - BOLESłAWIEC
OSIŃSKI DOMINIK
KAZUBSKI TOMASZ
CIOCH PIOTR
łYDA ARKADIUSZ
GAłUSZKA ROMAN
GRASZA MARIUSZ
FRĄTCZAK ROMAN
HORWAT PIOTR
TREJTOWICZ BOGUMIł
HRYNIEWIECKI MAREK
HYRA EWA
FIGLAROWICZ ADAM
przepraszam jeśli kogoś pominąłem a napewno tak jest bo widzę twarze a nie mogę przypomnieć sobie imienia i nazwiska a pamiętam ksywę:
- nerus
- tyta
- depesz
- ?



Dopisuję się (po długim czasie więc nie wiem czy ktoś przeczyta) do naszej klasy. Fakt że byłem 2 lata do czasu transformacji szkoły w cywilną...
Przemysław Maciejewski ps. Qń
Very Happy
pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group