Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1975
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olo75
Major
Major


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 116
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 01 Paź 2004 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Ty Burtonie przeciwko mnie! A ja przecież nie mam nic do RTS (to przecież drugoligowiec i w tym sezonie się nie liczy). To Jastrząb wyzywa mnie od wasali Legii!
No co Ty Pela nie pamiętasz?! Taki malutki ciemny, krasnoludek, który spał obok mnie w pokoju 108 i słuchający w owym czasie Depeche Mode! Dzięki za pozdrowienia! D pozdrawia B Very Happy
_________________
rocznik75, pokój 108, klasa D
MKS Kotwica Kołobrzeg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 03 Paź 2004 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam o regulaminie forum, od tej chwili wszystkie posty nie mające związku z danym rocznikiem i nie będące pomocne w nawiązywaniu kontaktów zostaną usunięte bez powiadamiania autora postu. To forum jest pod szczególnym nadzorem moderatora i administratorów, zostały stworzone fora tematyczne gdzie można wymieniać swoje uwagi a ponadto istnieje poczta PW.
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ojciec
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 29
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: 04 Paź 2004 09:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście "Ojca". Gdyby ktoś nie pamiętał: Ojciec=Rafał Lipka, rocznik 1975, klasa IV e, matura 1994, pokój hm... nie pamiętam. Świetnie byłoby się spotkać i wspólnie pogadać...

Mam namiar do Sylwka Kępy. On chodził chyba do klasy "C", mieszka w Skarżysku, więc czasem go spotykam. Pozdro


(Admin: z 2 postów zrobiłem 1)
_________________
Ojciec, r.1975, matura 1994, pokój.. hmmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olo75
Major
Major


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 116
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 06 Paź 2004 06:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Ojciec! Jakby rocznik 75 mógł zapomnieć o Tobie! To przecież Ty dostarczałeś nam świetlicowych rozrywek!!! Embarassed Pamiętam jak Luniak kazał nam remontować pokój i wtedy spaliśmy przez tydzień na świetlicy, a Ty co noc dostrczałeś nam coraz nowsze "filmiki" Laughing ! Co prawda pod koniec tygodnia byliśmy tak już nasyceni tymi "obrazkami na ekranie", że przy nich najnormalniej usypialiśmy! Pozdrawiam Ojciec!
_________________
rocznik75, pokój 108, klasa D
MKS Kotwica Kołobrzeg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Paź 2004 08:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasz rocznik zamieszkał w naszym internacie po naszym odejściu ze szkoły. Wtedy opiekunem roku był jeszcze ppłk Cz. Dzikowski. Mam pytanie jak go wspominacie. Uważam że był ekstra gościem, drugim takim był kpt. Ujma. A czy w pokojach wstawili wam kadety czy dalej były szafy i biurka osobno.
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jastrzab
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 62
Skąd: zawiercie/bielsko-biala

PostWysłany: 08 Paź 2004 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byl naprawde SUPER CZLOWIEK i drugiego takiego juz nie bylo w calej histori OLW.Po Jego smierci(polowa II roku) bylismy jak sieroty zmieniano nam opiekunow, p.Luniak dal nam tez siewe znaki to byl taki rewaz ,gdyz za zycia plk.Dzikowskiego nikt nie mial prawa mieszac w naszm roczniku.
_________________
jastrzab
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ojciec
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 29
Skąd: Skarżysko-Kamienna

PostWysłany: 10 Paź 2004 08:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pułkownik Dzikowski to był wspaniały, wartościowy człowiek, którego kochali wszyscy (nawet Ci, co musieli robić "misia" na apelu - mam nadzieję, że rocznik pamięta. A pamiętacie jak WSZYSCY go szanowali?

Ci, którzy nastąpili po nim w naszym internacie nie mieli takiej siły oddziaływania.

Niejeden płakał na Jego pogrzebie. Jeśli gdzieś tam jesteś Panie Pułkowniku przyjmij od nas, swoich podopiecznych, wyrazy szacunku i wdzięczności za trud włożony w wychowanie .

Pozdrowka Jastrząb , świetnie że dołączyłeś do nas. Może zagramy mały meczyk w kosza?

(Admin: z 2 zrobiłem 1)
_________________
Ojciec, r.1975, matura 1994, pokój.. hmmmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 11 Paź 2004 09:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszą mnie bardzo wasze opinie o płk Dzikowskim. Nasz rocznik też go tak zapamiętał. Był surowy ale sprawiedliwy. Kiedy było trzeba to nas opieprzył, ale z każdą sprawą nawet najbardziej osobistą można było iść do niego a on starał się nam pomóc. Wielu z nas mu wiele zawdzięcza bo tak jak piszecie wcześniej w jego internacie tylko on mógł rządzić.
Pamiętam gdy pomagaliśmy przy przeprowadzce płk z Kożuchowa do Częstochowy, po wniesieniu wszyskich mebli na czwarte piętro w bloku na Rakowie żona płk Dzikowskiego częstuje nas kawą a płk wyciąga papierosy i bezbłędnie częstuje wszyskich palaczy. Było nas sześciu i tylko jeden nie palił. W internacie nas ścigał za papierosy ale na gruncie prywatnym nas rozumiał, sam też palił i to niemało. Wielka szkoda że nie ma go wśród nas. Cześć jego pamięci.
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SEBASTIAN
Kapral
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2004
Posty: 9
Skąd: Cze-wa

PostWysłany: 22 Paź 2004 12:49 pm    Temat postu: Aktywacja Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
Przede wszystkim uklon w strone "imperatora" BACY ktory stworzyl to cybernetyczne dzielo.(Grywasz jeszcze w kosza)
Z racji mojego (mam nadz. tymczas.) niezbyt stalego kontaktu z internetem ewentualnie prosze o kontakt na e-mail sebasterr@interia.pl
Pozdrowienia dla calej D klasy(Jarzab, Pelo, Olo i Cygan Gilala M.G.) i reszty.
Jesli ktos jest zainteresowany mam kontakt na Jasia, Ziola, Cukier (chyba jeszcze aktualny).
Do nastepnego
RIGEL
FERMOY 22.10.2004
_________________
Pozdro
Sebastian Rogacz r.1975
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adam Markiewicz
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 42
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 05 Lis 2004 08:32 am    Temat postu: witam panowie Odpowiedz z cytatem

witam panowie, kope lat. Dopiero dzisiaj dotarłem do tej strony. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Widze że pokój 108 dalej aktywny.

Pozdrawiam " Helena" Adam Markiewicz Klasa A
_________________
Helena rocznik 75 kl A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Olo75
Major
Major


Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 116
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 05 Lis 2004 02:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie przyjaciela pokoju 108 - Helenkę! A także rezydenta sławetnej 108-emki, współspacza Rigelka!!! Mnie osobiście bardzo cieszy Wasza obecność na stronce!!! Very Happy
Dobrze, są nowe-stare twarze - rocznik żyje! Piszcie, piszcie co u Was! Niech coś się dzieje!
Pozdrawiam
_________________
rocznik75, pokój 108, klasa D
MKS Kotwica Kołobrzeg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pellek
Major
Major


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: 100lica

PostWysłany: 05 Lis 2004 05:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szanownego Helenę, wysłałem adminowi zdjęcia z imprezki w 108, a Ty drogi kolego również gdzieś tam sie znajdujesz, więc niedługo zobaczysz swoję personę na tej stronie, pozdro
_________________
rocznik 75, klasa IV D. pok. 108
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BODO
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 06 Lis 2004
Posty: 42
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06 Lis 2004 05:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemano wszystkim!BARDZO FAJNIE że taka strona powstała-szacunek dla pomysłodawców. Mam nadzieje że mnie nie zapomnieliście-bodek (mała podpowiedż-Pomarański )klasa IV c pokój 106.widzę że chyba jestem jako pierwszy ze swojej klasy. pozdrowienia.jeszcze sie odezwię.






zmienił moderator.patrz regulamin

_________________
Bodek, matura 94, IV c pokój 106

Z kuli ziemskiej nas nie zepchną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 08 Lis 2004 07:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześc Bodo !!!! Trochę się już nie widzieliśmy! Wyślij mi swój numer wojskowy bo ten co mi dał Ewka jest nieaktualny. Próbowałem Cię namierzyć przed wakacjami. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BURTON
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 222
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 08 Lis 2004 08:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wszyscy wiedzą..............parę lat temu był na praktykach w Siedlcach Kaczor/chyba D klasa o ile dobrze pamiętam/Miałem zamiar oczywiście go odwiedzić i wypić na tą okoliczność parę piwek. Niestety, los chciał że do tego spotkania nigdy nie doszło. Został zabity nożem pod jedną z siedleckich dyskotek.
_________________
Burton r. 1975, matura 94, IVb, pokój 8,9,109
1%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Następny
Strona 2 z 75

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group