Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1979
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Ziółkowski
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 19
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 16 Maj 2007 07:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mieszkam sobie pod częstochową, jestem matematykiem, ucze w szkole na studiach i przez internet ogólnie zajmuję się nauką, mam zamiar robić niedługo doktorat!

pozdrawiam mistrzai krzycha fijałkowskiego!!!!!!!

nr tel 697326720
_________________
Ziółkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
MACIEK LEŚNIAK
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 17
Skąd: OPOLE

PostWysłany: 24 Cze 2007 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strzałka WSZYSTKIM
czy nie wiecie co się dzieje z WOLFEM, BUDZIKIEM, BLONDYNEM ?

POZDRAWIAM
_________________
ur 1978 HANS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MACIEK LEŚNIAK
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 16 Lis 2004
Posty: 17
Skąd: OPOLE

PostWysłany: 24 Cze 2007 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZIÓŁKO niedługo będę przelatywał przez częstochowę. spodziewaj się telefonu odemnie - spili byśmy jakiegoś kawczana.

POZDRAWIAM
_________________
ur 1978 HANS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin Ziółkowski
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 19
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Cze 2007 09:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie, tylko daj znac wczesniej bo troche w wakacje bede jeździł - odpoczywał!!

a propo z wolfem mam kontakt!
_________________
Ziółkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
kamil pańczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: częstochowa

PostWysłany: 12 Lip 2007 06:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich goraco.
W 2008 roku będzie 10 rocznica naszej matury. Spotkałem wiosną tego roku Ewkę Kaliszewską, która ma dość fajną propozycję na spotkanie rocznika 1979. To juz 10 lat minęło i fajnie by było sie spotkać. Tak więc trochę chęci a potem juz będzie tylko z górki.
Pozdrawiam
Kamil Pańczyk
Częstochowa
tel. 601 51 00 18[color=darkred]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamil pańczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: częstochowa

PostWysłany: 12 Lip 2007 06:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem najważniejszego. Chodziłem do klasy E pani Doroty Olenderek ( obecnie Kucharska), która nastepnie została połaczona z klasą D. Ciekawe kto mnie jeszcze pamięta ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin Ziółkowski
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 19
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 13 Lip 2007 10:16 am    Temat postu: spotkanie na 10 lecie matury Odpowiedz z cytatem

tez o tym myslałem, moze ludzie którzy oraganizowali zjazdy OLW nam troche pomoga, ale trzeba to juz ruszyc bo został rok czasu, gdyby cos mam pewna baze adresów z rocznika 1979 i naszych starszych kolegów i innych ludzi z którymi żyliśmy!!
_________________
Ziółkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
kamil pańczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: częstochowa

PostWysłany: 24 Lip 2007 05:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że jak na razie nie ma odzewu i kompletnie zadnego zainteresowania, poza Ziółkiem. Najwyraźniej na forum OLW wchodzi mało osób i informacje nie docierają do wszytskich zainteresowanych.Należałoby poszukać innego sposobu. Pomyślcie o tym !!![/color]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zbyh'u
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 02 Paź 2007 09:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil ja bardzo chętnie wezmę udział w zjeździe z OLW naszego rocznika. Ponadto mogę pomoc w akcji rozpowszechnienia info o zjeździe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
kamil pańczyk
Kapral
Kapral


Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 5
Skąd: częstochowa

PostWysłany: 02 Paź 2007 06:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no po trzech miesiącach wreszcie sie ktoś odezwła. Dzieki Zibi. Jak bedziemy sie do tego tak zabierac to może zbiezemy sie w 2010 roku. Jezlei jest nas juz trzech tzn. ja Zibi i Ziółek to moze zaczniemy działć. Myslę że moglibysmy zacząć od odtworzenia człnków naszego rocznika. Jezeli bedą trudnosci w odtowrzeniu danych adrsowych to ja moge sie podjąć tego tematu.. Myslę że każdy z nas ma kontakt z jakimiś osobami i po nitce do kłębka odtworzymy rocznik 1979.
No to jak nas jest juz trzech to zaczynajmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
łukasz mielcarski
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Turek

PostWysłany: 29 Gru 2007 04:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czołem:)
cholera:)super jest zacząć sobie przypominać niektóre osoby i zdarzenia:)
chodziłem do klasy B - ciekawe czy ktoś mnie skojarzy:)

pozdrawiam:)
_________________
lata lecą a ja to wciąż ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Marcin Ziółkowski
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 19
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 01 Sty 2008 01:14 pm    Temat postu: spotkanie rocznika 1979 moze czas zaczac cos robic! Odpowiedz z cytatem

no i mamy 2008 rok moze by cos juz pomyslec głębiej nad zjazdem , do odtwarzania listy moze sie przydac portal nasza klasa, tam sa aktualne miejsca zamieszkania!

co panstwo na to?
_________________
Ziółkowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Mar 2009 07:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie moi drodzy!!!! Doszły mię słuchy, że martwicie się co to będzie w sierpniu....
OTÓŻ OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, ŻE III-CI ZJAZD OCHOTNIKÓW WE ZŁOTYM POTOKU ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 22-23 SIERPNIA 2009 ROKU!!! OCZYWIŚCIE WSZYSCY CHĘTNI MOGĄ PRZYBYWAĆ JUŻ 21 SIERPNIA, ALBOWIEM POKOJE ZOSTAŁY ZAREZERWOWANE I OCZEKUJĄ SZANOWNYCH GOŚCI!!!!
To tyle w temacie... a teraz reszta jest w Waszych rękach. Potwierdzajcie swoje przybycie i dotrzymajcie słowa, bo wiecie, że nie ładnie jest robić kolegów w "wała", a jeśli mnie pamięć nie zmyla to kilku kolegów słowa nie dotrzymało... Ale furda tam, niech się nie boją tylko tego roku dotrą Powiadamiajcie się wzajemnie, namawiajcie i przybywajcie. A im nas więcej będzie tym lepiej
Jeśli chodzi o koszty, to mimo kryzysu nie przewiduję jakichś drastycznych podwyżek. Ceny noclegów są bez zmian (25 pln za łóżko) a jeśli chodzi o jadło to myślę, że uda się utrzymać ceny zeszłoroczne ( tak obiecała mi Pani Anitka )
I PRZYPOMINAM, ŻE IMPREZA NIE JEST TYLKO DLA ROCZNIKA 72' TYLKO DLA WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI OKAZJĘ WEJŚĆ W MURY SZACOWNEJ SZKOŁY!!!!
Tak więc, oczekujemy młodziaków i starszaków też
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 24 Mar 2010 03:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc stało się!!! W dniach 21-22.08.2010 odbędzie się jak zwykle spotkanie koleżeńskie OLW. Oczywiście w Złotym Potoku, oczywiście w Harcówce, oczywiście będzie ognisko integracyjne i bankiet. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się spotkać. Impreza nie jest skierowana tylko dla rocznika 72, ale do wszystkich!!!! Oczywiście Harcówka czeka na tych najniecierpliwszych i najwytrwalszych już od piątku 20.08 Impreza w tym roku będzie przebiegać wedle ustalonego już scenariusza. Piątek wieczór ognisko i luźne rozmowy przy herbacie , sobota wieczór od ok. 19 bankiet, powroty w niedzielę jak kto wstanie Koszt imprezy: nocleg w Harcówce 25 zł osoba/doba, pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Koszt sobotniego bankietu i niedzielnego śniadania będzie zbliżony do zeszłorocznego ( ok 130 pln). Jak zwykle Panowie i Panie działamy na zasadzie pełnego zaufania czyli: awizujesz się znaczy będziesz na 100%. Płatność jak zwykle na miejscu u Pani Anitki..
_________________
...lasciate ogni speranza, voi ch'entrate... - wiecie dlaczego....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group