Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowe kontakty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Morawski(Mors)
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 2

PostWysłany: 19 Maj 2005 10:49 am    Temat postu: Nowe kontakty Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem Wam powiedzieć, że mam kontakt z Baruchą i Grzędą naszymi wspaniałymi lekarzami. Mi o dziwo też udało się w końcu dokończyć te studia.
_________________
Rocznik 1970. Klasa D nr 13
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 19 Maj 2005 11:47 am    Temat postu: noe kontakty Odpowiedz z cytatem

dr druh Baruch i dr Ramzes no to Morsu medycznie się porobiło Smile
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 19 Maj 2005 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaś to powiadom ich o naszym spotkaniu może się załapią

Adam zaczynamy zbierać ludzi na 27 maja 2005 przyłącz się i działaj na tym podtemacie forum

Adam nie rób z siebie ostatniego h.......... jak nie dotrzymasz słowa nie odzywaj sie (przynajmnie do mnie) pozdrawiam Radek ( wydaje mi się czymś dziwnym, iż na posty odpowiada twoja konkubina)


3 w 1 zulus
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Krzysiek Szymański
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1

PostWysłany: 24 Maj 2005 07:02 pm    Temat postu: Zjazd pierwszego rocznika OLW LUBLIN Odpowiedz z cytatem

Cześć koledzy. Miło,że ktoś zdecydował sie na krok zorganizowania się po tylu latach. Nie wiem czy mnie pamięta jeszcze ktoś, ale był taki jeden z F klasy, z której niewielu zostało w armii. Mam nadzieję, że już wkrótce pogadamy i powspominamy stare dobre czasy. Szkoda tylko, że tych armat nie ma, ale możemy postrzelac z czegoś innego. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 24 Maj 2005 07:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzysiu a masz czas 27 maja około 12:00 aby być w lublinie. Z Warszawy oferuję podjazd
Radek
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 27 Gru 2005 09:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojawiają się nowe osoby na http://graduates.com/ss.asp?id=268251 ale szkoda , że tylko tam a poza tym to niektórzy tylko się rejestrują i nic dalej , ani fotki ani parę słów o sobie , co aktualnie robią ........ szkoda Crying or Very sad
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 28 Gru 2005 03:04 pm    Temat postu: Re: Zjazd pierwszego rocznika OLW LUBLIN Odpowiedz z cytatem

Krzysiek Szymański napisał:
Cześć koledzy. Miło,że ktoś zdecydował sie na krok zorganizowania się po tylu latach. Nie wiem czy mnie pamięta jeszcze ktoś, ale był taki jeden z F klasy, z której niewielu zostało w armii. Mam nadzieję, że już wkrótce pogadamy i powspominamy stare dobre czasy. Szkoda tylko, że tych armat nie ma, ale możemy postrzelac z czegoś innego. Laughing


No patrz - trafiłeś tu nawet bez mojego ponaglenia. Jakoś tam, gdzie się czasem widujemy - trudno mi Cię ścigać, żebyś tu zajrzał Smile
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 28 Gru 2005 03:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek Wieczorek napisał:
pojawiają się nowe osoby na http://graduates.com/ss.asp?id=268251 ale szkoda , że tylko tam a poza tym to niektórzy tylko się rejestrują i nic dalej , ani fotki ani parę słów o sobie , co aktualnie robią ........ szkoda Crying or Very sad


Wiesz - zwykle podają adresy mailowe, albo inne #GG, więc można ich zmoblizować Smile
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gregor90
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 94
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 28 Gru 2005 03:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radosław Marciniak napisał:
Krzysiu a masz czas 27 maja około 12:00 aby być w lublinie. Z Warszawy oferuję podjazd
Radek


ZTCW Krzyś jest w Kraśniku, więc do Lublina ma ok. 50 km.
_________________
Krzysiek "Gregor" Gregorczyk
rocznik'90 klasa d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group