Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Spotkanie 3 września 2005 Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Pukaluk
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 53
Skąd: Lublin

PostWysłany: 06 Cze 2005 12:43 pm    Temat postu: Re: spotkanie 3 września 2005 Lublin Odpowiedz z cytatem

Dobre mi przejęzyczenie!! Zgłaszam VETO!!
No, tak 15 lat temu to pewnie bym nie oponował
ale teraz: NEVER !!
Mam już 3 baby w domu i wystarczy !!

Marecki napisał:
Radziu co ty chcesz nasze żony odesłać do Pukluka??? Laughing

_________________
Piotrek Pukaluk (Pukluk) ; Matura '89, Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 06 Cze 2005 06:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy zdjęcia są piękne. Nadawajcie do pukluka jak najwięcej takich fotek. Ja z Dieslem wczoraj spędzieliśmy ok. 3 godzin i skanowaliśmy miejmy nadzieję że to wszystko doszło do Pukluka. Ja ze swojej strony już wysyłam kasę do niego niech tylko poda konto.
PS Paweł Wzór konspekt jest taki my, spotkanie byle gdzie ( do wyboru), wspomnienia, alkohol, kobiety (oczywiście dobrych obyczajów) śpiew i te sprawy (w piątek spotykam się z Dieslem ( prawie codziennie go widzę), Bobikien, Docentem vel porzeczkiem i Miśkiem) miejmy nadzieję że coś razem wykombinujemy
Tą wiadomość przesyłam na wszystkie podtematy nas dotyczące oraz do Pukluka aby podał nr konta.
Acha Diesel zaoferował wolne miejsce na serwerze firmy jego brata za parę minut to będę weryfikował i słał do Pukluka
Pozdrawiam Radek
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Piotr Podgajny
Major
Major


Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 154

PostWysłany: 06 Cze 2005 06:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oki, koniec żartów , robimy porzadna strone www, zrzuta bedzie na konto w Inteligo, które jeśli nie macie nic przeciw założe w tym tygodniu . Pukluk będziesz upoważniony i Ty Radziu np.
Ja deklaruje 10 zł na stronkę , jeśli ktos z Was jest zdecydowany , niech sie deklaruje . Bedziemy miec własną strone i forum i już !
Panowie jako że jest nas cora więcej szanse na całkiem spory zlot sa bardzo realne . W takim razie sprawdzę ile by nas to kosztowało .
Jeszcze jedno , Ci z Was którzy deklaruja udział a sa spoza Lublina niech pisza czy chcą nocleg . Będzie możliwość noclegu . Lokal będzie miał na górze część hotelową .Obsługa zaprawiona w boju - bawi sie w tym lokalu o wdzięcznej nazwie " BOSMAN " przeważnie kadra a właścicielem jest koleżanka mojego kuzyna.
_________________
Piotr "Pączek " Podgajny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 06 Cze 2005 07:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra ślę jeszcze raz bo nie doszło. Ja i Diesel już mówimy że co miesiąc prześlemy przynajmniej po 10 zł. A reszta chłopaków pewnie też. Jak już z Puklukiem gadaliśmy Diesel załatwia miejsce na serwrze chodzi o załatwienie tylko dobrej domeny np/ OLW Lublin.com.pl. Nie mniej jednak w piątek mam się spotkać z: Miśkiem ( Michałek Kacprzyckim), Bobiliem (Robrtem Durańskim), Docentem (Pawłem Porzerzyńskim) i Dieslem. Napewno coś tam uchwalimy i w sobotę wam prześlemy
Acha mam od nich dostać trochę zdjęć to z Dieslem porobimy trochę skanów
Pozdrawiam Radek
Odzywajcie się
Pamiętajcie OLW, Dziewczyny, szlify oficerskie, alkohol i te sprawy
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 06 Cze 2005 07:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też się dokładam Smile
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marecki
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 306
Skąd: Puławy

PostWysłany: 06 Cze 2005 09:12 pm    Temat postu: spotkanie 3 września 2005 Lublin Odpowiedz z cytatem

spoko ja tez dorzucam, zresztą myślę że po te parę złoty każdy się zrzuci, przecież nie jest to wielki pieniądz(chociaż różnie w życiu bywa) ale myślę że spokojnie stronkę opłacimy
_________________
Marecki klasa E matura 89 Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paweł BARUCHA
Major
Major


Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 112

PostWysłany: 06 Cze 2005 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE CHCE MI SIĘ DWA RAZY PISAĆ, A TO JUż PORUSZONO W INNYM WĄTKU, GDZIE SIĘ WYPOWIEDZIAłEM, WIĘC WKLEJAM I TU , BY NIKT NIE MAIł WĄTPLIWOŚCI, żE DORZUCĘ.

CYT:
Ja rzuciłem temat opłat jako pierwszy (po Pukluku, który napisał o problemach w e-meil'u do mnie), więc oczywiście wchodzę w to na 100%. Zakładajcie konto, wysyłam ile trzeba - całą dychę albo i więcej
Jak nas będzie wielu to zapłacimy za 100 lat do przodu
Rachunek prosty 100 lat x 100 zł/rok = 10 000zł.
Co nie stać nas, chłopaków po OLW
OK, wywaliłem browarka i wesoło od razu - na poważnie - kasę wysyłam jak tylko założycie konto.
KONIEC CYT.

Radosław Marciniak napisał:
.....Jak już z Puklukiem gadaliśmy Diesel załatwia miejsce na serwrze chodzi o załatwienie tylko dobrej domeny np/ OLW Lublin.com.pl. ....


Myślę, że domena taka nie jest zajęta, a wg mnie to co proponujecie byłoby extra.
Trzymam kciuki.
Pozdrawiam

Jeszcze a propos zjazdu - przeglądnąłem sobie forum "częstochowskiego" i ich komentarze o zjeździe - warto przeczytać.

3 w 1 Zulus
_________________
Matura '89, LUBLIN ; Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 07 Cze 2005 04:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy te spotkanie 3 września może się okazać tylko wstępem do "Ogólnoświatowego zajzdy kombatantów i weteranów ( możemy się domagać odszkodowania od Rządu Rzeczpospolitej Polskiej za prześladowania komunistyczne prawda Paweł) Ogólnokształcącego Liceum Wojskowego w Lublinie". Tak naprawdę mówiąc ja też realnie nie wierzę w ten termin alejak się spotkamy pierwszy raz to dale będzie leciało z górki tj. coraz więcej informacji i kontaktów. Zaczeliśmy 27 maja 2005r. i było nas 9 sztuk. Jeżeli 03 września 2005r. będzie nas 10 sztuk to już jest sukces mam nadzieję że przyznasz mi rację. Więc starajmy się spotkać poświęcając na ten cel nawet sprawy, które mogą poczekać jeden dzień.
Pozdrawiam Radek

Moi drodzy Bracia Broni! Jest już link na stronie głównej OLW Częstochowa na naszą narazie małą strnkę. W tej chwili trwają ostatnie ustalenia techniczne abyśmy mogli wejść na dużo większy serwer z możliwością stworzenia własnego forum. Wysyłam tą wiadomość na wszystkie tematy związane z rocznikiem 1985-1989.
Może ktoś z WAT-u nam pomoże(-). Czekamy
Pozdrawiam Radek

Niestety nie udało załatwić się nowego serwera na piątek. Rozmowy będą trwały i miejmy nadzieję że od wtorku lu środy będziemy mogli coś nowego zrobić ( od dzisiaj do niedzieli Pukluk jest na urlopie). Nie mniej jednak cały czas nadawajcie namiry ma chłopaków z naszego rocznika na stronie http://olwlublin.webpark.pl i niech się logują także na stronie http://graduates.com/ys.asp?sy=1989&si=268251

3 w 1 Zulus

Czytajcie regulamin
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Piotr Pukaluk
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 53
Skąd: Lublin

PostWysłany: 11 Cze 2005 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na urlopie ale patrzę co się dzieje.
Dystrybucja adresu na wyszukiwarkach dała pierwsze rezultaty.

Jesteśmy pierwsi na google.pl Very Happy
przy wyszukiwaniu: olw lublin.
Działąją również frazy typu: podgajny piotr olw
_________________
Piotrek Pukaluk (Pukluk) ; Matura '89, Klasa "D"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 11 Cze 2005 09:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem u matki zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego 1985/1986. Są trochę niewyraźne ale i tak wpadnę z nimi do Diesla i zeskanujemy je. Najważniejsze że coś takiego znajdzie się na naszej stronie. Może uda się wyostrzyć w jakimś programie do obróbki zdjęć.
Pozdrawiam
Acha w piątek 10 czerwca 2005 spotkała się ekipa z którą załapałem kontakt tj.
Bobik, Misiek Docent, Diesel, i ja Gluś. Było fajnie nawaliliśmy się jak ruskie plecaki i postanowiliśmy, że jeżeli spotkamy się w dużo wiekszym gronie to postaramy się założyć stowarzyszenie pod nazwą " Stowarzyszenie absolwentów OLW poszkodowanych przez komunistyczny rezim totalitarny i będziemy się ubiegać o uprawnienia kombatanckie Fajne co nie
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Tomek Wieczorek
Major
Major


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 176
Skąd: Otwock

PostWysłany: 12 Cze 2005 07:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to faktycznie musiało byc ostro Wink
_________________
OLW Lublin 85 - 89 Smile klasa A

http://graduates.com/ss.asp?id=268251

jestem na https://www.facebook.com/ Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotr Pukaluk
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 53
Skąd: Lublin

PostWysłany: 13 Cze 2005 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki poszaleli a nie dali żadnego cynku!!

Może ktoś zauważył, może nie, że nastąpuje przekierowanie
z serwera webparku na nask Swidnik. Nazywa się to głupio:
http://nask.swidnik.pl/~pukaluk/
ale mamy tam nieograniczone zasoby. Oczywiście adres
http://olwlublin.webpark.pl działa, szczególnie że "widzą" już go wyszukiwarki. Teraz można "na spokojnie" zająć się wykupieniem prawdziwej domeny.
Nie skorzystałem z serwera zaproponowanego przez Mirka Sugiera,
gdyż admin PSD nie chciał udostępnić FTP a bez tego aktualizacja danych na stronie byłaby bardzo "upierdliwa" (mailem)!!

PS. Popieram Zulusa !!
Zostańmy na tym jedynym temacie.
Ciągniemy temat w 4 miejscach i niekiedy trudno połapać się o co chodzi
_________________
Piotrek Pukaluk (Pukluk) ; Matura '89, Klasa "D"


Ostatnio zmieniony przez Piotr Pukaluk dnia 15 Cze 2005 09:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 13 Cze 2005 04:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za zrozumienie Laughing Laughing
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Radosław Marciniak
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 311
Skąd: Warszawa/Pruszków

PostWysłany: 13 Cze 2005 05:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Moderatora Zulusa. A może by tak zrobić przeniesienia z tematów pokrewnych na tema t główny. Nie wiem czy to jest wykonalne ale napewno oczyściło by nasze forum dyskusyjne.
Pozdrawiam Radek Embarassed
_________________
Matura 1989 klasa D Lublin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
zulus
Pułkownik
Pułkownik


Dołączył: 24 Paź 2004
Posty: 718
Skąd: OLW LUBLIN

PostWysłany: 13 Cze 2005 05:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin myśli nad tym problemem, który mu zgłosiłemjuż jakiś czas temu. Przenosiny do nowego tematu nie stanowią problemu, jednak do istniejącego już tak. Więc musimy trzymać się tamatu a jak nie to ja w drastycznych sytuacjach będę po prostu wycinał posty. Taki Life Wink
_________________
Zulus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Rocznik 1985-1989 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group