Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
PO ZJEŹDZIE
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 05 Cze 2005 02:21 pm    Temat postu: PO ZJEŹDZIE Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszytkim za przybycie na Zjazd.

Administratorzy biorą tydzień urlopu.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 05 Cze 2005 06:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beneś Joanna
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 33

PostWysłany: 05 Cze 2005 06:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak inni, ale ja wyrażam zgode żebyście ździebko odpoczeli:P...i nabierali sił do organizacji zjazdu na 20 lecie:)..a tak na serio, wielkie dzięki za to że ta impreza się odbyła..pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marzena L.
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 19 Sty 2005
Posty: 2

PostWysłany: 06 Cze 2005 04:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W imieniu nauczycieli OLW obecnych na zjeździe, dziękuję oranizatorom za świetnie przygotowaną imprezę Very Happy .
Pozdrawiam wszystkich uczestników zjazdu,
Marzena Litke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andżelika
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 74
Skąd: konopiska

PostWysłany: 06 Cze 2005 05:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...naprawde WIELKIE DZIEKI DLA ORGANIZATORÓW impreza była naprawde udana i oby udało sie to kiedyś powtórzyć w jeszcze wiekszym gronie Very Happy


pozdrawiam

IKA matura'95 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JKonrad
Kapral
Kapral


Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: 06 Cze 2005 05:41 pm    Temat postu: Zjazd Odpowiedz z cytatem

Czapki z głów i szacuneczek dla organizatorów. Może następny zjazd za rok??? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
batek
Sierżant
Sierżant


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 21
Skąd: Braniewo

PostWysłany: 06 Cze 2005 06:15 pm    Temat postu: wrażenia i wspomnienia Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za tak wspaniałą imprezę. Dziękuję Arturowi za ciepłe przyjęcie mnie do swego gniazdka i ugoszczenie. Dziękuję Ewci za tak wspaniałą współpracę z Artem i zorganizowaniem zjazdu. (ukłony dla Bacy i Szczepana). Oczywiście powróciły wspomnienia, z lat dla mnie najciekawszych (studia nie były tak ciekawe jak ten okres). Zadeklarowałem oczywiście, że zjazd taki powinien odbyć się za max. 5 lat. Jednak powiem szczerze, że nie miałbym nic przeciwko temu aby jeździć na taką imprezkę raz do roku - serialnie, a czemuby nie zorganizować zlotu jako obchodu zakończenia funkcjonowania OLW w roku 1995 ... co myślisz o tym Art Question Question Question Pozdrawiam serdeczenie wszystkich, szczególnie klasę D matura '95, dziękuje Wam, że przyjechaliście i uraczyliście mnie i innych swym towarzystwem. (jednak nie wszyscy się mocno zmienili, pomijając wygląd..... Wink ) Mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiam jeszcze raz - batman !!! Wiwat Depeche Mode Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
urbi
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 10
Skąd: łochowo k. bydgoszczy

PostWysłany: 06 Cze 2005 07:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.... a tak właściwie to o której się skończyło????
Cholera jakoś nie pamiętam. HYHY
A tak na poważnie to serdeczne dzięki organizatorom za fantastyczną impreze, dzięki uczestnikom za przybycie i zajebistą zabawe - głosu do dzisiaj nie mam hyhy.
"To się pamięta latami..."
"Za młodu porwani" z całej Polski i zagrabanicy łączcie się.
Pozdrawiam
Fazy 88-92 "E"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 06 Cze 2005 08:19 pm    Temat postu: pozdrawiam Odpowiedz z cytatem

Fazi pozdrawiam ja zmyłem się ok 5 a wytrwali zostali do 7
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pellek
Major
Major


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: 100lica

PostWysłany: 06 Cze 2005 08:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieeeeeelka IMPREZA, wzór - konspekt, nawet pogodę organizatorzy załatwili, w związku z tym, że wszyscy poprzednicy powiedzieli w temacie podziękowań dla organizatorów i uczstników prawie wszystko, ja dodam tylko, że najwiekszym podziękowaniem i satysfakcją dla organizatorów powinien być ten cudowny obraz uśmiechnietych, zadowolonych, nauczycieli i absolwentów oddających się beztroskiej i szalonej zabawie w swoim towarzystwie,
organizatorzy powinni zając się tym zawodowo, profesjonalnie już było Exclamation
P.S. szczególne podziękowannia dla pewnej Osoby, która cudownie "zDOMINOwała" mnie w ten weekend
P.S.2 Rzepa jest thebeściak Exclamation
P.S. Zioło: nastawiłem sobie alarm na 23:30, tfu, tfu, HW....... Wink
_________________
rocznik 75, klasa IV D. pok. 108
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bobo
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 38
Skąd: gliwice

PostWysłany: 06 Cze 2005 08:27 pm    Temat postu: PODZIĘKOWANIA Odpowiedz z cytatem

SORY SKLEROZA BARDZO DZIĘKUJE ORGANIZATOROM ZA WSZYSTKO SZCZEGÓLNIE ZA IMPREZE BYłO SUPER MUSIMY TO ZROBIĆ JESZCZE RAZ
_________________
bobo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pellek
Major
Major


Dołączył: 29 Wrz 2004
Posty: 118
Skąd: 100lica

PostWysłany: 06 Cze 2005 08:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,2747472.html
Małe co nie co z naszym Adminem
A może partia OLW, rozgłos w prasie już jest, jest paru leaderów, ludzi do obsady stanowisk po wygranych wyborach też nie zabraknie, pierwsza ustawa to reaktywacja OLW Question
co do stanowisk to parę pomysłów już mam, ale w związku z perfekcyjną organizacją i zaangażowaniem proponuję Artura na ministra infrastruktury ,- tysiące kilometrów autostrad już w przyszym roku - przemyślcie to i prosze o propozycje następnych kandydatur Arrow Rzepa na prezydenta Question Zioło szef resortu MSWiA Question
_________________
rocznik 75, klasa IV D. pok. 108
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rzepa
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 94
Skąd: Wiedeń

PostWysłany: 07 Cze 2005 04:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszamy ARTURA NAPOLEONEM OLW !!!!


DZĘKI WIELKIE, BRAK SłÓW BY WYRAZIĆ TO CO SIĘ DZIAłO !!!!
Takich LUDZI jak ADMIN ,EWA , BACA i SZCZEPAN ta szkola i my potrzebowalismy, sory jasli opuscilem kogos Embarassed
POZDRO
_________________
Maiusz RZEPECKI rok74
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafał Radom
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 202
Skąd: Radom

PostWysłany: 07 Cze 2005 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako przyszły szef MSWiA mianuję Bacę na Komendanta Głównego Policji !!! A teraz poważnie zlot był super, może dałoby się zrobić jakąś cykliczną imprezę tzn. jeden raz w roku, może być 4 czerwca. Zapewniam, że w przyszłym roku będzie NAS o wiele więcej osób, gdyż chłopaki wrócą z tego p........ Iraku. Pozdrawiam wszystkich obecnych, życzę powodzenia i do rychłego zobaczenia Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Domina
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 24 Lut 2005
Posty: 13
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 07 Cze 2005 11:57 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie fakt, że Rafał z Radomia uznał, że impreza była super, mimo chwilowego poczucia niedosytu Very Happy
Powiem Wam, iz owa impreza jeszcze bardziej skonsolidowała mnie z historycznym OLW Cz-wa i nie wiedzieć czemu (to kokieteria!) oczekuję na ponowny przyjazd do Miasta Świętej WieżySmile
P.S. Pelloy... promienny uśmiech w Twoją stronę, w końcu, to za Twoją namową... Laughing
P.S2 Rzepa - na pewno pojawiła się "das geistige Band" Wink
P.S3 Mam przecudownego brata!Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fero
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 18 Wrz 2004
Posty: 29
Skąd: Opoczno

PostWysłany: 07 Cze 2005 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę złożyć wyrazy uszanowania dla poświęcenia czasu i sił przez oraganizatorów wspaniałego zjazdu:Ewie, Arturowi, Konradowi i innym. Było super, zabawa przednia. Miło było spotkać kolegów i koleżanki po tylu latach, nawiązać od nowa kontakty.Masz rację Batman niektórzy nic się nie zmienili ... myślę, że chodzi nam o te same osoby. Very Happy Very Happy Very Happy
Do zobaczenia.
_________________
Kamil Ferensztajn "FERO"
Matura 1995, kl.IV D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group