Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1972
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 189, 190, 191  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gajzner Grzegorz (gazior)
Starszy Kapral
Starszy Kapral


Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 12
Skąd: piaseczno

PostWysłany: 30 Lis 2004 08:35 pm    Temat postu: jeden z 1972 Odpowiedz z cytatem

cześć striptiser!
co porabiasz bo ja siedzę w warszawie na AON, zdawałes w 2000 coś ci nie poszło w elblągu? mój adres gajznerg@wp.pl
pozdrawiam cały rocznik 1972
gazior
_________________
rocznik 1972, matura 91, klasa B
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SłONIU
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 49
Skąd: MYSZKóW/Portlaoise(Irlandia)

PostWysłany: 10 Sty 2005 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć chłopaki.Jeśli chcecie mam namiar na Darka Tomzika ps.Apacz.Pracuje w KRP Myszków.Pozdrawiam.Słoniu-Matura93 kl.E Cool Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 09 Lut 2005 08:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po spotkaniu, które odbyło się 8 lutego (czytaj: www.olw.prv.pl) stwierdziliśmy, iż istnieje możliwość powiadomienia wszystkich absolwentów waszego rocznika. Ze względu na ochronę danych osobowych nie jest możliwe uzyskanie adresów domowych uczniów, ale szkoła obiecała wysłać listy z informacją jeśli dostarczymy koperty ze znaczkami pocztowymi.
Na ukończeniu mamy już ogólny list, który będzie przesyłany na adresy domowe z czasów OLW.

I teraz jest problem. Koszt wysyłki tej korespondencji (znaczek, koperta, list) to ok. 200-250zł na cały rocznik. Jeśli rocznik jest zainteresowany tą formą powiadomienia o zjeździe pieniądze te muszą się już teraz znaleźć na naszym koncie, które jest już założone specjalnie na cel zjazdu.

Teraz decyzja należy do was samych. Jeśli liczba uczestników danego rocznika będzie conajmniej minimalna, pieniądze te zostaną zwrócone osobie(ą), które zainwestowały. Może firma któregoś z kolegów chciałaby przysponsorować koperty i znaczki pocztowe (można je przesłać pocztą)?
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mały
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: 19 Lut 2005 06:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć CHłOPAKI
FAJNIE żE COS BEDZIEMY TWORZYĆ .NARAZIE WIDZĘ żE KLASA "d" JEST AKTYWNA , ALE I "C" JUZ BEDZIE

FAJNIE żE MOZNA SIĘ PRZEZ TO FORUM POłAPAĆ .NAPEWNO BEDZIE NAS WIĘCEJ. JA SłUżĘ W GIZYCKU , OD NAS NIE MA TU NIKOGO
POZDROWIENIA
MAłY - MAREK GROCHOWSKI


2 w 1 moderator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SłONIU
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 49
Skąd: MYSZKóW/Portlaoise(Irlandia)

PostWysłany: 20 Lut 2005 02:35 am    Temat postu: rocznik 1972 Odpowiedz z cytatem

Cześć Mały!!! Pamiętasz mnie jeszcze?Grzechem byłoby nie!!!!Pozdrówka.Co się dzieje z kolegą "Odcinkiem" z Odcinka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mały
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: 20 Lut 2005 08:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne że pamietam . kogo jak kogo ale Ciebie w całej okazałości.Jezy jest w 25 Kawaleri ostatnio nawet odwiedził Irak .Lubi wycieczki di ciepłych krajów.POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dyzio
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 21 Lut 2005 11:53 pm    Temat postu: Rocznik 1972 Odpowiedz z cytatem

Cześć Mały,pozdrowienia ze Szczecina .Czy masz jakiś kontakt z z kol. Kubiakiem z Kalisza?Pozdrowienia dla Norberta z Gorzowa - z tego miasta pochodzi moja żona. Pozdrawiam również mojego kolegę z pokoju (10)Grzegorza Sznajdera.
Dyzio (Rafał Jędrzejczyk)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
mały
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy


Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 3

PostWysłany: 23 Lut 2005 06:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć Dyzio .POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE .napisz co tam u Ciebie .Nara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robert żak
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 1

PostWysłany: 28 Lut 2005 08:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert żak-pozdrawiam wszystkich z rocznika 1972
Poszukuje kontaktow z klsay D.O stronie dowiedzialem kilka dni temu od Szczepana Chrzaszcza,wiec moze ktos sie jeszcze odezwie.
Maksym kajdan-czy jestes jescze na Slasku w jednostce razem z Miskiem a oze razem z Walczacym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krzysztof Ziemba
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 1
Skąd: łódź

PostWysłany: 01 Kwi 2005 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich z rocznika 1972, matura 1991, byłem w klasie a, Krzysztof Ziemba, ps. BOLO jeśli ktoś pamięta, szukam kontaktu z ludźmi z A klasy i z iinych też , pozdrawiam, mam kontakt z Mariuszem Rajskim
_________________
byłem uczniem OLW w CZ-wie , rocznik 1991-matura
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Roman Przepióra
Szeregowy
Szeregowy


Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 1
Skąd: Świętoszów

PostWysłany: 15 Kwi 2005 09:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ GRZECHU SZNAJDER MAM NADZIEJE, żE PAMIĘTASZ "MAłEGO" Z POKOJU NA PRZECIWKO, JESTEM TERAZ W ŚWIĘTOSZOWIE MAM NADZIEJE, żE SIĘ SPOTKAMY W CZERWCU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paweł klekotka
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 302
Skąd: Opole

PostWysłany: 16 Kwi 2005 09:54 am    Temat postu: rocznik 1972 Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim z roku 72' , tu Paweł Klekotka - Sznajder odezwij się bo kopę lat się nie widzieliśmy.Możliwe że spotkamy się na zjeździe.Mały w Giżycku jest Kembrowski przez niego mam kontakt na AON na zaocznych. Pozdrowienia dla wszystkich.Włodek odezwij się.ćześć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
paweł klekotka
Podpułkownik
Podpułkownik


Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 302
Skąd: Opole

PostWysłany: 16 Kwi 2005 10:00 am    Temat postu: rocznik 1972 Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz Klekot- byłem w klasie "C" u Joanny Mażniewskiej , może macie wiadomości co u Adama Świerczyńskiego "Świerszcza" od szkoły nie miałem wieści.Dyzio też daj znać. Zostawiam adres Pawe72@tlen.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Sergiusz
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1240
Skąd: Łódź

PostWysłany: 21 Kwi 2005 02:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim kolegom z najlepszego z najlepszych rocznika -matura 1991. Wczoraj dowiedziałem sę, że taka strona wogóle istnieje. Mam kontakt z Pawłem Antysem , Jarkiem Ziembą i Mariuszem Jędrychą oraz Sebastianem Królem. Od ostatniego Zjazdu upłynęło prawie 4 lata, więc czerwcowa imprezka wydaje się być dobrym pomysłem. Smile
_________________
matura 1991, klasa D, pokój 110


Ostatnio zmieniony przez Sergiusz dnia 09 Sty 2019 04:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Achom
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży


Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 46
Skąd: Albertów

PostWysłany: 26 Kwi 2005 04:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O stronce dowiedziałem się dzisiaj (dokładnie 15 min. temu) i od razu zabieram się do szukania kolegów z rocznika 72 a w szczególności z klasy b (od profesora Dariusza Sołtysiaka, o ile dobrze pamiętam). Obecnie mam kontakt tylko z Sebastianem Klimasem. Irek Szymocha ksywka ACHOMYSZ lub ACHOM. Narka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 189, 190, 191  Następny
Strona 2 z 191

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group