Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
forum

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Cze 2005 09:31 pm    Temat postu: forum Odpowiedz z cytatem

No wszystko fajnie i tak dalej. Nie byłem na zjeździe ponieważ tak już w życiu jest, że nie można mieć wszystkiego. Mam jednak zapytanie: czemu nie można wejść na forum dla tych którzy uczestniczyli w zjeździe? Odbieram to jako dyskryminację. Są tam jakieś ogromne tajemnice czy chodzi o te 150 PLN, które trzeba było wpłacić na spotkanie. Trochę tego nie rozumiem. Niech mnie ktoś "oświeci". Niby strona stworzona dla nas a jednak nie dla wszystkich. Ma być to rodzaj pokuty, czy są wśród nas "równi i równiejsi"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Cze 2005 09:52 pm    Temat postu: Re: forum Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:
No wszystko fajnie i tak dalej. Nie byłem na zjeździe ponieważ tak już w życiu jest, że nie można mieć wszystkiego. Mam jednak zapytanie: czemu nie można wejść na forum dla tych którzy uczestniczyli w zjeździe? Odbieram to jako dyskryminację. Są tam jakieś ogromne tajemnice czy chodzi o te 150 PLN, które trzeba było wpłacić na spotkanie. Trochę tego nie rozumiem. Niech mnie ktoś "oświeci". Niby strona stworzona dla nas a jednak nie dla wszystkich. Ma być to rodzaj pokuty, czy są wśród nas "równi i równiejsi"?


Dobre pytanie, bardzo dobre.
Odpowiem Ci najlepiej jak potrafię.
Powodów jest kilka i nie chodzi o te 150 zł.
1. Na forum tym jest pełne wyliczenie pieniędzy, włącznie ze skanami rachunków za co i gdzie płąciliśmy.
2. Na forum tym jest cała historia rachunku bankowego, które zostało założone na potrzeby zjazdu.
3. Na forum tym jest pełna lista uczestników, która była aktualizowana 2 razy dziennie. Znając mentalność Polaka ... zawsze czeka on do końca ogladając się na innych czy też postąpią tak jak on. Oczywiście listy mogłoby nie być wcale, ale jeśli już ktoś został uczestnikiem zjazdu miał możliwość sprawdzić czy na liście są już jego koledzy i sam ich namówić na Zjazd. Nam w pewnym momencie już nie wypadało prosić się o to, choć do końca była nerwówka czy starczy pięniędzy na to na co daliśmy zaliczki. Całe szczęście się udało.
4. Na forum tym jest poruszona kwestia organizacyjna, która była przesłana tylko dla uczestników zjazdu, gdyż jak pewnie czytałeś już na forum, pewne grupy próbowały zbojkotować a inne zbojkotowały Zjazd.
5. Na forum można było przeprowadzić luźne nie do końca cenzurowane rozmowy na temat tego jak będziemy się bawili na ZJeździe.

Myślę, że udzieliłem wyczerpujęcej odpowiedzi na Twoje pytanie, a na dowód tego, że nie ma tam aż tak wielkich tajemnic możesz sobie pczytać to forum od teraz.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 08 Cze 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo Smile Wiesz, robiłem zjazd rocznika 72' cztery lata temu który odbył się z wielkim hukiem! Też borykaliśmy się z pewnymi problemami co Ty tylko pewnie w mniejszej skali. Masz rację że ludziska czekają na ostatnią chwilę ale to trzeba wkalkulować w ryzyko takiego przedsięwzięcia.
Widziałem że mieliście kłopoty z aktualizacją bazy danych osobowych. Jak kiedyś będziesz potrzebował odnaleźć ludzi to daj znać. Wszystko można załatwić w tym kraju choć nie koniecznie oficjalnie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> II Zjazd Absolwentów OLW - 4 czerwiec 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group