Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy to jest forum?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Zmywak
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 10 Cze 2005 08:46 pm    Temat postu: Czy to jest forum? Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie "Baca"
Pragnę Pana poinformować, że forum służy do wymiany poglądów, polemiki, sporów itp. itd. Odnoszę jednak wrażenie, że jeśli się mylę to bardzo Pana przepraszam, ale nie rozumie Pan istoty powyższego. Jednocześnie odnoszę wrażenie, że instytucja cenzury oraz nadmierna gorliwość jest jkąś formą kompleksu. Nie rozumiem czemu zablokował Pan dyskusję, która nikomu nie przeszkadzała, była prowadzona w przyzwoitym tonie, nie było wulgaryzmów, besztania ani nawet odrobiny niechęci. Proszę bardzo Pana o wyjaśnienia. Dochdzę jednak do smutnego wniosku, oczywiście może się Pan nie zgadzać (pewnie sie Pan obrazi i zablokuje mi dostęp do forum, usunie posta ale w imię prawdy warto), żeś pan zasmakował w władzy jaką Panu daje administrowanie i dopuszczanie do dyskusji tematów "poprawnie politycznych" lub takich które się Panu podobają. Przykre to tym bardziej, że blokuje Pan nieco starszych kolegów, którzy miło spędzają czas na rozmowach i ani im w głowie jakieś przepychanki i utarczki słowne. No cóż, kończę i mam nadzieję, że zastanowi się Pan nad następnymi nierozważnymi posunięciami.
PS Przepraszam, ze się ośmielam spytać, ale proszę dać mi odpowiedź czy strona i forum stworzone zostały ku zadowoleniu twórców czy raczej użytkowników, byłych uczniów, absolwentów OLW?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 11 Cze 2005 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wzruszyła mnie Twoja historia Crying or Very sad
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marek Polus
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 94
Skąd: Piastów

PostWysłany: 11 Cze 2005 01:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BACA uważam że wykazałeś się pełną ignorancją i nadużyłeś swoich uprawnień.
_________________
Matura 1990
Klasa B Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
andżelika
Podporucznik
Podporucznik


Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 74
Skąd: konopiska

PostWysłany: 11 Cze 2005 05:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, pewnie wtrącam sie tam gdzie nie powinnam, ale skad ten sarkazm Question Wiekszosc z nas jeszcze niedawno bawiła sie wspólnie na zjezdzie, wiec po co psuc ten klimat którym niektorzy jeszcze zyją do dzis Question


pozdrawiam

IKA matura'95 kl.F
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 11 Cze 2005 07:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek Polus napisał:
BACA uważam że wykazałeś się pełną ignorancją i nadużyłeś swoich uprawnień.


w pierwszej części Twojej wypowiedzi zgadzam się z Tobą w 100 % taką miałem intencje, natomiast w pozostałej nie. Posiadam uprawnienia na tym forum lecz nie jest to władza, która mnie bawi tak jak sądzi autor tego tematu. Poprzedni temat autorstwa tego użytkownika zamknąłem gdyż nie tylko miom zdaniem prowadził do otwartej kłótni. Jeśli ktoś nie może, zrozumieć, że nie ma dostepu do wszystkich tematów to już jego problem, nie mój. Jesli ktoś nie zna regulaminu i zasad niech go przeczyta. Dziwne, jest dla mnie, że ktoś loguje się i stara się zasiać ziarno niezgody wśród nas licytując, który zjazd był lepszy czy gorszy.

ps. praktycznie na każdym forum moderatorzy są kością niezgody. Tak już bywa. Pozdrawiam znajomych królika Laughing

zapraszam do dyskusji na GG lub PW
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Cze 2005 06:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zapraszam do dyskusji na GG lub PW

tak, to jest dobry pomysł, rozwiąrzcie problem poza Forum.

Na temat Forum Uczestników Zjazdu wypowiedziałem się obszernie w temacie: http://olw.iserv.pl/forum/viewtopic.php?p=6298#6298 i na tym powinna dyskusja się zakończyć.
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Cze 2005 07:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie dopatrzył się Pan tam licytacji co do tego który zjazd był lepszy. Zaiste, przenikliwość godna czekisty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Cze 2005 07:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:
A gdzie dopatrzył się Pan tam licytacji co do tego który zjazd był lepszy. Zaiste, przenikliwość godna czekisty Smile


Rozumiem, że to pytanie do Bacy ?
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Artur Obstój
Generał Brygady
Generał Brygady


Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 1011
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Cze 2005 07:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze do Pana Bacy. A tak na marginesie, zeby była jasność. Jestem pełen uznania i szacunku dla całej tytanicznej pracy i trudu który włożyliście powstanie wspaniałej strony, oraz w zorganizowanie zjazdu. Dla wielu zapewne było to przeżycie o którym będą wspominać latami. żałuję że nie dopisał mój rocznik 72. Jestem przekonany, że absencja spowodowana była tym, że widzieliśmy się cztery lata temu i nie czuliśmy silnej potrzeby kontaktu. Wiem z rozmów z moimi kolegami, że takie spotkania mają sens co pięć, dziesięć lat bo w takim okresie czasu dokonuje się wiele zmian i jest się czym pochwalić. No to tyle, i jeszcze raz przepraszam tych którzy poczuli się obrażeni.

Z wyrazami szacunku
Artur Obstój
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
depesz_1975
Major
Major


Dołączył: 09 Wrz 2004
Posty: 131
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: 12 Cze 2005 07:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur proponuję założyć temat w stylu - "gorzkie żale", co to Nam da ? Ano ci, którzy będą takowe mieli będą sie tam uzewnętrzniać, zdecydowana większość gwarantuje zaglądać tam nie będzie, wszystkie posty, w ww. stylu napisane w innym niż ww. temat, polecą w kosmos bez tłumaczenia (tak proponuję). Oszczędzi Wam to pracy a i co niektórzy do woli będą mogli sobie pisać, pisać ... i pisać.

O ile przy tej liczbie zarejestrowanych osób, pozwolić sobie można na cierpliwość, to gdyby Nas było x 100, to gwarantuję Ci, że bez banów by się nie obeszło, a poniektórzy często musieliby proxy zmieniać, aby sobie poczytać.
_________________
Pozdrawiam wszystkich

rocznik 1975, pokój 109, matura .. chh dawno Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Marszałek
Marszałek


Dołączył: 17 Sie 2004
Posty: 680
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 12 Cze 2005 08:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

depesz_1975 napisał:
Artur proponuję założyć temat w stylu - "gorzkie żale", co to Nam da ?


Zakładaj .....
_________________
Artur G. ur. 1976, matura 1995, klasa D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BACA
Generał - Moderator
Generał - Moderator


Dołączył: 20 Sie 2004
Posty: 261

PostWysłany: 13 Cze 2005 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artur Obstój napisał:
Zaiste, przenikliwość godna czekisty Smile


ale prawa do obrażania mojej osoby nie otrzymałeś i nie otrzymasz. Jesli nie jesteś w stanie przyjąć niektórych reguł gry to nie graj. Oprócz twojej osoby na forum jest w chwili obecnej 407 uzytkowników tak więc sam rozumiesz ........ mamy dla kogo pracować Laughing
_________________
matura 93 , klasa IV E

Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marek Polus
Kapitan
Kapitan


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 94
Skąd: Piastów

PostWysłany: 13 Cze 2005 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie konflikty interpersonalne /trudne słowo / załatwcie miedzy sobą na PW. ta strona ma służyć komunikacji i rozwiązywaniu problemów a nie ich generowaniu /jeszcze trudniejsze słowo / Skoro macie tyle energii to przełóżcie ją na inne rozważania.

Proponuje zamknąć ten temat

Pozdrawiam
KUBEłEK Smile
_________________
Matura 1990
Klasa B Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OLW Strona Główna -> Zmywak Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group