Forum OLW Strona Główna
REGULAMIN FORUM ! - zanim napiszesz, przeczytaj!

FAQFAQ
   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   StatystykiStatistics   RejestracjaRejestracja
   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rocznik 1971
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 13 Wrz 2004 09:18 am    Temat postu: Rocznik 1971 Odpowiedz z cytatem

a czy z rocznika 1971 ktos jeszce żyje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr_Częstochowski
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 30
Skąd: Nysa

PostWysłany: 16 Wrz 2004 08:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!!

Co prawda nie jestem z 1971, ale byłem w Liceum od 1986 do 1990, czyli tak jak T Very Happy . Nazywam się Piotr Częstochowski, mieszkałem w pokoju 104, ale po latach nie mogę sobie Ciebie przypomnieć - sorry Sad . Niemniej cieszę się, że ktoś się odezwał - może pamiętasz Tomka Dukata, Arka Zegadło - to z nimi mieszkałem w pokoju.
Pozdrawiam serdecznie, coś wspominają o zjeździe absolwentów, chętnie bym pojechał , 15 lat po maturze...... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 16 Wrz 2004 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Pamiętam wszystkich o których piszesz.
Ja mieszkałem w pokoju z Maciągiem Malarą i Nocuniem.
A jeżeli chodzi o twoje nazwisko to też bywałem jego ofiarą ponieważ mam też na imię Piotr i byłem z Częstochowy. Chyba jako jedyny z tego rocznika Piotr z Cz-wy. Nie pamiętam innych Piotrów z tego świętego miasta.
Pozdrowienia.
Szczepan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr_Częstochowski
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 30
Skąd: Nysa

PostWysłany: 16 Wrz 2004 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!
Miło, że tak szybko odpisałeś.Pamiętam nazwiska, a zabij mnie twarzy nie potrafię sobie przypomnieć. W któym pokoju mieszkałeś? Skoro jesteś z klasy "b" p. Kostarczyka to mieszkałeś na parterze, bo na pietrze mieszkał z kklasy "b" Marek Pryczek z Robertem Nogą w pokoju 103 - Robert był już w mojej klasie, oraz Krzysiek Zięba z Kilec z kimś jeszcze - nazwiska nie pamiętam? Nie wiem czy pamiętasz Artura Bratka z mojej klasy, też był z Cz-wy, z nim mam kontakt i mam też kontakt z Andrzejem Podorskim z klasy "e" - nadal mieszka w Kłodzku.
Co do Tomka Dukata, to wiem że był na WAT-cie, a Arek Zegadło na WAM-ie, jednak co dalej to nie wiem. Ze mną w pokoju był też Włodek Chupka, wiem że po "zmechu" służył w "Skorpionach" w Opolu, ale teraz nie wiem gdzie jest.
Dzisiaj jadę do mojej Mamy Smile , ona ma moje różne zdjęcia z liceum, więc jutro je zeskanuje i podeślę Adminowi.
Pozdrawiam - Piotr
p.s. dlaczego cierpiałeś za moje nazwisko? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 16 Wrz 2004 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ często szukano zamiast Piotrka Częstochowskiego Piotrka z Częstochowy i myśleli że chodzi o mnie. Mieszkałem w 11 a wcześniej w 13 razem z Markiewiczem od was z klasy na moje miejsce do Fraglesa poszedł Remek nazwiska nie pamiętam. Obok w 12 mieszkał Lechu Sadowski ze Słowikiem a potem chyba z Jackiem z Myszkowa (taki w okularach).
A Marek to Piszczek ten ze 103. Z K. Ziębą mieszkał Mirek Stefańczyk ale odszedł w III klasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 17 Wrz 2004 09:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Andrzeja Podorskiego to byłem z nim na oficerce w Jeleniej Górze ale potem przeniosłem się na zmech do Wrocławia razem z Pawłem Korzeniakiem z kl "E" ksywa Helmut. Wiem że Helmut skoNczył zmech mieszka w Krakowie i był w Bośni i w Iraku
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr_Częstochowski
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 30
Skąd: Nysa

PostWysłany: 17 Wrz 2004 08:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!

Tak, pamiętam Fraglesa, a Remek o któym piszesz, to Remigiusz Pustkowski. Helmuta też pamiętam, proszę zwiedził kawał świata!!!
Piotrek, nie wiem czasem, czy pobyt w liceum wojskowym liczy sie do emerytury wojskowej? W przyszłym roku będę miał 15 lat służby, ale jakby liczyć OLW to miałbym kilka lat wiecej. Very Happy
Swoją drogą to dziwne, że tylko my dwaj się tutaj spotkaliśmy, co z resztą roku, czyżby nie pamiętali.....?, a może nie szukają?
Odszukałem w dowmu 5 zdjęć, w tym dwa zbiotrowe z rozpoczęcia roku szkolenego w 1986 roku. W poniedziałek podeślę je Admionowi to będą dostępne na stronie. Aha, mam kontakt także do Alka Sosnowskiego, jeżeli pamiętasz o kogo chodzi...
Pozdrawiam - P.Cz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr_Częstochowski
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 30
Skąd: Nysa

PostWysłany: 17 Wrz 2004 09:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Piotr, przeglądnąłem twoje wpisy dotyczące nauczycieli i opiekunów, nieźle, kilka spraw sprostowałeś a kilka napisałeś jak coś nowego dla tych którzy pojawili się w liceum po 1990 roku. Sam sobie przypomniałem kilka nazwisk Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 18 Wrz 2004 05:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alek chodzil do "A" klasy pamiętam gościa mieszkał w 8. Wysłałem moją kartę mieszkańca intenatu adminowi możesz mnie zobaczyć jak wyglądałem przed prawie 20-tu laty na OLW kiedyś
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 18 Wrz 2004 05:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem że pytasz o Bartka Imiołczyka kilka razy go widziałem. Wiem że po zatargach z Marynarką Wojenną odszedł do cywila i prowadzi własną firmę chyba coś z dziewiarstwem
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr_Częstochowski
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 30
Skąd: Nysa

PostWysłany: 19 Wrz 2004 08:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!!

Kurcze, wyprzedziłeś mnie ze zdjęciem naszego rocznika Smile , ale mam jeszcze inne....
Co do Bartka Imiołczyka, to faktycznie pytałem o niego, skoro nie służy w MON, to może go spotkam na zjeździe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek
Kapral
Kapral


Dołączył: 22 Wrz 2004
Posty: 5
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 22 Wrz 2004 09:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Nie jestem do końca pewien czy dobrze trafiłem w rocznik ale chyba tak. O ile się nie mylę to Piotr Brzeziński (Marchewa) i Jacek łyczba byli na waszym roku. Ciekaw jestem co u nich słychać. Wiem że Jacek łyczba był z Włoszczowej o ile pamiętam, a Marchewa był specem od komputerów. Pamitam jeszcze Pawa Pustuła (Punia) z Częstochowy. Jeśli się nie mylę to Punia był autorem tekstu: "łOOO TAM KTÓŚ BYł....." (krzyczanego po wyjściu z ubikacji w środku nocy) Very Happy [/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MARCIN
Porucznik
Porucznik


Dołączył: 02 Wrz 2004
Posty: 81
Skąd: KIELCE

PostWysłany: 22 Wrz 2004 11:31 am    Temat postu: rocznik1971 Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie że marchewa wyladował na kieleckiej polbudzie a jego młodszy brat też absolwent olw był klawiszem w kieleckim kryminale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 23 Wrz 2004 09:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze trafiłeś z rocznikiem. Razem z Punią chodziłem do jednej klasy. Wiem że podobie jak wielu innych nie został w MON-ie. Mieszka i pracuje w Częstochowie. Kilka razy go spotkałem. łyczba chodził do "E" a Brzeziński do "D" klasy. Z Włoszczowej był też Andrzej Malara mieszkaliśmy razem w pokoju. Mam nadzieję że został lekarzem bo poszedł na WAM do łodzi.
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczepan
Major
Major


Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 155
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: 23 Wrz 2004 09:18 am    Temat postu: Re: rocznik1971 Odpowiedz z cytatem

MARCIN napisał:
wydaje mi sie że marchewa wyladował na kieleckiej polbudzie a jego młodszy brat też absolwent olw był klawiszem w kieleckim kryminale
W Częstochowie w kryminale też pracuje kilku absolwentów OLW
_________________
Piotr Szczepański Częstochowa
Kl. "B"
matura 1990
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLW Strona Główna -> Szukam znajomych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group